AntuHaber: "Daha İyiye Gitmek İstiyoruz"
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu - AntuHaber: "Daha İyiye Gitmek İstiyoruz"

Paylaş 
Sayfa: [1]
18.10.2020 22:47 Pazar Konu Puanı: 0

------

Teknik Direktörümüz Erol Bulut`un deplasmanda 3-2 kazandığımız Göztepe maçı sonrası yayıncı kuruluşa yaptığı açıklamalar şöyle:

"Oyuna iyi başladık. Maç istediğimiz gibi gidiyordu. Öne de geçtik. İlk yarı 2-3 tane pozisyonumuz vardı. İlk yarıda 1-2 gol daha atabilirdik. İkinci yarı daha baskılı oynadık. Önde rakibi kapatmaya çalıştık. Ben 5 söyleyeyim, siz 6 söyleyin net gol pozisyonumuz var. Maalesef değerlendiremedik. 3 gol attık, 2 gol yedik. İlk gole aslında hiç girmek istemiyorum. Penaltıdan oldu. Daha doğrusu olmayan bir penaltıdan. Hakemimiz neden VAR’a çağrılmadı? Hiç ihtiyaç da duymadı. Gitmesi gerekiyordu. Çünkü penaltı değil. Biraz daha dikkatli olunsa mutluluk verici olacak iki taraf içinde. O yüzden orada biraz daha dikkatli olunması gerekiyor. Çünkü maçın gidişatını değiştirebilirdi olmayan penaltı. Rakip ikinci yarı biraz baskılı oynadı. 1-2 pozisyon var. Sona doğru bir net pozisyonları var. 3-3’ü yakalayabilirdiler. Genel anlamda 3 gol atıp, 5-6 net kaçırdık. O anlamda iyi, defans anlamında bireysel basit hataları biraz daha azaltmamız lazım. Ondan dolayı 2-3 pozisyon rakibe vermiş olduk.

DAHA İYİYE GİTMEK İSTİYORUZ

Her hafta geçtikçe takım iyiye gidiyor. Milli takımdan dönenler oldu. 13 tane futbolcu takımın yarısı milli takım da top oynadılar. Yorgun gelen birkaç arkadaşımız oldu. Bugün maçta da net belli oldu. Ona rağmen gösterdikleri performanstan memnunum. Daha iyiye gitmek istiyoruz. Üzerine koyarak gitmeye çalışıyoruz. Bu da istediğimiz doğrultuda gerçekleşiyor. Sonuçta önümüzde 35 hafta daha var. Uzun bir maraton. Daha çok çalışmamız lazım. Ufak tefek hataları düzeltmemiz lazım. Önde de yakaladığımız pozisyonları daha iyi değerlendirirsek, herkese daha güzel bir futbol izleteceğiz.

İSİM ÜZERİNDEN GİTMİYORUZ, TAKIM OLARAK BAKIYORUZ

Bir isim üzerinden gitmiyoruz. Biz olarak bakıyoruz. Hata yapılıyorsa takım olarak yapılıyor. Gol attığımızda takım olarak atıyoruz."

BASIN TOPLANTISI

Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında ilk önce karşılaşmayı değerlendiren ve ardından soruları yanıtlayan Teknik Direktörümüz Erol Bulut, şu ifadeleri kullandı:

"Zor bir deplasmanda galip geldiğimiz için mutluyuz. Kolay olmadı. Aslında kendi işimizi zorlaştırdık. 5-6 olacak maçı sonunda 3-2 kazandık. İlk yarıda 1-0 öndeyken hakemin rakibe verdiği penaltı oldu. Normalde öyle pozisyonlarda VAR’a gidiliyor. O pozisyonda hakemimiz neden VAR’a çağrılmadı. İzlemiş olsa penaltıyı vermemiş olacak. Hakemlerimizin biraz daha dikkat etmesi gerekiyor. Rakip içinde bizim içinde aynısı olması gerekiyor. Hücum anlamında yeterince gol pozisyonuna girdik daha iyi değerlendirmemiz gerekiyor. Defansta bireysel hatalar yaptık. 13 futbolcumuz milli takıma gitmişti. Bazı arkadaşlarımızda yorgunluk belirtisi gözüktü. Oynanan futboldan, girdiğimiz gol pozisyonlarından memnunum. Defansta bireysel ufak tefek hatalar oluyor. İlerleyen süreçte daha iyi olmalıyız."

"İtirazım tabiki olacak. Olmayan penaltı veriliyorsa her hoca itiraz eder. Etmeyen hoca olduğunu düşünmüyorum. Devre arasında izledim. Olmayan bir penaltı. Maçtan sonra da izledim. Tahmin ediyorum, hakemimiz kendisi de izleyecektir. Ondan sonra kendi kararını kendisi verecektir."

"Sonuçta elimizde 25-26 kaliteli futbolcumuz var. Her hafta 1-2 futbolcu değişebilir. O rotasyona girmemiz lazım. 40 lig ve kupa maçları. Milli maçlar. Bugün 1-2 futbolcumuzda yorgunluk belirtisi vardı. 10 günde 3 maç oynadılar. Bugün 4. Maçı oynadılar. O yüzden bu rotasyon sürekli olacak."

19.10.2020 16:32 Pazartesi #1

Yolcum

Böyle devam edelim. Galibiyet herkesi sevindiriyor.

19.10.2020 16:35 Pazartesi #2

Ritualist

"Zor bir deplasmanda galip geldiğimiz için mutluyuz.
ne deplasmanı yahu? şu seyircisiz oynanan maçlara deplasman tanımlaması yapılır mı? burda da yapanlar var. anlam veremiyorum. Erol birde zor demiş.

19.10.2020 18:04 Pazartesi #3

Ahmet Genc

5-6 olacak maçtı.bravo Erol hoca aynen devam

Paylaş 
Sayfa: [1]