AntuHaber: Yeni Formalarımız Taraftarımızla Buluşuyor
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız


Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.


forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu - AntuHaber: Yeni Formalarımız Taraftarımızla Buluşuyor

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3.4
12.08.2020 11:14 Çarşamba Konu Puanı: 0

------
AntuHaber: Yeni Formalarımız Taraftarımızla Buluşuyor#SevgiLimitTanımaz sloganı ile tanıtılan ve taraftarlarımızın gönlünü fetheden efsane çubuklu, lacivert ve altın sarısı formalarımız, bugün itibariyle Fenerium mağazalarında ve www.fenerium.com üzerinden taraftarlarımızla buluşuyor.

adidas tarafından hazırlanan 2020-2021 sezonu formalarımız, her bir dokusu ile Fenerbahçeliliği çağrıştırırken; dünyanın dört bir yanındaki Fenerbahçelilerle ortak bir duyguyu, ortak sevgiyi ve aidiyeti paylaşmayı hedefliyor.
Fenerbahçe sevgisini anlatan formalar, ense bölümüne yerleştirilen ve Fenerbahçe’yi temsil eden sembollerle de yeni bir ruh kazanıyor.

İç saha, deplasman ve üçüncü formalarımızın fotoğraf ve video çekimleri takımımızın forveti Vedat Muriqi ile gerçekleştirilirken; Mert Hakan Yandaş, Gökhan Gönül, Caner Erkin ve Filip Novak’ın transferleri de 2020-2021 sezonuna ait bu özel formalarla birlikte duyuruldu.

2020/21 futbol sezonunda camiamızın kenetlenmesinin ve başarılarımızın simgesi olacak formalarımız, her zaman olduğu gibi sadece maç günlerinde, sahada değil günlük hayatımızda da üzerimizde taşıyabileceğimiz bir tasarım ve konfora sahip.

Efsane Çubuklu Forma

Fenerbahçemizin simgelerinden Sarı Kanarya’ya adanan efsane Çubuklu formamızın ön tarafı sarı-lacivert çubuklu iken arka kısmı sarı ağırlıklı olarak tasarlandı. adidas’ın ikonik 3 bandıyla detaylandırılan Çubuklu formamız, ense bölümünde Sarı Kanarya desenine sahip.

Deplasman Forması

Fenerbahçe’nin armasındaki Palamut Dalını ense bölümünde taşıyan deplasman formamız, Futbol A Takımımızın 100. yılında giydiği altın rengi formadan ilham alınarak tasarlandı. Üzerindeki fırça darbe desenleri ise 2020 yılı moda dünyasındaki sanat akımından esinlenilerek uygulandı.

Üçüncü Forma

Kulübümüzün bir diğer simgesi Fenerbahçe burnundaki ışık saçan, Fenerbahçe’nin umut dolu geleceğini simgeleyen Deniz Feneri ise estetik bir çizimle 3. formamızda yer aldı. Deniz Feneri sembolü diğer semboller gibi formamızın ense bölümünde bulunuyor. Bu formamız, lacivert rengiyle derin denizleri ve üzerindeki dalga deseniyle Fenerbahçemizin özgür ruhunu temsil ediyor.

Futbol A Takımımızın 2020-2021 futbol sezonunda giyeceği yeni formalar, her sezon olduğu gibi adidas’ın sahip olduğu en ileri ve en yenilikçi teknolojilerle hazırlandı. Formalarda yer alan nemi uzaklaştırma özelliğine sahip Aeroready® teknolojisi, formalarda bir önceki sene kullanılan Climalite® teknolojisinin geliştirilmesiyle oluşturuldu. Bu teknoloji vücudun en çok ısınan bölgelerinin tespit edilerek terin hızlı şekilde emilmesine ve kısa zamanda kurumasına olanak tanıyor. Böylece vücudun kuru ve serin kalması sağlanıyor. Bu da futbolcuların vücut ısılarını 90 dakika boyunca ideal seviyede tutarak, dayanıklılıklarını ve maç sırasındaki konforlarını artırıyor.


  
12.08.2020 11:26 Çarşamba #1

dhassand
AntuHaber: Yeni Formalarımız Taraftarımızla Buluşuyor

Formalar çok güzel duruyor. Gidip görmek hepsinden birer almak lazım.


  
12.08.2020 11:50 Çarşamba #2

ElEmperador
AntuHaber: Yeni Formalarımız Taraftarımızla Buluşuyor

Guzel olmus bu sefer.
Insallah her bakimdan iyi bir sezon olur.  
12.08.2020 12:00 Çarşamba #3

Şampiyon Sırtçı
AntuHaber: Yeni Formalarımız Taraftarımızla Buluşuyor

Takımdan kadrodan yönetimden bağımsız üç formamızı da çok beğendim heyecan duydum. Herzamanki gibi aşkımız çıbıklı ama oğlum sabah erken gidip çubukluyu aldı ve " baba sen kendine diğerlerinden birini al " dedi. Mecburen ikinci beğendiğim Altı rengi olanı alacağım.


  
12.08.2020 12:01 Çarşamba #4

Canim Kanarya
AntuHaber: Yeni Formalarımız Taraftarımızla Buluşuyor

cubuklu cok güzel


  
12.08.2020 12:08 Çarşamba #5

Dilaver Gurdag
AntuHaber: Yeni Formalarımız Taraftarımızla Buluşuyor

Hiç maç kazanamadığımız sarı pazar tişortu yok değil mi?

Uğur-uğursuz anlamında değil ama sahadaki forma çok önemli. Sarı formayla hiç ciddiyetimiz yoktu.


  
12.08.2020 12:24 Çarşamba #6

ankura
AntuHaber: Yeni Formalarımız Taraftarımızla Buluşuyor

formalarda güzel umarım sezonda güzel geçer.


  
12.08.2020 13:06 Çarşamba #7

memorialist
AntuHaber: Yeni Formalarımız Taraftarımızla Buluşuyor

Formalar çok güzel‚
İnşallah Vedat sezon boyunca terletir


  
12.08.2020 13:12 Çarşamba #8

cosby
AntuHaber: Yeni Formalarımız Taraftarımızla Buluşuyor

Son yıllarda üretilen en güzel formalar‚ hepsinden birer tane almak lazım...


  
Paylaş 
Sayfa: [1].2.3.4