AntuHaber: "Kazanmamız Gereken Bir Maçtı"
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız


Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.


forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu - AntuHaber: "Kazanmamız Gereken Bir Maçtı"

Paylaş 
Sayfa: [1]
18.01.2021 22:49 Pazartesi Konu Puanı: 0

------
AntuHaber: "Kazanmamız Gereken Bir Maçtı"

FUTBOL

Teknik Direktörümüz Erol Bulut MKE Ankaragücü galibiyetini değerlendirdi

18 Ocak 2021 Pazartesi 22:34

Teknik Direktörümüz Erol Bulut, 3-1’lik MKE Ankaragücü galibiyetimizin ardından düzenlenen basın toplantısında karşılaşmayı değerlendirdi ve basın mensuplarının sorularını cevapladı.
 
Maçla ilgili Teknik Direktörümüz Erol Bulut, “Güzel bir maç oldu. Kazanmamız gereken bir maçtı. Mutluyuz. 3-1’lik bir galibiyet oldu. Daha farklı da olabilirdi, yeterince gol pozisyonuna girdik. Rakibe sadece 3 pozisyon verdik. Frikik var, kornerden olan pozisyon var, bir de gol pozisyonu. Çok üst düzey bir maç mı oldu? Olmadı, evet. Daha iyisini oynayabilirdik. Önemli olan kazanmaktı. Kazandığımız için mutluyuz. Futbolcularımı tebrik ediyorum. Perşembe günü Sivasspor’la oynayacağımız zor bir deplasman maçı var. Hazırlıklarımıza yarından itibaren başlayacağız.” dedi.
 
Serdar Aziz ve Enner Valencia’nın sağlık durumuyla ilgili soruya Erol hoca, “Serdar’ın tahmin ediyorum arka adalesinde hafif bir sertlik oldu, o yüzden çıkmak zorunda kaldı. Enner’de de hafif bir sertlik oldu ama onda bir sıkıntı yok gibi gözüküyor. Yarın zaten doktorlarımız gereken MR’ları çekecekler, ondan sonra daha net belli olacak.” cevabını verdi.
 
Mesut Özil’le telefonla da olsa görüşüp görüşmediği yönündeki soruyu Erol hoca, “Görüşmemiz olmadı ama bundan sonra yeterince görüşeceğiz.” diye yanıtladı.


  
Paylaş 
Sayfa: [1]