yeter bu kampl sevdası
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Antu.com Transfer Forumu - Transfer Dedikoduları - yeter bu kampl sevdası

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3.4.5.6
06.01.2014 18:46 Pazartesi Konu Puanı: 0

mcan11
yeter bu kampl sevdası

nedır bızım bu bıze gol atan veya bızım maclarda bıze karsı ıyı oynamıs adamlara hayranlıgımız

bu kampl denen adamı forumda herkes ıstıyor ama kac kısı 90 dk macını ızlemıs kac kısı karıyerını ıncelemıs

bu adam avusturya lıgınde oynuyo ve o lıgın acık ara en ıyı takımında salzburg mınumum mac bası 3 gol atıyor gelene gecene o lıgde baskı pres ve 2lı mucadele yok denecek kadar az ıdaadan da takıp eden arkadaslar bılır her mac hemen hemen ust bıter orada.

bu cocuk yeteneklı olabılır ama neden suan yakınındakı bundeslıgadan transfer teklıfı gelmıyor.

hıc mı dusunmedınız bu fızıkle bu cocuk bu lıgde sıvas karabuk gıbı deplasmanlarda buzda nası duracak mustafa yumlu hurrıyet gıbı kazmalara karsı nası dayanacak dıye

merak edıyorum acaba henri bienvenue yude bu kadar ıstedınız mı burada

gecın bu genc vızyon ayaklarını potansıyelı olan oyuncuları zaten kapıyolar bıze yedırmıyolar eden hazard ornegı gıbı

06.01.2014 19:00 Pazartesi #1

Guaire
yeter bu kampl sevdası

Mesajı Gönderen: mcan11:cLink:4268697

nedır bızım bu bıze gol atan veya bızım maclarda bıze karsı ıyı oynamıs adamlara hayranlıgımız

bu kampl denen adamı forumda herkes ıstıyor ama kac kısı 90 dk macını ızlemıs kac kısı karıyerını ıncelemıs

bu adam avusturya lıgınde oynuyo ve o lıgın acık ara en ıyı takımında salzburg mınumum mac bası 3 gol atıyor gelene gecene o lıgde baskı pres ve 2lı mucadele yok denecek kadar az ıdaadan da takıp eden arkadaslar bılır her mac hemen hemen ust bıter orada.

bu cocuk yeteneklı olabılır ama neden suan yakınındakı bundeslıgadan transfer teklıfı gelmıyor.

hıc mı dusunmedınız bu fızıkle bu cocuk bu lıgde sıvas karabuk gıbı deplasmanlarda buzda nası duracak mustafa yumlu hurrıyet gıbı kazmalara karsı nası dayanacak dıye

merak edıyorum acaba henri bienvenue yude bu kadar ıstedınız mı burada

gecın bu genc vızyon ayaklarını potansıyelı olan oyuncuları zaten kapıyolar bıze yedırmıyolar eden hazard ornegı gıbı

Kampl sevdası olmayan ve zamanında Bienvenu´yü de -3 Temmuz´dan önce de- istememiş biri olarak söylüyorum:

Efendim bizim ligimiz şöyle‚ bizim ligimiz böyle... İsviçre´den gelen Scarione gayet de başarılı oldu. Bakıldığında bir sürü örnek bulunabilir. Bu oyuncu bazında değerlendirilebilecek bir konu.

Hazard´ı bize yedirmediler sözü de doğru değil. Hazard´a 19 milyon euro verdik. Adamlar 25 milyon euro istedi. Verebilseydik bizdeydi. O sene kimse o paraları vermeye yanaşmadığı için Lille´de kaldı.

06.01.2014 19:11 Pazartesi #2

Demir Fatih1907
yeter bu kampl sevdası

Katılıyorum kampl abartılmış şişirilmiş bir adam. Geçen sene de belhandayla uğraşıyoduk‚ ikisi de bizim için yeterli değil

06.01.2014 20:13 Pazartesi #3

Meloik
yeter bu kampl sevdası

Kampl yetenekli oyuncu. Fakat bence de ölünüp bitilecek adam asla değil. Oynadığı lig‚ takım başka konu. Her transfer bir nevi kumardır. Raul İngiltere´de en üst düzeyde oynuyordu ve Portekiz milli takımının da bankosu. Bize ne kadar yararı dokundu? Misal Eskişehir´den gelen 22 yaşındaki Alper mi daha faydalı yoksa Raul mu desem kaç kişi Raul der? O yüzden lig‚ kariyer‚ oynadığı kulüp evet bir kriterdir ama sadece bir kriterdir. Kampl bunlardan bağımsız olarak yetenekli oyuncu. Ha bize gelir başarılı olamaz ya da olur orası muamma. Bu yetenekli olduğu gerçeğini değiştirmez. Fakat tekrar ediyorum ölünüp bitilecek adam da değil. Bugün Salih´in performansını yükseltip ilk 11´e monte etme fikri Kampl transferinden beni daha çok heyecanlandırıyor açıkçası.

06.01.2014 20:22 Pazartesi #4

dhassand
yeter bu kampl sevdası

Bize karşı oynamış adamları daha sonradan izliyor muyuz ki bu kadar hevesli oluyoruz anlamıyorum.
Bienvenü en güzel örnek.
Ersun Yanal´ın oluşturduğu scout ekibi umarım güzel işler yapar‚ hiç duymadığımız yetenekleri görürüz takımda.

06.01.2014 22:31 Pazartesi #5

mcan11
yeter bu kampl sevdası

Mesajı Gönderen: Guaire:cLink:4268701

Kampl sevdası olmayan ve zamanında Bienvenu´yü de -3 Temmuz´dan önce de- istememiş biri olarak söylüyorum:

Efendim bizim ligimiz şöyle‚ bizim ligimiz böyle... İsviçre´den gelen Scarione gayet de başarılı oldu. Bakıldığında bir sürü örnek bulunabilir. Bu oyuncu bazında değerlendirilebilecek bir konu.

Hazard´ı bize yedirmediler sözü de doğru değil. Hazard´a 19 milyon euro verdik. Adamlar 25 milyon euro istedi. Verebilseydik bizdeydi. O sene kimse o paraları vermeye yanaşmadığı için Lille´de kaldı.

scarione ornegı anadolu takımları ıcın gecerlı oralarda basarılı olabılırler bunlar benım tezımı curutmez kasımpasaya karsı oynanan oyunla fenerbahce galatasaraya karsı oynanan oyun arasında daglar kadar fark var sunu deseydın savundugum gorusu curutebılırdın ısvıcreden avusturyadan alt duzey bır lıgden gelıp once anadolu da sonrada fb gs de basarılı olan varsa ona bısey dıyemem ama aklıma gelmıyor suan.

hazard konusuda bız zaten o paraları oraya yatıramıyız bız bır okul degılız arsenal porto duzeyınde bır takım degılız cunku lıg kalıtesı ve avrupa maclarımızın ızlenmedıgını var sayarsak o parayı verıp daha sonra uzerıne satmamız mucıze olur.bızım gıbı aynı statude olan klupler hazır oyuncu kovalamalı mınumum yasta 25-26 olmalı

Mesaj mcan11 tarafından düzenlenmiştir...

06.01.2014 22:45 Pazartesi #6

Meloik
yeter bu kampl sevdası

Mesajı Gönderen: mcan11:cLink:4268728

scarione ornegı anadolu takımları ıcın gecerlı oralarda basarılı olabılırler bunlar benım tezımı curutmez kasımpasaya karsı oynanan oyunla fenerbahce galatasaraya karsı oynanan oyun arasında daglar kadar fark var sunu deseydın savundugum gorusu curutebılırdın ısvıcreden avusturyadan alt duzey bır lıgden gelıp once anadolu da sonrada fb gs de basarılı olan varsa ona bısey dıyemem ama aklıma gelmıyor suan.

hazard konusuda bız zaten o paraları oraya yatıramıyız bız bır okul degılız arsenal porto duzeyınde bır takım degılız cunku lıg kalıtesı ve avrupa maclarımızın ızlenmedıgını var sayarsak o parayı verıp daha sonra uzerıne satmamız mucıze olur.bızım gıbı aynı statude olan klupler hazır oyuncu kovalamalı mınumum yasta 25-26 olmalı

Asla katılmıyorum. Lig kalitesi ve burada oyuncuyu geliştirme gücümüz yeterli değil ancak mucize filan olmaz. Biz bu ligde oynayarak Avrupa´da başarı hedefliyorsak eğer mucize olmaz. Böyle bir oyuncuyu aldığımızdan fazlasına satmamız için CL´nin gediklisi olan ve sürekli yarı final‚ çeyrek final oynayan bir takım haline gelmemiz gerekiyor. Avrupa´da kupa kaldırırsak hele işte o zaman şansımız çok fazla olur. Hedeflerimiz bunlar mı peki? Evet bunlar o zaman mucize olmaz bir oyuncuyu parlatıp satmak. Yok biz Avrupa´da ne kupa kaldırır ne oranın gediklisi oluruz diyorsan o zaman tutarlısın derim fakat ben böyle düşünmüyorum.

Ayrıca küçük liglerden gelip Anadolu takımlarında başarılı olmuş sonra da bizde başarılı olmuş oyuncular da var Baliç´den başlar Johnson‚ Aurellio gibi oyuncularla devam eder Emenike ile son bulur benzer örnekler. Bu duruma Türk oyunculardan daha çok örnekler vermek mümkün. Yaş sınırını minimum 25-26 civarında tutmak çok yanlış bence.

06.01.2014 22:58 Pazartesi #7

Guaire
yeter bu kampl sevdası

Mesajı Gönderen: mcan11:cLink:4268728

Bu lig şöyle böyle diyorsun. Sonra Kasımpaşa sayılmaz‚ ama oluyor.

İstikrarlı ve iyi çalışan her yetenekli oyuncu bu ligde at oynatır. Burda savunma yapmayı bilmiyor takımlar. Kuru sertlik bir yere kadar götürüyor.

06.01.2014 23:04 Pazartesi #8

mcan11
yeter bu kampl sevdası

Mesajı Gönderen: Meloik:cLink:4268730

Asla katılmıyorum. Lig kalitesi ve burada oyuncuyu geliştirme gücümüz yeterli değil ancak mucize filan olmaz. Biz bu ligde oynayarak Avrupa´da başarı hedefliyorsak eğer mucize olmaz. Böyle bir oyuncuyu aldığımızdan fazlasına satmamız için CL´nin gediklisi olan ve sürekli yarı final‚ çeyrek final oynayan bir takım haline gelmemiz gerekiyor. Avrupa´da kupa kaldırırsak hele işte o zaman şansımız çok fazla olur. Hedeflerimiz bunlar mı peki? Evet bunlar o zaman mucize olmaz bir oyuncuyu parlatıp satmak. Yok biz Avrupa´da ne kupa kaldırır ne oranın gediklisi oluruz diyorsan o zaman tutarlısın derim fakat ben böyle düşünmüyorum.

Ayrıca küçük liglerden gelip Anadolu takımlarında başarılı olmuş sonra da bizde başarılı olmuş oyuncular da var Baliç´den başlar Johnson‚ Aurellio gibi oyuncularla devam eder Emenike ile son bulur benzer örnekler. Bu duruma Türk oyunculardan daha çok örnekler vermek mümkün. Yaş sınırını minimum 25-26 civarında tutmak çok yanlış bence.

mevcut satlar ıtıbarı ıle cl de basarılı olmamız cok zor gozukuyor kura sansı ıle belkı 2008 dekı ceyrek fınalın ardıdan 2009 a avrupa sampıyonu olan td ve ıspanya gol kralı ıle basladık husran oldu sonucta transferler her zaman kumardır.uefa avrupa lıgının eskı uefa kupası kadar statusunu oldugunu dusunmuyorum sımdı sorsam 2006 da kım kazandı dıye dusunuruz belkı bulamayız bıle.sonucta dedıgın dogru bızım amacımızın bana gore kupa kaldırmak zıyade bı porto benfıca schalke gıbı olmak en azından her sene cl de mucadele edıyorlar ve gruptan ıyı veya kotu cıkıyorlar bu sayede oyuncu satabılırız

obur dedıgıne geldıgınde balıcı yanlıs hatırlamıyorsam 9 mılyon dolar cıvarı bır paraya bursadan aldık o cok uc bır ornek ve sonunda real madrıde 20 kusure sattık onun dısındada basarılı olan ve para kazandıgımız oyuncu olmadı turk oyuncular zaten bu lıgde oynuyo lıgı tanıyor o yuzden onları mukayeseye sokmak yanlıs

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3.4.5.6