AntuHaber: "Futbolcularımı Kutluyorum"
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız


Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.


forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu - AntuHaber: "Futbolcularımı Kutluyorum"

Paylaş 
Sayfa: [1].2
25.10.2020 23:30 Pazar Konu Puanı: 0

------
AntuHaber: "Futbolcularımı Kutluyorum"Teknik Direktörümüz Erol Bulut, 3-1 galip ayrıldığımız Trabzonspor maçının ardından açıklamalarda bulundu.
 
Yayıncı kuruluşa maçı değerlendiren Erol Bulut, “Maça iyi başladık, baskılı başladık. Yakaladığımız pozisyonlar da oldu ama değerlendiremedik. Nitekim defansta yaptığımız ufak bir hatadan dolayı, Lemos’la Sosa arasında bir anlaşmazlık oldu, golü yemiş olduk. Bu golden sonra biraz dağıldık. İstediğimiz baskıyı kuramadık. Rakip topla oynamaya başladı ve ilk yarı 1-0 rakibin lehine kapandı. İkinci yarı yaptığımız değişiklik, Sosa’yı çıkardık oyuna Papiss Cisse’yi aldık. Daha hücuma katkı sağlayan Samatta’yı kenara aldık Pelkas’ı forvet arkasına çektik. Daha atak, baskılı oynamak istedik. İyiye doğru gitti. Sonra yaptığımız iki değişiklik daha oldu, takımı ateşledi. Soyunma odasında birkaç sözümüz takımı bir noktaya getirdi. Burada futbolcularımı kutluyorum. Trabzonspor’a kaşı 1-0 geri düşüyorsunuz, sonra toparlanıp ikinci yarı 3 gol atıyorsunuz. Müthiş bir mücadele. 1’i attık 2’yi istedik. 2’yi attık 3’ü istedik. 3’ü attık, hatta 4’ü atmak istiyorduk. Müthiş bir geri dönüş. Futbolcularımı kutluyorum.” dedi.
 
Her maça galibiyet için çıktığımızı belirten Erol hoca, “Biz her maça galibiyet için çıkarız. Bizim için beraberlik bile zaman zaman iyi sonuç olmuyor. Futbolcularımı sahaya her zaman 3 puan için sürüyorum. Oyunun gidişatı zaman zaman beraberlik olacak, mağlubiyet de yaşanacak. İnşallah sezon sonuna kadar namağlup olarak bitirme şansını yakalarız. Elimizden geleni yapacağız, futbolcular da ellerinden geleni kesinlikle yapacak. O istek, arzu, ruhla oynuyoruz. Birlikte hareket etmeye çalışıyoruz. Ufak, tefek hatalar var. Defansta yaptığımız hatalar, hücumda eksiklikler. Önümüzdeki haftalar gittikçe düzene koymaya çalışıyoruz. İnşallah böyle devam eder.” diyerek sözlerini tamamladı.

BASIN TOPLANTISI

Teknik Direktörümüz Erol Bulut’un basın toplantısındaki açıklamaları ve basın mensuplarının sorularına cevapları şöyle oldu:

“Takımımız Trabzonspor karşısında birinci golü attı. İkiyi istedi, ikiyi attı. Üçü istedi, üçü attı. Hatta dört, beş de olabilirdi. Hem oyuna giren futbolcularımız iyi iş yaptı. Taraftarımıza da değinmek istiyorum. Az olmasına rağmen bize büyük katkı sağladılar. Türk futbolunda ve dünya futbolunda taraftarlarla birlikte futbol daha güzel oluyor. İnşallah önümüzdeki süreçte orada da bir değişim olur.”

“İlk yarı zaten takım olarak istediğimiz o baskıyı kuramadık. Takım olarak golü yedikten sonra sahada yoktuk. Ancak ikinci yarıdan önce soyunma odasında konuştuk. Takım olarak hareket etmemiz gerektiğini futbolcularımıza anlattık. Bireysel olarak baskıya gitmememiz lazım bu işi birlikte başarırız. Birliktelik bize galibiyeti getirir.”

“Dediğim gibi takım ruhu, birliktelik ve birlikte hareket etmek başarıyı bize getiriyor. Böyle devam edersek daha çok galibiyetler hep birlikte alacağız.”

“Futbolda sadece bir kanatta hücum, bir kanatta defansta kalacaksınız diye bir kaide yok. Biz bütün hücum organizasyonlarımızı her iki kanattan da merkezden de çalışıyoruz. İlk yarıda yakaladığımız pozisyonları değerlendiremedik. İkinci yarıda bunu daha iyi yaptık. İyi sonuçlandırdık ve galibiyet geldi.”


  
25.10.2020 23:56 Pazar #1

Yolcum
AntuHaber: "Futbolcularımı Kutluyorum"

Bizde hepinizi kutluyoruz... Böyle devam‚ teşekkürler...


  
26.10.2020 00:18 Pazartesi #2

Ahmet Genc
AntuHaber: "Futbolcularımı Kutluyorum"

Tebrikler Erol hoca‚ omuzunda büyük yük var. Bu camiada İrlandalı çoktur üzerine koya koya devam


  
26.10.2020 00:23 Pazartesi #3

ZEUS_35
AntuHaber: "Futbolcularımı Kutluyorum"
  
26.10.2020 00:31 Pazartesi #4

j4klor
AntuHaber: "Futbolcularımı Kutluyorum"

2. yarıdaki isyan güzeldi inşallah böyle devam eder


  
26.10.2020 00:34 Pazartesi #5

curas
AntuHaber: "Futbolcularımı Kutluyorum"

İyi gelişme takım ruhu oluşmuş ...

Erol Bulut´un takıntılı olmaması ‚ gelişime açık olması da ayrıca iyi .  
26.10.2020 00:51 Pazartesi #6

SERKAN MERT
AntuHaber: "Futbolcularımı Kutluyorum"

Volkan´ın golden sonra Erol Hoca´ya sımsıkı sarılması Erol hoca´nın en büyük başarısıdır bence.Volkan´a kendini kabul ettiren herkese kendini kabul ettirecektir diye düşünüyorum.


  
26.10.2020 00:51 Pazartesi #7

_gourcuff_
AntuHaber: "Futbolcularımı Kutluyorum"

Güveniyoruz sana Erol hocam.


  
26.10.2020 01:09 Pazartesi #8

ALMANYALI39M
AntuHaber: "Futbolcularımı Kutluyorum"

aynen devam erol hoca‚ gevsemeden ciddiyetle........


  
Paylaş 
Sayfa: [1].2