AntuHaber: Mesut Özilin Balmumu Heykeli İstanbulda
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu - AntuHaber: Mesut Özil`in Balmumu Heykeli İstanbul`da

Paylaş 
Sayfa: 1.[2].3
19.07.2021 11:04 Pazartesi Konu Puanı: 0

Mulligan

klubümüzün en önemli gündem maddesi iste bu!! heykeli getirttik artik sirtimiz yere gelmez!

19.07.2021 11:06 Pazartesi #10

Lethe

Hala masal anlatıyorlar.şöyle yapmış böyle yapmış bunlardan vazgeçmiş masal dinlemeyi sevenlere birebir iyi gelir.

Gerçekler bambaşka masallara inanmak isteyenler kabullenemiyorlar.

19.07.2021 11:09 Pazartesi #11

emreyerebakan

Mesajı Gönderen: yyildirayy:cLink:5544973

Bu arkadaş geldi geleli ne gibi katkı sağladı‚ ne başarı gösterdi de bu kadar gündemde oluyor.
Geçmişte başarılı bir futbolcu olmasının bize nasıl bir faydası olmuş acaba?
Para alarak sağlıklı yaşam için spor yapıyor işte.

Yıllardır 1 gr katkısı olmadı.

19.07.2021 15:46 Pazartesi #12

examplifiedman

Vitor Perreira ile iyi iletişim kurabilirse bu sene çok iş yapacağını düşünüyorum‚ inşallah yanılmam.

Balmumu heykelinin yapılmasını ve etrafında dönen muhabbetleri ise değerlendirmeye gerek görmüyorum.

19.07.2021 15:56 Pazartesi #13

Aizen*

Herkesin beklentisi‚ ismi cismi kadar katkı vermesi. Geçen sene için de haksızlık etmemek gerekir. Uzun zaman oynamadan geldi. Fakat şimdi sezon öncesi hazırlık yapıyor‚ bildiğimiz kadarıyla sakatlık vs durumu da yok.

Dolayısıyla bu sene fark yaratmasını bekleyeceğiz kendisinden. Gerçekten katkısı olsun‚ birkaç sene üst düzey futbol oynasın.

Diğer heykeli olan oyuncularımızın yarısı kadar iş yapsa zaten toplarlar takımı. Kalitesi ve futbol aklı mutlaka ki baki. Gerisi isteği ve azmine kalıyor kendisinin.

Şahsen çok isterim Mesut´un kendisini bulmasını.

19.07.2021 16:13 Pazartesi #14

Ritualist

kendimizi kandırmayalım. Mesut artık bırak Real‚Arsenal vs yi‚ Fenerbahçe seviyesinde bile oynayacak görüntüde değil şu anda(!)
he olur kendini paralar‚ yanından rakibi geçerken rüzgarından etkilenip düşmemek için fiziğini kuvvetlendirir o zaman bişey diyemem. ama benim pek bir beklentim yok kendisinden. uçan kaçan bir istatistik yapamayacak bizde. kontratı bitene kadar da gitmez.
mumdan heykel falan geçelim bunlar bize gram fayda sağlayacak şeyler değil.
çıksın sahaya‚ tabela değiştirsin sonra işin şovuna kaçsın.

19.07.2021 16:16 Pazartesi #15

legend marathon

Mesajı Gönderen: Aizen*:cLink:5545028

Herkesin beklentisi‚ ismi cismi kadar katkı vermesi. Geçen sene için de haksızlık etmemek gerekir. Uzun zaman oynamadan geldi. Fakat şimdi sezon öncesi hazırlık yapıyor‚ bildiğimiz kadarıyla sakatlık vs durumu da yok.

Dolayısıyla bu sene fark yaratmasını bekleyeceğiz kendisinden. Gerçekten katkısı olsun‚ birkaç sene üst düzey futbol oynasın.

Diğer heykeli olan oyuncularımızın yarısı kadar iş yapsa zaten toplarlar takımı. Kalitesi ve futbol aklı mutlaka ki baki. Gerisi isteği ve azmine kalıyor kendisinin.

Şahsen çok isterim Mesut´un kendisini bulmasını.

şimdide antrenman bilimine inanmıyorum diyen vitorla çalışacak

19.07.2021 16:27 Pazartesi #16

subatotuz

Mesut iş ahlakı olan biri ve bu sene kamp yedi. Ben bu sezon mesut un iş yapacagini düşünüyorum

19.07.2021 16:35 Pazartesi #17

Latino

Haydi Mesut utandır bizi demeyi çok isterdim.
Ancak onu bile diyecek bir inancım yok.

Varsa yoksa goy goy işler.
Antremanda göz doldurdu haberi bile yok.

1-2 maç oynar. Sonra kesik yer. Ali Koç´tan oynat baskısı gelir. Mesut "neden oynatılmadığımı anlamadım" diye tweet atar.

Taraftar burada Mesut´un 11´e ilk yazılması gereken kişi olduğunu söyler. Zaten en iyi olduğu dönemde de koşmuyordu ki‚ sandalyeyle bile oynar falan.

Burada Vitor´un savunma futbolu eleştirilir. Mesut´u futbola küstürdü denir.

Gerçekten anlamıyorum. Mesut´un elimizden başka birine bedava gitme ihtimali mi vardı? 1+1 yıllık sözleşme yapsak olmuyor muydu? 2024´e kadar sözleşme yapmasak gelip oynamaz mıydı?

Paylaş 
Sayfa: 1.[2].3