AntuHaber: Mesut Özilin Balmumu Heykeli İstanbulda
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu - AntuHaber: Mesut Özil`in Balmumu Heykeli İstanbul`da

Paylaş 
Sayfa: 1.2.[3]
19.07.2021 16:42 Pazartesi Konu Puanı: 0

anglostar

Mesajı Gönderen: ozkanica:cLink:5544970

2 gündür ghezzal twitterda tepelerde. bu adam ghezzalın kadroya giremediği ligdeki defansları top diye oynamış
millet ronaldoları fln anca milli maçlarda görürken bu adam ona senelerce alda at demiş..

gustavo kaptan olsun diyorlar karşıyım. ona maaşını 1 milyon indirsene desen ülkeyi terkeder. bu adamın fenere gelmek için arsenalden vazgeçtiği rakama bakın bide.. tecrübesi kalitesi ve fenerbahçeliliğiyle mesutu kaptan yapsınlar.

maç eksiği fiziki sıkıntıları fln vardı atlatır bu sene.. mesut 11de olmasın diyeni gördünüzmü direk kanal değiştirin engelleyiin fln bişe yapın‚ iyi niyetindende şüphe edin.. ligde onun ayarında adam yok ve mutlaka faydalanmamız lazım

iyi misiniz?

Mesut‚ Arsenal´den parasini tikir tikir aldi. Bir seyden vazgecmis degil

hele dur bir oynasin da gorelim‚ cunku tutmazsa MLS yapar durmaz gibime geliyor.

19.07.2021 16:48 Pazartesi #19

legend marathon

vitor fanlarına bak sen hele ömrümüz aykut erol kazmalarının hoca olmadığını anlamalarını beklemekle geçti derken bir de bu çıktı başımıza

19.07.2021 21:51 Pazartesi #20

unifb1986

Kimisi fazla ön yargılı kimisi de aşırı güvenli mesut hakkında ikisinde doğru değil bana göre Mesutun yaklaşık 1 senedir maça çıkmamış hali gelip bir anda Türkiye ligine damga vurması beklenmesi son derece hatalı bir düşünceydi geçen sene ne oynadığımız bile belli değildi belki belli bir sistemin içine gelseydi biraz daha iyi görünürdü kısacası sözün özü Mesutun olayı bu sene belli olacak ben kalitesini göstereceğini düşünüyorum

20.07.2021 15:37 Salı #21

Aizen*

Mesajı Gönderen: legend marathon:cLink:5545034

şimdide antrenman bilimine inanmıyorum diyen vitorla çalışacak

Biraz komik olmuştu o söylemleri zamanında Pereira´nın ...

Ama dolu tarafından bakmak istiyorum‚ bir oyuncuyu‚ bir insanı en iyi kendisi tanır. Mesut da kendi sıkıntılarını rahatça görecek kadar kariyer ve tecrübe sahibi. Pereira´nın yaptırdıkları veya yaptırmadıklarının yanında biraz da kendisinin çabalaması lazım o kadar.

Eğer kafasında futbol varsa ne ala... Yok kafasında da bitirdiyse futbolu‚ hepimize geçmiş ola

21.07.2021 06:49 Çarşamba #22

Üfürükçü_1907

Bence ikisi de mum. Mesut rakipleri muma dondurmedigi surece de bu dusuncem degismeyecektir. Umudum var mi? Var.

22.07.2021 00:26 Perşembe #23

Deli55

Bu sene adam akıllı top oynamazsa o heykel KIRILIR

22.07.2021 00:37 Perşembe #24

Asil Yaşayan

Bir an evvel vedalaşırız umarım kendisiyle

Acısız ağrısız ve olaysız şekilde

Zira futbol anlamında bize katabileceği hiçbirşey kalmamış kendisinin

Görmemek için kör olmak lazım

Devre arası falan Amerikaya satıldı haberlerini duysam çok mutlu olurum