Son Dakika Duyum ve Haberler (Konu Dışı Mesajlara "2 Gün" Forum Düzeni Cezası Verilecektir)
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Antu.com Transfer Forumu - Transfer Dedikoduları - Son Dakika Duyum ve Haberler (Konu Dışı Mesajlara "2 Gün" Forum Düzeni Cezası Verilecektir)

Paylaş 
Sayfa: 1....33932.33933.33934.33935.33936.33937.[33938].33939.33940.33941.33942.33943.33944....39680
08.08.2020 02:25 Cumartesi Konu Puanı: 0

FenerManiac
Son Dakika Duyum ve Haberler (Konu Dışı Mesajlara "2 Gün" Forum Düzeni Cezası Verilecektir)

Altay
Gokhan Godin Jesus Caner
Gustavo Sosa
Shaqiri Mert Ferdi
Vedat

Oytun
Mert Serdar Sadik Novak
Ozan Tolga
Sinan Omer Rodrigues
Smolov

Mis gibi olmazmi

Geri kalanlari yollariz (bence Jailson kalmali‚ adami bir de dogru durust yerinde gorelim).

08.08.2020 02:26 Cumartesi #305434

Cold_Fire

Sezon bitmeden önce ne kadar dedikodusu çıkan çöp varsa topluyorlar.
Yine bir umut diyordum ya Emre EPL‚ İtalya görmüş adam ‚bulaşmaz böyle vasat transferlere ama anlaşılan o ki onun da öyle bir moktan çaktığı yok oyuncu havuzu anlamında.

Yazık ki ne yazık. Resmen toplama kampı gibi takım kurdular eski gs‚ ts ve 8jk´lilerden.

Haydi bakalım Sinan da geldi ise sırada asıl bomba var‚ Darri.
Onu bile biz aldık diye yıkayan yağlayan tipler çıkar gerçi.

08.08.2020 02:27 Cumartesi #305435

zeyveli

LÜE nin bahsettiği forvet kim acaba?

08.08.2020 02:31 Cumartesi #305436

_gourcuff_

Mesajı Gönderen: Cold_Fire:cLink:3366446

Sezon bitmeden önce ne kadar dedikodusu çıkan çöp varsa topluyorlar.
Yine bir umut diyordum ya Emre EPL‚ İtalya görmüş adam ‚bulaşmaz böyle vasat transferlere ama anlaşılan o ki onun da öyle bir moktan çaktığı yok oyuncu havuzu anlamında.

Yazık ki ne yazık. Resmen toplama kampı gibi takım kurdular eski gs‚ ts ve 8jk´lilerden.

Haydi bakalım Sinan da geldi ise sırada asıl bomba var‚ Darri.
Onu bile biz aldık diye yıkayan yağlayan tipler çıkar gerçi.

Peki istisnasız her alınan adamı boklayan tiplere ne diyorsun ?

08.08.2020 02:33 Cumartesi #305437

ekoshax

Sinan ortalama bir oyuncu. Adamın maximumunu biliyoruz. Bizi heyecanlandırmaz‚ geleceğe de yatırım olmaz. Yedek için alınıyorsa hiç gerek yok. Hep aynı hatayı yapıyoruz. 2 kanat alacağımıza 1 tane alalım‚ kalitesi tartışılmaz olsun.

08.08.2020 02:34 Cumartesi #305438

NomaK

Mesajı Gönderen: hasandinc:cLink:3366439

hiç bir yeteneği olmayan zajc sadece genç diye messi muamelesi görüyor
oynadığı mevki için en iyi yapması gereken şey şut atmak adamda hiç yok
adam geçemez
kilit pas atamaz
topla hızlı değil
güçlü hiç değil

Comolli efendinin komisyon kaynağı çöp

Zajc evet iyi bir 10 numara değil ama elimizde hiç 10 numara yokken gayet iyi bir alternatifti‚ üstünde durulmadı. Zajc efsane bi 10 numara olmazdı ama bence mental olarak kazanıp oynatabilseydik şu yoklukta baya katkısı olurdu. Onu bunu yapamaz demenize rağmen takımın hala en yetenekli isimlerinden biri bence.

08.08.2020 02:36 Cumartesi #305439

FenerManiac

Mesajı Gönderen: _gourcuff_:cLink:3366448

E iste ....

08.08.2020 02:38 Cumartesi #305440

Cold_Fire

Mesajı Gönderen: _gourcuff_:cLink:3366448

Valla o boklayan dediğin ben isem yanılıyorsun.
Sportif olarak bakarsak Caner harici tüm transferleri vasat bulduğum için vasat diyorum. MHY de rotasyon için orta oyuncu.

Böyle vizyon moklanır.

08.08.2020 02:42 Cumartesi #305441

_gourcuff_

Mesajı Gönderen: Cold_Fire:cLink:3366452

Valla o boklayan dediğin ben isem yanılıyorsun.
Sportif olarak bakarsak Caner harici tüm transferleri vasat bulduğum için vasat diyorum. MHY de rotasyon için orta oyuncu.

Böyle vizyon moklanır.

İçinde bulunduğumuz durum senin hayal ettiğin transferleri yaptırmaz

bu takıma. Ki yıllardır şu forumdayım bugüne kadar beğendiğin bir transfer gördüğümü hatırlamıyorum.

Büyük ihtimal vardır ama benim gözümden kaçmıştır çok az olduğu için.

Geçen sene de Vedat ı aldığımızda senin otomatik mesaj sistemin yine devreye girmişti

Çöp‚ vasat‚ klasik anadolu topçusu vs .

O Vedat şu anda kulübün tek para kaynağı 20 m euro ya gidecek mesela.

Şimdi şöyle bir şey var bir futbolcuyu beğenip beğenmemek normal bir şey.

Fakat istisnasız alınan her oyuncuya aynı şeyleri yazınca da bir değeri kalmıyor yazılan yazıların.

Paylaş 
Sayfa: 1....33932.33933.33934.33935.33936.33937.[33938].33939.33940.33941.33942.33943.33944....39680