4. Hafta sonunda lige havlu atabiliriz
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu - 4. Hafta sonunda lige havlu atabiliriz

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3.4.5.6.7.8
09.08.2022 10:06 Salı Konu Puanı: 0

Tankfb

İlk dört haftadaki en zayıf rakibimize puan kaybettik

Kasımpaşa D
Adana Demirspor
Konyaspor D

Hepsi hazır takımlar geçen seneki kadro yapılarını muhafaza etmeyi başardılar ve hocaları da aynı.

Bu üç maçın hiç birini kazanamayabiliriz.
Bizim başkan halen ana stoper ve fursat forveti alacak. Bizim yarımız kadar Fenerbahçemizi düşünen yok.

09.08.2022 10:43 Salı #1

intorn

kasımpaşadan fark yeriz bakın çok net.

adana demir ile berabere

konya bizi yener

ben ilk 4 hafta 2 puandan fazla alamayız diyorum.

Mesaj intorn tarafından düzenlenmiştir...

09.08.2022 10:48 Salı #2

Veloci

Altay
Ferdi Çöplük Szalai Peres
Arao
Emre Lincoln Rossi
Valencia King

Takımda Çöpün çöpü olarak adlandırabileceğimiz kağnı hariç kendi yerlerinde oynamayan yada en fazla rotasyon olabilecek 7-8 oyuncu vardı ilk 11 de

Dede bu çöplerden medet ummazsa en azından kenardan gelenlerin artıracağı oyuncu kalitesiyle durumu toparlayabiliriz.

Dede çöplerinde ısrar ederse zaten bu yukarıdaki çöpler grubu 1 puan alabilir mi o bile şüpheli önümüzdeki 3 maçta

09.08.2022 10:56 Salı #3

ovuncz

Dünkü maçın devre arasında‚ maç kritiği yaptığım arkadaşımla konuşurken‚ az biraz ortasahada top yapabilen ve ileri ucunda fırsatçılığı biraz yüksek santraforu olan herhangi bir takım‚ bizim takıma zorlanmadan gol atar demiştim.
Zira ortasahası olmayan‚ hücumda organize olamayan ve tüm stratejisi başı kesilmiş tavuk gibi koşup rakibin oyununu bozarak kaptığı toplarla gol arayan bir takımın‚ uzun vadede başarılı olma şansı maalesef yok.
Böyle çağdışı bir sistem kalmadı artık.
Ümraniyespor‚ takım yapısı itibariyle‚ 3 pasla hücuma çıkan‚ eveleyip gevelemeden bir an önce topu ilerdeki dar alan meziyetli oyuncularına ulaştırarak rakip kalede gol arayan bir takım. Ve bu takım‚ bu oyunuyla bize 3 gol attı.
Önümüzdeki 3 maçta‚ tahmin ediyorum ki Fenerbahçe taraftarının çok büyük bir çoğunluğu bu karşılaşmaların 3ünü de kazanabiliriz diyemiyor.
Çünkü sistem hatalı.
Ortasaha yok.
Hücum hattı 3 benzemez oyuncudan kurulu.
Savunma evlere şenlik.
Kim Min Jae gitti‚ üzerine Jesus´un ısrarla istediği Henrique geldi‚ tek bir maç yetti.

09.08.2022 11:25 Salı #4

Rapaic Fırtınası

Kasımpaşa 4-0 yenildi bu hafta başakşehire.

Eger kasımpaşayı rahat yenemezsek bilin ki bu takım ilk 6 ya giremez jesusla

09.08.2022 14:11 Salı #5

Tankfb

Mesajı Gönderen: Rapaic Fırtınası:cLink:5635152

Kasımpaşa 4-0 yenildi bu hafta başakşehire.

Eger kasımpaşayı rahat yenemezsek bilin ki bu takım ilk 6 ya giremez jesusla

Çok gol kaçırdı Kasımpaşa 1-0 ken. Skor aldatıcı olmasın. Ben iyi gördüm

09.08.2022 14:54 Salı #6

Latino

Bence attik zaten
Ha matematiksel de atariz o ayri

09.08.2022 16:48 Salı #7

fntkniho

bu takım ligde kimi yener bilmiyorum

hiç güven vermiyor

09.08.2022 16:58 Salı #8

Diego

kafa olarak havlu attık zaten

son yıllarda sezona bu kadar negatif başladığımız başka bir dönem hatırlamıyorum buna cocu dönemi dahil.

bugün jesus istifa edip gitse değil sadece taraftar‚ ali koç bile mutlu olacaktır eminim.
yediler bu halt kendileri de farkında aslında. gustavo olayı ali koç gibi birini kıllandırır. söylemez dillendirmez ama cebinde tutar.

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3.4.5.6.7.8