AntuHaber: Yeni Malatyaspor Maçının Hakemi Açıklandı
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız


Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.


forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu - AntuHaber: Yeni Malatyaspor Maçının Hakemi Açıklandı

Paylaş 
Sayfa: [1]
05.04.2021 17:43 Pazartesi Konu Puanı: 0

------
AntuHaber: Yeni Malatyaspor Maçının Hakemi AçıklandıFenerbahçemiz ile Yeni Malatyaspor arasında oynanacak maçı hakem Halis Özkahya yönetecek.
 
Süper Lig’de 33.hafta maçlarını yönetecek hakemler açıklandı. 8 Nisan Perşembe günü Yeni Malatya Stadyumu’nda oynanacak Yeni Malatyaspor-Fenerbahçe maçında Halis Özkahya düdük çalacak. Özkahya’nın yardımcılıklarını Hakan Yemişken ile İlker Takpak yapacak. Mücadelenin dördüncü hakemi ise Onur Özütoprak.


  
Paylaş 
Sayfa: [1]