AntuHaber: İlk İdmanımızı Yaptık
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız


Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.


forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu - AntuHaber: İlk İdmanımızı Yaptık

Paylaş 
Sayfa: [1]
08.08.2020 21:18 Cumartesi Konu Puanı: 0

------
AntuHaber: İlk İdmanımızı YaptıkProfesyonel Futbol Takımımız 2020-2021 sezonu hazırlıklarına akşam saatlerinde Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri’nde yaptığı idmanla başladı.

Teknik Direktörümüz Erol Bulut yönetimindeki idmanda yeni transferlerimiz Mert Hakan Yandaş, Gökhan Gönül, Caner Erkin, İsmail Yüksek ve Barış Sungur da yer aldı.

İdman öncesinde oyuncularımızla saha içerisinde bir toplantı yapan Teknik Direktörümüz Erol Bulut, “Öncelikle hepiniz hoş geldiniz. Bugünden itibaren birlikte çok zaman geçireceğiz. BEN kelimesini bundan sonra kullanmayacağız, BİZ olacağız. Biz olduğumuz sürece başarılı oluruz. Saygı ve disiplin benim için çok önemli. Hepimiz birbirimize, buradaki profesyonellere ve personele saygılı olacak. Futboldan para kazanıyoruz, futbolun tüm unsurlarına ve tabii ki Fenerbahçemize saygı duyacağız. Bol toplantılarımız olacak, toplu ve bire bir görüşmelerle birbirimizden beklentilerimizi ortaya koyup maksimum verim için çalışacağız. Hepinize başarılar ile dolu bir sezon diliyorum.” şeklindeki açıklamasıyla yeni sezon öncesinde başarı dileklerini iletti.

Teknik Direktörümüz Erol Bulut’un kadrosunda görev yapacak teknik ekip de oyuncularımıza tanıtıldı. Yeni transferlerimiz de teknik heyet ve takım arkadaşlarıyla tanışma fırsatı yakaladı. Takımımız, sahaya Fenerium’un hazırladığı yeni idman kıyafetleriyle çıktı.

Saha içerisinde gerçekleştirilen toplantının ardından idmanı takip eden basın mensuplarının bulunduğu bölüme giden Teknik Direktörümüz Erol Bulut, yeni sezonda başarılar diledi.

Geçtiğimiz sezonun devre arasında kiralık olarak takımdan ayrılan Mathias Zanka, Michael Frey, Oğuz Kaan Güçtekin, Batuhan Yılmaz, Cebrail Akbulut ve Okan Turp da antrenmanda yer aldı.

Sosyal mesafe kuralları gözetilerek Teknik Direktörümüz Erol Bulut yönetiminde saat 18.15’te başlayan antrenmanın ilk 30 dakikalık bölümü basın mensuplarına açık gerçekleştirildi. Isınma hareketleriyle başlayan antrenman pas çalışmalarıyla devam etti. İdman, teknik ve taktik çalışmalarla noktalandı. Antrenmanda yer alan genç oyuncularımız takımdan ayrı özel program dahilinde çalıştı.

Takımımız, yeni sezon hazırlıkları kapsamında 9 Ağustos Pazar günü sabah saatlerinde sağlık kontrollerinden geçecek. Takımımız, aynı gün Can Bartu Tesislerimizde yapacağı idmanla çalışmalarını sürdürecek.


  
08.08.2020 21:45 Cumartesi #1

carlos_1907

Erol Bulutun yanında kendi ekibini görünce daha da umutlandım... İnşallah çok başarılı olurlar....


  
08.08.2020 22:01 Cumartesi #2

FenerYener95
AntuHaber: İlk İdmanımızı Yaptık

Hizaya cek sunlari Erol hoca. Ozanin vucut yagini %7ye indir‚ tip literaturune gir


  
09.08.2020 01:01 Pazar #3

noyan de souza
AntuHaber: İlk İdmanımızı Yaptık

Daha ilk idmanda tatil. Hadi bakalım Erol hoca başarılar sana


  
09.08.2020 14:14 Pazar #4

yyildirayy
AntuHaber: İlk İdmanımızı Yaptık

Her şey zaten kötüde en azından şu emre ile volkan bari olmasaydı.


  
10.08.2020 02:40 Pazartesi #5

fntkniho
AntuHaber: İlk İdmanımızı Yaptık

bu sezon şampiyon olmamız lazım

sabır kalmadı


  
10.08.2020 05:24 Pazartesi #6

ridvan666
AntuHaber: İlk İdmanımızı Yaptık

Erol Hocanın ilk günkü tavrı beni etkiledi. İnşallah uyguladıkça daha da iyi olur. Umut doluyum.


  
10.08.2020 09:16 Pazartesi #7

fb_cys_fb
AntuHaber: İlk İdmanımızı Yaptık

Hayırlı olsun. Bu yolun sonu Şampiyonluk olsun. Başarılar FENERBAHÇE´M


  
Paylaş 
Sayfa: [1]