AntuHaber: İlk Onbirimiz
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu - AntuHaber: İlk Onbirimiz

Paylaş 
Sayfa: [1].2
17.10.2021 18:04 Pazar Konu Puanı: 0

------

Süper Lig’in 9. haftasında deplasmanda Trabzonspor ile karşılaşacak olan Fenerbahçemiz, sahaya şu 11 ile çıkacak:

Altay Bayındır, Filip Novak, Kim Min-Jae, Attila Szalai, Luiz Gustavo, Miguel Crespo, Ferdi Kadıoğlu, Bright Osayi-Samuel, Diego Rossi, Mesut Özil, Enner Valencia.

Yedekler:

Berke Özer, Jose Sosa, Max Meyer, Mergim Berisha, Dimitris Pelkas, Serdar Dursun, Muhammed Gümüşkaya, Miha Zajc, Nazım Sangare, Marcel Tisserand.

17.10.2021 18:06 Pazar #1

Wasco

Olabilecek en iyi kadro. Mesut Rossi Valencia ve Ferdi ile sürekli şıursuz hücum yapan lazypnun arkasına sarkmak lazım.

17.10.2021 18:09 Pazar #2

serdar özlük

tisserand hazır değil demek ki.keşke tiss olsaydı içim daha rahat olurdu.ha pelkas da olsaydı keşke tam onun maçı

Mesaj serdar özlük tarafından düzenlenmiştir...

17.10.2021 18:11 Pazar #3

ALMANYALI39M

hamsilerin eksigi var‚ bunu firsata cevirmek icin en iyi gün...6 puanlik mac...

17.10.2021 18:11 Pazar #4

snow

sağ stoper novak‚ sağ kanat osai ise riskli bence. karşılarında nwakaeme oynayacak.

gerçi başka alternatifimiz var mı‚ sakatlıklar ne durumda bilmiyorum.

17.10.2021 18:13 Pazar #5

Meloik

Rossi´yi beklemiyordum sakat deniliyordu. Keza Crespo´yu da beklemiyordum. Ts Siopis ve Berat ile oynayacak diye orta sahayı dirençli tutmak istemiş belli ki. Yaratıcılık Mesut ve Ferdi ile olacak gibi görünüyor. Osayi de hızlı diye Wakaeme´ye geçit vermemek için tercih edilmiş anladığım kadarıyla hele ki Novak sağ stoper oynayacaksa mantıklı gibi.

Bakalım umarım hocanın planı tutar.

17.10.2021 18:14 Pazar #6

LuisNani17

Tiss iyileşti nazım da var hala neden novak

17.10.2021 18:23 Pazar #7

Asil Yaşayan

Bence hücum hattı komple yanlış

17.10.2021 18:24 Pazar #8

noyan gavurdağlı