AntuHaber: İlk Onbirimiz
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu - AntuHaber: İlk Onbirimiz

Paylaş 
Sayfa: [1].2
26.09.2021 14:48 Pazar Konu Puanı: 0

------

Fenerbahçemiz, Süper Lig’in 7. haftasında Atakaş Hatayspor’a konuk oluyor. Takımımız maça şu 11 ile çıkacak:

Altay Bayındır, Attila Szalai, Kim Min-Jae, Filip Novak, Luiz Gustavo, Mert Hakan Yandaş, Ferdi Kadıoğlu, Diego Rossi, Muhammed Gümüşkaya, Mergim Berisha, Enner Valencia.

Yedekler: Berke Özer, Max Meyer, Mesut Özil, Dimitris Pelkas, Serdar Dursun, Bright Osayi-Samuel, Ruhan Arda Aksoy, Miguel Crespo, Burak Kapacak, Fatih Yiğit Şanlıtürk.

26.09.2021 14:54 Pazar #1

yunus19077

Diziliş 3 olacak Muhammet solda çok aksıyordu bakalım sağ da ne yapacak ilginç bir taktik aslinda hoca genç oyuncularla önde press ile başlayacak muhtemelen.

26.09.2021 15:06 Pazar #2

carlos_1907

Bu 11 ile işimiz çok zor… Umarım yanılırım ama sezon önemli maçlarından birini daha zora sokacağız….

26.09.2021 15:11 Pazar #3

Michaell_

Vitor bey ne yapıyorsunuz?

Ya rotasyonu anladık hadi tamam bişey deniyorsun da şu muhammet olayını anlamadım. Çocuk son 3 maçtır kanat bek olarak çok ama çok kötü performans veriyor. Burak Kapacak daha 5 dakika bile şans bulamamışken bu muhammet ısrarı nedir? Üstelik deplasmanda hatay gibi bir takıma karşı oynuyoruz sağlı sollu gelecekler. Muhammet nasıl bir defansif katkı sağlayabilir anlamadım.

Osayi ve özilin dinlendirilmesini de doğru bulmuyorum ama bu hocanın tercihidir saygı duyuyorum. Ama şu muhammet işi sıkmaya başladı.

26.09.2021 15:13 Pazar #4

DeMeNTo[R]

Her maç farklı 11 le bu iş olmaz.

Maç trafiği falan filan eyvallah da bu kadar değişiklik fazla

Mesaj DeMeNTo[R] tarafından düzenlenmiştir...

26.09.2021 15:17 Pazar #5

serdar özlük

Kadroyu beğenmedim.

Pelkas´ı oynatmak lazım artık.geçen senenin en etkili oyuncusunu küüstürmek saçmalık.

26.09.2021 15:21 Pazar #6

axe1907_Fb

ruhan arda aksoy almış kadroya
wayyyy

26.09.2021 15:25 Pazar #7

amedeos

Yahu hocam müslüman mı oldun ne bu muhammed aşkı. Kanatta olmuyor işte bu çocuk. Tamam genç oynat bizde destekliyoruz ama sol bekte hiç olumlu hareketi yok kaş maçtır.

26.09.2021 15:29 Pazar #8

alex de souza samba

Muhammet olayı ben yarattım egosundan başka bi şey

Paylaş 
Sayfa: [1].2