AntuHaber: İlk Onbirimiz
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu - AntuHaber: İlk Onbirimiz

Paylaş 
Sayfa: 1.[2].3
24.10.2021 18:05 Pazar Konu Puanı: 0

howarda1907

Mutlak kazanman gereken bir maçta takımın en önemli hücum oyuncusu Valencia ilk 11de değilse alsın tazminatını gitsin bir an evvel boşa vakit kaybediyoruz. Yıllardır geriye gide gide takımın kalite durumu ise ayrı bir skandal zaten şu ilk 11 Anadolu takımı 11i seviyesinde‚ Gustavo dışında içlerinden herhangi birini Alanyaspor 11inde görsem şaşırmazdım.

24.10.2021 18:05 Pazar #10

FBir

Bu Zajcı herhangi bir maçta beğenen oldu mu aranızda?

24.10.2021 18:09 Pazar #11

cubuklu_1907

evet yine bir formasyon kadrosu...

bu dunya da 3 gundr bir mac yaoan takim biz miyiz arkadas bu ne formasyon sevdasi lan

24.10.2021 18:09 Pazar #12

serdar özlük

Mesajı Gönderen: howarda1907:cLink:5573496

Mutlak kazanman gereken bir maçta takımın en önemli hücum oyuncusu Valencia ilk 11de değilse alsın tazminatını gitsin bir an evvel boşa vakit kaybediyoruz. Yıllardır geriye gide gide takımın kalite durumu ise ayrı bir skandal zaten şu ilk 11 Anadolu takımı 11i seviyesinde‚ Gustavo dışında içlerinden herhangi birini Alanyaspor 11inde görsem şaşırmazdım.

kim ‚szlai‚ferdi alanya seviyesinde öyle mi?

24.10.2021 18:11 Pazar #13

carlos_1907

Valencia olmadan hücumda neler oluyor görelim bakalım…

24.10.2021 18:13 Pazar #14

can666

Haksızlığa gelemiyorum şunu görünce sinir oldum. Takımda kendini parçalayan adam Valencia en sonunda küstürecekler. Van Persie´ye de aynısını yaptı oynatmadı ondan sonra adam sakatım vs numara yapıp aldı parayı yattı oynamadı. Şu gereksiz 4 transfer yapılana kadar takım ne kadar iyiydi.

24.10.2021 18:17 Pazar #15

Deli55

Saçma sapan bir kadro daha bu adam beceremeyecek belli olmaya başladı

24.10.2021 18:17 Pazar #16

NgBe

Hoca bilmiyor takımda tek gol atan adam olan Valencia yi oynatmayı‚ siz akıl ediyorsunuz tebrikler zeki çocuklar‚ hey Allahım ya.

24.10.2021 18:19 Pazar #17

Young Zoran

Mesajı Gönderen: FBir:cLink:5573497

Bu Zajcı herhangi bir maçta beğenen oldu mu aranızda?

Kamp döneminde ve ligin başında sakatlanana kadar iyiydi. Sonra toparlayamadı. Mert Hakan sakat‚ İrfan yeni döndü. Bundan dolayı 11´de başlaması normal.

Paylaş 
Sayfa: 1.[2].3