AntuHaber: "Güzel Bir Galibiyet Aldık"
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız


Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.


forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu - AntuHaber: "Güzel Bir Galibiyet Aldık"

Paylaş 
Sayfa: [1]
21.11.2020 19:27 Cumartesi Konu Puanı: 0

------
AntuHaber: "Güzel Bir Galibiyet Aldık"Teknik Direktörümüz Erol Bulut‚ maç sonu yayıncı kuruluşa yaptığı değerlendirmede şunları söyledi: "Maçı kazanmak istiyorduk. Milli maçlardan sonra maçlar her zaman zor oluyor. Futbolcular maalesef tam performans olarak üst seviye olamıyorlar. Bugün de maça baktığımızda istediğimiz performansı sahada sergileyemedik. Ama iyi yaptığımız bir şey oldu; yakaladığımız pozisyonları iyi değerlendirdik. Böyle güzel bir galibiyet aldık. Yakaladıkları pozisyonları iyi değerlendirdikleri için futbolcularımı tebrik ediyorum. Ama rakibe de birkaç pozisyon verdik. Çok net olmasa da rakip özellikle ikinci yarı baskı kurdu. O anlamda kendimizi biraz daha geliştirmemiz lazım. Rakibe o kadar izin vermememiz lazım. Çalışmalarımıza devam edeceğiz."

Bir soru üzerine Teknik Direktörümüz Erol Bulut‚ şöyle konuştu: "25 futbolcumuz var. Hepsinin hazır olması gerekiyor. Herkese şans gelir‚ onu en iyi şekilde değerlendirmesi gerekiyor. Bu hafta bu ilk 11 oynadı. Haftaya çok farklı ilk 11 çıkabilir. Herkesin iyi seviyede olması bizim için daha güzel bir olay. Herkesi en iyi şekilde değerlendirmeye çalışıyoruz. Bu şekilde devam edecek. Sezon sonuna kadar yeterince maç oynayacağız. Futbolcularımın en iyi şekilde hazır olmalarını umut ediyorum. Sakatlıklar olacak‚ kart cezalıları olacak. Nitekim bugün 7 futbolcumuz yanımızda yoktu ama diğer arkadaşlar‚ burada olanlar en iyi şekilde sahaya performanslarını yansıttılar. Güzel bir galibiyet aldık."


  
21.11.2020 19:30 Cumartesi #1

Fener_67
AntuHaber: "Güzel Bir Galibiyet Aldık"

"Bugün de maça baktığımızda istediğimiz performansı sahada sergileyemedik."

Mesaj Fener_67 tarafından düzenlenmiştir...


  
22.11.2020 00:44 Pazar #2

curas
AntuHaber: "Güzel Bir Galibiyet Aldık"


Mesajı Gönderen: Fener_67:cLink:5414557

"Bugün de maça baktığımızda istediğimiz performansı sahada sergileyemedik."

Mesaj Fener_67 tarafından düzenlenmiştir...
Erol Bulut´un böyle bir cümleyi sarf etmesi farkındalık açısından olumlu .
Zira hücum setlerinin daha da gelişmesi gerektiği sahada görülüyor .
Mesaj curas tarafından düzenlenmiştir...


  
Paylaş 
Sayfa: [1]