AntuHaber: "Ödün Vermedik"
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız


Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.


forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu - AntuHaber: "Ödün Vermedik"

Paylaş 
Sayfa: [1]
28.06.2020 00:31 Pazar Konu Puanı: 0

------
AntuHaber: "Ödün Vermedik"Teknik Sorumlumuz Tahir Karapınar‚ BTC Türk Yeni Malatyaspor galibiyetinin ardından açıklamalarda bulundu.

İlk olarak karşılaşmayı değerlendiren Tahir Karapınar‚ Gerçekten zor bir maç oldu. Kolay olmasını bekliyorduk ama bizim yaratıcılıkta sıkıntılarımız var. Çok da eksiğimiz var. Çok şanssız durumlar yaşıyoruz. Falettei kaybettik‚ genç oyuncuları bugün üniversite sınavına gönderdik. Çok alternatifli bir kadromuz yok. İyi de oynayabiliriz‚ kötü de oynayabiliriz ama bugün oyuncularımızın hepsi çok iyi savaştı. Sonradan giren oyuncular da büyük katkı yaparak kalitelerini ortaya koydular. Sonuçta kazandık. Moral açısından iyi oldu. Önümüzdeki maçlarda inşallah devamını getireceğiz. ifadelerini kullandı.

Takımımızın mental durumu hakkında da konuşan Karapınar‚ Değiştirdiğimiz oyunculardan dolayı da sıkıntı yaşıyoruz. Jailsonu aldık. Biraz daha kısaldık. Daha iyi konsantre olmamız lazım. Biz bireysel hataları yapan bir takımız. Bunu kabul etmeliyiz. Kasımpaşa maçında da bireysel hatadan dolayı gol yedik. Çok pozisyonumuz vardı. Güzel olan şey ise‚ takımımız mücadeleyi bırakmadı ve savaştı. Sonunda da galip geldi. Bu bizim için güzel bir şey. Yine eksiklerimiz var. Mehmet Ekiciyi kaybettik. Hasanı zorla oynatmaya çalışıyoruz. Dirarın sıkıntısı var. Bizim rotasyonda sıkıntımız var. İnşallah yine en iyi kadroyu çıkaracağız. Böyle mücadele etsinler biz maçları kazanırız. dedi.

Basın toplantısı

Teknik Sorumlumuz Tahir Karapınar‚ maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulundu ve soruları yanıtladı.

Ödün vermedik. Oyuncular çok iyi savaştı ve mücadele ettiler. Yaratıcılık kısmında zaten sıkıntımız var. Rotasyonda da sıkıntılar var ama maçı kazandığımız için mutluyuz.

Emrenin 1 sene daha oynamasını isterim. Türkiyede Emre gibi oyuncular az yetişiyor. Hem karakter hem de yetenek bakımından. Emre çok büyük bir karakter. Volkan da büyük bir karakter. Fenerbahçe için bunlar şans. Bunların kullanılması gerekiyor. Yetenekli oyuncu oyunun kaderini her zaman değiştirir. İsterse yaşı 40 olsun‚ isterse 20 olsun. Benim için hiç fark etmiyor. Emrenin oynamasını istiyorum ama işleri çok yoğun. Bütün sorumluluğu aldı. Antrenmanlara az çıkıyor. Bizimle çok çalışamıyor‚ çok uyuyamıyor. Fenerbahçe için planlamar yapıyor. Gelecek senenin planlamalarını yapıyor. Takımımızın bir planlamaya ihtiyacı var. Sizler bunu görüyorsunuz. Hasan Aliyi oynatmaya çalışıyoruz ama sakatlığı var. Dirarın sakatlığı var. Hasan Aliyi çıkardığımızda sağ açığımızı sol beke koyuyoruz. Bu tür sıkıntılarımız var. Seneye bunların olmaması lazım. Fenerbahçe çok büyük bir camia. İnşallah daha iyi bir planlama yapılır ama 5 maçımız kaldı. Bu 5 maç için en iyisini yapmak istiyoruz. Yine Mehmet Ekiciyi kaybettik. Garryi sarı karttan dolayı kaybettik. Falettein durumu belli değil. 4 genç arkadaşımızın üniversite sınavı vardı. Onları da kadroya alamadık. Çok eksik bir kadroyla çıktık ama oyuncularımız iyi oynarlar‚ kötü oynarlar problem değil. Fenerbahçe için savaştılar. Savaşın sonunda da inananlar kazanır. Biz de kazandık.

(Mehmet Ekicinin sakatlığı ile ilgili) Büyük ihtimalle yırtık var.


  
28.06.2020 01:40 Pazar #1

SERKAN MERT
AntuHaber: "Ödün Vermedik"

Emre´nin 1 sene daha oynaması fikri‚herkes için en iyi karar olur bence..

Mesaj SERKAN MERT tarafından düzenlenmiştir...


  
28.06.2020 08:23 Pazar #2

Emalku
AntuHaber: "Ödün Vermedik"

Mehmet Ekici nasıl sakatlanmış hayret ettim.

Halbuki çok güçlü kolay yıkılmayan ikili mücadelelerin hepsini kazanan sakatlık nedir bilmeyen bir futbolcudur kendisi.


  
28.06.2020 09:09 Pazar #3

zsoganci
AntuHaber: "Ödün Vermedik"

Volkan zarar veriyor. Hiçbir şeye karismicaksa olur


  
28.06.2020 14:57 Pazar #4

Ankara_Fenerbahçe
AntuHaber: "Ödün Vermedik"


Hayal ürünü... Ortada ne savaşan‚ ne inanan bir takım‚ ne de futbol var. Zaten çok isteseler bile savaşacak yetenekte oyuncu yok. Emre ve Volkan da bu kulübe sadece zarardır‚ başka bir şey değil. Bu takım Fenerbahçe tarihinin en yeteneksiz‚ en ruhsuz takımıdır.
Mesaj Ankara_Fenerbahçe tarafından düzenlenmiştir...


  
Paylaş 
Sayfa: [1]