AntuHaber: Emre Belözoğlundan Veda
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu - AntuHaber: Emre Belözoğlundan Veda

Paylaş 
Sayfa: [1].2
03.06.2021 09:58 Perşembe Konu Puanı: 0

------

Değerli vaktinizi fazlaca almadan birkaç cümle ile sizlerle duygularımı paylaşmak istiyorum.

Yıllar önce futbolcu olarak girdiğim bu kapıdan Kaptan‚ ardından Sportif Direktör ve son olarak da Teknik Direktör olarak görev yaptığım evimden‚ bugün itibarı ile Fenerbahçenin bir evladı olarak ayrılıyorum.

Bu süreçte benim için bir başkandan fazlası olan‚ güvenini daima hissettiren Sayın Başkanım Ali Koça‚ Yönetim Kurulumuza‚

Samandıradaki tüm mesai arkadaşlarıma ve şampiyonluğu son maça kadar taşıyan futbolcu kardeşlerime‚

eşim ve çocuklarımdan uzak kaldığım bu süreçte aile sıcaklığını hissettiren Samandıra ve Kulüp personelimize‚

yeşil sahadan spor yöneticiliğine geçiş sürecimde‚ bilgi ve birikimlerini benimle paylaşan hukuk ve finans ekibimize‚

ağır pandemi koşullarına rağmen gece gündüz demeden sezon boyunca koordineli bir şekilde çalışmalarımıza destek olan Futbol Koordinasyon Ekibime çok teşekkür ederim.

Sizinle bu büyük çınarın altında çalışmak her daim büyük bir şereftir.

Kalbimin en özel yerinde‚ en büyük teşekkür Fenerbahçe taraftarına.

Bu sezon her ne kadar fiziken ayrı düşmüş olsak da‚ kalbimiz‚ inancımız‚ umutlarımız daima bir oldu.

Anadoluda‚ sokakta‚ deplasmanda daima beni bağrınıza bastınız‚ umuduma ortak oldunuz.

Sonu hayal ettiğim gibi bitmeyen bu sezondaki tek burukluğum sizleri ve çocuklarımızı mutlu edememek oldu.

Bunu bir gün fazlasıyla telafi edeceğime inanabilirsiniz.

Çünkü ben buna inanıyorum.

Ayrılık sürecime dair‚ kulübümüzü‚ tüm sezon defalarca gördüğümüz gibi‚ olmayacak senaryolarla yıpratmak isteyenler mutlaka çıkacaktır.

Son maçımızdan bu güne kadar‚ ismimi doğrudan hedef alarak yapılan bazı planlı saldırılar karşısında özellikle sessiz kaldım. Bunun sebebi Fenerbahçeme olan saygı ve sevgimdir.

Başkanımız ile dostluğumuz‚ birbirimize duyduğumuz güven ve saygı‚ bugün olduğu gibi bundan sonra da devam edecektir.

Bana verilen her görevi kulübümün menfaatlerini düşünerek‚ var gücümle yerine getirmeye çalıştım.

Buna karşın‚ ne yazıktır ki koskoca bir çınarı kendi hesapları için kullanmaya çalışan kısır zihniyetleri de gördüm‚ Kimin ne hesabı olduğunu çok iyi biliyorum.

Ancak ben bugün de yine küçük hesapların içinde olmayacağım.

Mutluyum‚ ülkemizin en köklü camiası Fenerbahçe Spor Kulübünde futbolcu‚ teknik direktör ve sportif direktör olarak hizmet verebildim.

Gururluyum ‚sizlerin bana tek gerçek yer olan sokakta gösterdiğiniz teveccühü hissettim.

Mahçubiyetimiz yok şevkle ter döktük: mahrumiyetimiz yok parayı başat değer bilmedik.

Bildiğim tek şey ise kimse saygınlığını kendi elleri ile teslim etmedikçe kaybetmez.

Sevgili Fenerbahçeliler;

Sizlere şampiyonluk ile veda edebilmeyi çok isterdim ama nasip olmadı.

İnşallah beraberce kupalar kaldırdığımız zamanlar da elbet bir gün gelecek.

Hepinizi Allaha emanet ediyorum.

Sizi çok seviyorum.

Saygı ve Sevgilerimle‚

Emre Belözoğlu

03.06.2021 09:59 Perşembe #1

intorn
AntuHaber: Emre Belözoğlundnan Veda

sivas maçında yaptıklarını unutmayacağız

hadi selametle

03.06.2021 11:19 Perşembe #2

Yolas

Bye bye Emre... Seni özlemeyeceğiz. Git önce bir lisansını al‚ kendini kanıtla küçük takımlarda‚ sonra bakarız camia olarak sana güvenir miyiz güvenmez miyiz.

03.06.2021 15:47 Perşembe #3

tolga73

Allah yolumuzu bir daha kesiştirmesin.

03.06.2021 17:38 Perşembe #4

Fenerlikral

Mesajı Gönderen: tolga73:cLink:5538361

Allah yolumuzu bir daha kesiştirmesin.

03.06.2021 18:22 Perşembe #5

Cold_Fire

Bir de buna Ali Koç başarılı oldu filan demişya.

Neremle güleceğimi bilemedim.

20 transferin 15´i fos.

Çoğu rakip eskisi‚ yaşlı.

Ciddi para verdirdiği yabancıları hiç konuşmaya gerek yok.

Çetesini toplaması da cabası.

Ama başarılı imiş.

Ali Koç senin başarı anlayışın bu işte. Senin de bir an önce bu kulüpten uzaklaşman dileği ile.

04.06.2021 12:42 Cuma #6

vi1907va

Baslikta yazim hatasi var.

04.06.2021 18:41 Cuma #7

Isis

Ne diyeyim‚ yazdıklarında gönülden olduğuna inanmak isterim.
Haydi güle güle‚ sen sağ biz selamet.
Kimseye tanınmayan ayrıcalıklı bir destek gördü. Sonuçlandıramadı. Yolu açık olsun.

06.06.2021 20:01 Pazar #8

surlarprensi

Sivas maçı ni unutmayacağım

Paylaş 
Sayfa: [1].2