Aramıza Hoşgeldin
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu - Aramıza Hoşgeldin

Paylaş 
Sayfa: 1....2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.[14]
03.08.2020 16:46 Pazartesi Konu Puanı: 0

Avicenna
Aramıza Hoşgeldin

Mesajı Gönderen: Cenk Akgün:cLink:5375281

Basaksehir 3 4 sene daha sampiyon olsa keske.. senin gibi guce tapan basari asiklarini kupa fanatiklerini oraya yollariz.

Buyuguz cunku kupamiz var diye dolasirsiniz.

Isin garibi kupalarla ovunup kariyerinde kupa kazanamamis vasat birisini hoca diye takima istiyosun.

He anladim sen kasiniyorsun‚ iyi o zaman kasiyalim madem öyle anladigin dilden iletisim kuramaya calisalim.

Bak simdi akl-i perisanina sastigim gs agizli zirtapoz efendi; Fenerbahceyi kücümser ahvalde yazan senin gibi zat-i muhteremlerdi ve aninda cevabini verende güce taptigini söyledigin bendim.

Fenerbahce en büyük diyip‚ takimimizin tarihi ile övünmeyi "güce tapmak"‚ "basari asigi kupa fanatikleri" gibi olagan üstü tespitler ile yorumlayan‚ bu gercekleri! yüzümüze vuran sana ve zeka seviyenede ayrica sapka cikariyorum

Evet en büyügüz ve kupalarimiz var‚ bunuda senin gibi orada burada aglayip zirlayan tiplere hatirlatiyoruz ki gsli‚ bjk liler gibi basarisiz oldugumuz yillari baz alip FB yi kücümseme cürretini kendinizde görmeyeseniz diye.

Benim agzimdan Erol Bulut iyi veya kötü diye hic bir cümle cikmadi.
Bana görede kariyeri veya yaptiklari henüz Fenerbahce icin yeterli degil.
Erol Bulut‚ Ali Koc‚ Ahmet‚ Mehmet umrumda degil;
Amma Trabzona kaybetmis adami " loser" lanse edip Fenerbahceye yakisiyor diye cümleler kurarsaniz yani Fenerbahcede "loser" demek hadsizliginde bulunursaniz Fenerbahce taraftarida Fenerbahce taraftar sitesinde size bi hoop diyecektir tabi.

Bak böyle tane tane semer takilan binege anlatir gibi anlattim ki bi daha böyle Fenerbahce hakkinda sacma sapan konusmayasin.

Bir daha hep beraber yavas yavas tane tane‚ EN BÜYÜK FENERBAHCE dir.

Haydi selametle ...

03.08.2020 17:22 Pazartesi #118

FAN_Fener
Aramıza Hoşgeldin

Mesajı Gönderen: MDK:cLink:5375351

Erol Bulut´un başarısız olacağını bilmek için müneccim olmaya gerek yok.

Kendisinden önce görüşülen en az 2 net isim var ve anlaşılamadı.

Transfer edilecek adamlar çoktan belli ve anlaşmaları yapıldı. Erol Bulut geldiğinde takım verilecek ve al oynat denilecek.

Transfer hocanın talebine göre yapılır. Görünen köye kılavuz gerekmiyor.

Adamın kendi ekibini getirmesine bile izin verilmedi. Volkan ve Emre ile 3 başlılık çıkmayacak mı sanıyorsunuz.

Çok safsınız.

Mesaj MDK tarafından düzenlenmiştir...

Kendi ekibini getirmesine izin verilmedimi? Bu bilgiyi nerden aldiniz???

03.08.2020 17:58 Pazartesi #119

Cenk Akgün
Aramıza Hoşgeldin

Mesajı Gönderen: Avicenna:cLink:5375380

He anladim sen kasiniyorsun‚ iyi o zaman kasiyalim madem öyle anladigin dilden iletisim kuramaya calisalim.

Bak simdi akl-i perisanina sastigim gs agizli zirtapoz efendi; Fenerbahceyi kücümser ahvalde yazan senin gibi zat-i muhteremlerdi ve aninda cevabini verende güce taptigini söyledigin bendim.

Fenerbahce en büyük diyip‚ takimimizin tarihi ile övünmeyi "güce tapmak"‚ "basari asigi kupa fanatikleri" gibi olagan üstü tespitler ile yorumlayan‚ bu gercekleri! yüzümüze vuran sana ve zeka seviyenede ayrica sapka cikariyorum

Evet en büyügüz ve kupalarimiz var‚ bunuda senin gibi orada burada aglayip zirlayan tiplere hatirlatiyoruz ki gsli‚ bjk liler gibi basarisiz oldugumuz yillari baz alip FB yi kücümseme cürretini kendinizde görmeyeseniz diye.

Benim agzimdan Erol Bulut iyi veya kötü diye hic bir cümle cikmadi.
Bana görede kariyeri veya yaptiklari henüz Fenerbahce icin yeterli degil.
Erol Bulut‚ Ali Koc‚ Ahmet‚ Mehmet umrumda degil;
Amma Trabzona kaybetmis adami " loser" lanse edip Fenerbahceye yakisiyor diye cümleler kurarsaniz yani Fenerbahcede "loser" demek hadsizliginde bulunursaniz Fenerbahce taraftarida Fenerbahce taraftar sitesinde size bi hoop diyecektir tabi.

Bak böyle tane tane semer takilan binege anlatir gibi anlattim ki bi daha böyle Fenerbahce hakkinda sacma sapan konusmayasin.

Bir daha hep beraber yavas yavas tane tane‚ EN BÜYÜK FENERBAHCE dir.

Haydi selametle ...

Sen iyi bi turnusol oldun.

Bakalim forumu yonetenler bu mesaja ne tepki vercek. Forum da seviye bu mu acaba .

15 senelik uyeligimi silip silmeyecegim bu mesaja ne ceza gelecek ona gore belli olcak.

Forumda biseyler tartisirken biri gelip " En buyuk Fenerbahce " anlayacaksiniz diye laflar edecek sacma sapan konusacak.

Demekki antudan gitme vakti gelmis mi gorecegiz

Mesaj Cenk Akgün tarafından düzenlenmiştir...

03.08.2020 22:54 Pazartesi #120

unifb1986
Aramıza Hoşgeldin

Mesajı Gönderen: Cenk Akgün:cLink:5375388

Bakalim forumu yonetenler bu mesaja ne tepki vercek. Forum da seviye bu mu acaba .

15 senelik uyeligimi silip silmeyecegim bu mesaja ne ceza gelecek ona gore belli olcak.

Forumda biseyler tartisirken biri gelip " En buyuk Fenerbahce " anlayacaksiniz diye laflar edecek sacma sapan konusacak.

yahu sen değilmisin bir önceki postunda beni güce tapmakla itam eden sonra siz başakşehirli olursunuz diyen kale alıp ona cevap bile vermedim En büyük FENERBAHÇE demekte ne var niye alınıyorsun bu sözden değil 15 150 yıllık üye olsan sana kimse FENERBAHÇE değerleriyle ve forum üyeleriyle dalga geçme hakkı vermez haddinizi bilin

Mesaj unifb1986 tarafından düzenlenmiştir...

Mesaj unifb1986 tarafından düzenlenmiştir...

04.08.2020 02:10 Salı #121

MDK
Aramıza Hoşgeldin

Mesajı Gönderen: FAN_Fener:cLink:5375386

Kendi ekibini getirmesine izin verilmedimi? Bu bilgiyi nerden aldiniz???

Anlaşma öyle yapıldı. Alanyadaki tüm ekibinden sadece 2 kişiyi getirebiliyor.

Geri kalan tüm ekip kulübün adamları olacak. Maçlar başladığında görürsünüz zaten.

04.08.2020 04:07 Salı #122

Avicenna
Aramıza Hoşgeldin

Mesajı Gönderen: Cenk Akgün:cLink:5375388

Sen simdi saka gibi gercekten seviyeden mi bahsediyorsun ?
Kamera sakasi gibi bisey mi bu yoksa kafa mi buluyorsun burada milletle ?
Fenerbahceye loser yakistirmasi yapan adama Fenerbahce en büyük diyince mi sacma oluyor seviye bozuluyor ?
Ne ilginc birisin sen ya!
Benim gibi hayati boyunca hayatin her alaninda muhalefet olan birine güce tapan gibi igrenc yakistirmalar yaparsan cevabini alirsin.

04.08.2020 16:06 Salı #123

FAN_Fener
Aramıza Hoşgeldin

Mesajı Gönderen: MDK:cLink:5375425

Anlaşma öyle yapıldı. Alanyadaki tüm ekibinden sadece 2 kişiyi getirebiliyor.

Geri kalan tüm ekip kulübün adamları olacak. Maçlar başladığında görürsünüz zaten.

Desenize Yunan Kondisyoner ile Mehmet Yozgatli... gerisi bizim yillanmis tayfa...

04.08.2020 16:14 Salı #124

doct
Aramıza Hoşgeldin

Mesajı Gönderen: lefter_alex:cLink:5375005

Mesaj lefter_alex tarafından düzenlenmiştir...

Burası Fetö´ye ve onun ortaklarına dik duranlar kulübü.

04.08.2020 20:07 Salı #125

fntkniho
Aramıza Hoşgeldin

bırakın şampiyonluğu

yarışın içinde olacağımıza dair bile umudum yok

Paylaş 
Sayfa: 1....2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.[14]