AntuHaber: "Savaşımız Devam Ediyor"
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu - AntuHaber: "Savaşımız Devam Ediyor"

Paylaş 
Sayfa: [1].2
17.10.2021 22:16 Pazar Konu Puanı: 0

------

Teknik Direktörümüz Vitor Pereira, Trabzonspor maçının ardından yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu.

Trabzon`dan hak etmedikleri bir sonuçla ayrıldıklarını ve hakem kararlarıyla ilgili konuşmayacağını belirten Pereira, "Maç 11’e 11 iken sahada iyi taraf, üstün olan taraf kesinlikle bizdik. Çok organizeydik, kalitemizi sahaya yansıtıyorduk. Rakip takıma ofans bölgesinde çok fazla problem yaratıyorduk. Daha sonra hakemin vermiş olduğu karar sonrası ki, bu karar hakkında konuşmak istemiyorum. Çok uzun süre 10 kişi oynamak zorunda kaldık. 10 kişiyken de defansta çok organizeydik. Tabiki o andan sonra atak yapmak bizim için zor oluyor. Defansif anlamda iyiydik, organizeydik. Hakemin vermiş olduğu başka bir karar sonrası zaten maç bizim için bitmişti. Buradan hak etmediğimiz bir sonuçla ayrıldığımızı düşünüyorum. Oyuncularımın gösterdiği performans yenilgiyi hak etmiyordu. Şu anda iki puan fark var. Savaşımız devam ediyor. Bizim yapmamız gereken şey vermiş olduğumuzliderliği geri almak." dedi.

17.10.2021 22:29 Pazar #1

FBir

Sen madem hakem hakkında konuşmadan maçı yorumladın‚ ben de öyle yapacağım.

Bu takım 2013-2014 sezonunda yine maçın başında bjkye karşı 10 kişi kaldı ve yenik duruma düştü. Ama o takım bjkye 10a 11 oynarken top göstermedi‚ kaleyi abluka altına aldı. Bugün de 10 kişi kaldık‚ hakemi konuşmuyoruz madem‚ maç berabere 70 dk ne oynadık biz? Maç böyle bitsin diye dua etmekten başka ne yaptık? Nasıl en ufak bir tehdit dahi oluşturamayız. Bundan sonra 10 kişi kalınca eyvah gitti maç mı diyelim?

17.10.2021 22:34 Pazar #2

campeones

Mesajı Gönderen: FBir:cLink:5572506

Sen madem hakem hakkında konuşmadan maçı yorumladın‚ ben de öyle yapacağım.

Bu takım 2013-2014 sezonunda yine maçın başında bjkye karşı 10 kişi kaldı ve yenik duruma düştü. Ama o takım bjkye 10a 11 oynarken top göstermedi‚ kaleyi abluka altına aldı. Bugün de 10 kişi kaldık‚ hakemi konuşmuyoruz madem‚ maç berabere 70 dk ne oynadık biz? Maç böyle bitsin diye dua etmekten başka ne yaptık? Nasıl en ufak bir tehdit dahi oluşturamayız. Bundan sonra 10 kişi kalınca eyvah gitti maç mı diyelim?

O takım dinamo gibiydi‚ Kuyt‚ Webo vs vardi koşmayan adam yoktu‚ bu takım 10 kişi‚ mesutu da çıkartirsak defansif anlamda 9 kişi kaldi. 8 kişiye karşı 10 kişi tabiki rahatca top çevirir. Belki hemen mesut tisserand değişikliği yapabilirdi bu sefer de korkak diyeceklerdi.

17.10.2021 22:35 Pazar #3

dedde_10

10 kişi kalma dünyanın sonu değil‚ bu tarz hakemlerle ilk defa mücadele etmiyoruz ki bu senin görevin değil.

Başkan ve yönetim çıkıp ortalığı yakacak ama korkaklar yapamazlar.

Senin de suçun var hoca 75dk ne diye izliyorsun‚ yap hamleleri öne çıkar takımı kaybedersen kimse sana ağzını açmaz zaten adamlar 12 kişi oynadı.

Kendi adıma bu kadar sinmişliği kabul edemiyorum‚ devre arasında yapacağın etkili bir konuşma ve oyuncu değişiklikleri oyuna ve hakeme tepki koymamızı sağlardı.

17.10.2021 23:13 Pazar #4

305kd

Mesajı Gönderen: campeones:cLink:5572512

O takım dinamo gibiydi‚ Kuyt‚ Webo vs vardi koşmayan adam yoktu‚ bu takım 10 kişi‚ mesutu da çıkartirsak defansif anlamda 9 kişi kaldi. 8 kişiye karşı 10 kişi tabiki rahatca top çevirir. Belki hemen mesut tisserand değişikliği yapabilirdi bu sefer de korkak diyeceklerdi.

Yapması gereken oydu zaten. Gustavoyu oraya çekip orta sahayı verdi rakibe. Sadece o değişikliği yapsa yine alırdık bu maçı karşı taraf gerçekten çok kötüydü

18.10.2021 10:55 Pazartesi #5

BULL

Dünkü hatası serdar dursun u almaktı. dün koşan 2 adam olsaydı böyle olmazdı.

18.10.2021 15:48 Pazartesi #6

Mert 29

Sezona çok umutlu başlamıştık ama takım git gide geriye gidiyor... Baskı yapması gereken takım baskı yiyor...

Dün Gs´yi kendi sahasında hapseden Konya´yı Ts 10 Kişi Son 15 dk Ceza sahasından çıkartmadı...

Bu kadar Aciz en iyi oyuncuları sakatlanıp çıkmış bir rakibe bu kadar kapanmak sıfır pozisyon vereceğini bu hakemle maçı bitireceğini düşünmek nasıl bir ahmaklıktır.

19.10.2021 09:33 Salı #7

asiFB

Kotu hoca oldugunu bu macta bir kez daha kanitladin.

19.10.2021 10:11 Salı #8

mogura

Mesajı Gönderen: dedde_10:cLink:5572513

10 kişi kalma dünyanın sonu değil‚ bu tarz hakemlerle ilk defa mücadele etmiyoruz ki bu senin görevin değil.

Başkan ve yönetim çıkıp ortalığı yakacak ama korkaklar yapamazlar.

Senin de suçun var hoca 75dk ne diye izliyorsun‚ yap hamleleri öne çıkar takımı kaybedersen kimse sana ağzını açmaz zaten adamlar 12 kişi oynadı.

Kendi adıma bu kadar sinmişliği kabul edemiyorum‚ devre arasında yapacağın etkili bir konuşma ve oyuncu değişiklikleri oyuna ve hakeme tepki koymamızı sağlardı.

katılıyorum. hem yönetim hem teknik heyet ne kadar aciz olduğumuzu kanıtladı bu maçta.

Paylaş 
Sayfa: [1].2