Son Dakika Duyum ve Haberler (Konu Dışı Mesajlara "2 Gün" Forum Düzeni Cezası Verilecektir)
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Antu.com Transfer Forumu - Transfer Dedikoduları - Son Dakika Duyum ve Haberler (Konu Dışı Mesajlara "2 Gün" Forum Düzeni Cezası Verilecektir)

Paylaş 
Sayfa: 1....33933.33934.33935.33936.33937.33938.[33939].33940.33941.33942.33943.33944.33945....39680
08.08.2020 02:51 Cumartesi Konu Puanı: 0

inadına heves
Son Dakika Duyum ve Haberler (Konu Dışı Mesajlara "2 Gün" Forum Düzeni Cezası Verilecektir)

Slimani‚ Ayew‚ Benzia‚ Moses geldi ne olduğunu gördük..Bu sene de bunu deneyelim‚ sahada psikolojik baskı olmadan şampiyon olunmuyor bu ligde.Zaten imkan da yok artık‚ mecburen boşta olan ve istatistik yapmış oyuncuları toplayacaksın.

08.08.2020 02:53 Cumartesi #305443

IsaacCabrera

Emre gereksiz övülüyor şu transfer sezonunda. Getirdiği adamlar için birine ihtiyaç yok.

08.08.2020 02:53 Cumartesi #305444

Meloik

Mesajı Gönderen: _gourcuff_:cLink:3366453

İçinde bulunduğumuz durum senin hayal ettiğin transferleri yaptırmaz

bu takıma. Ki yıllardır şu forumdayım bugüne kadar beğendiğin bir transfer gördüğümü hatırlamıyorum.

Büyük ihtimal vardır ama benim gözümden kaçmıştır çok az olduğu için.

Geçen sene de Vedat ı aldığımızda senin otomatik mesaj sistemin yine devreye girmişti

Çöp‚ vasat‚ klasik anadolu topçusu vs .

O Vedat şu anda kulübün tek para kaynağı 20 m euro ya gidecek mesela.

Şimdi şöyle bir şey var bir futbolcuyu beğenip beğenmemek normal bir şey.

Fakat istisnasız alınan her oyuncuya aynı şeyleri yazınca da bir değeri kalmıyor yazılan yazıların.

Renktaş Cold öyle pahalı transferler isteyen biri değil. Yani hayal ettiği transferler bugünkü yapılanlardan daha kolay yapılabilir. Çok benziyor benim görüşlerime o yüzden cevap yazıyorum. O da genç ve dinamik bir takım kurulmasını istiyor çünkü. Vedat konusunda yanıldığını da kabul etti ki insanlar yanılabilir de.

Misal beni de en çok heyecanlandıran transfer İsmail Yüksek şu anda. Şöyle bir Tuncay‚ Serhat çıkaralım istiyorum. Potansiyelinin zirvesini görmüş oyuncular şimdiye kadar aldıklarımız. Ali Koç dönemindeki en iyi transferimiz Ferdiydi bence.

Sinan Gümüş hazır ve iyi bir yedek transferi. Gerekliydi de. Bir şey diyemem ama misal Muhammet gibi bir genç yedek olsaydı ben daha çok sevinirdim. Genç fetişizmi diyebilirsin ama bizim çıkışımız bence burada. Cold da böyle düşünüyor genel olarak. Tabi Sinan çöp falan değil o konuda çok fazla keskin konuşuyor.

08.08.2020 02:56 Cumartesi #305445

Cold_Fire

Mesajı Gönderen: _gourcuff_:cLink:3366453

İçinde bulunduğumuz durum senin hayal ettiğin transferleri yaptırmaz

bu takıma. Ki yıllardır şu forumdayım bugüne kadar beğendiğin bir transfer gördüğümü hatırlamıyorum.

Büyük ihtimal vardır ama benim gözümden kaçmıştır çok az olduğu için.

Geçen sene de Vedat ı aldığımızda senin otomatik mesaj sistemin yine devreye girmişti

Çöp‚ vasat‚ klasik anadolu topçusu vs .

O Vedat şu anda kulübün tek para kaynağı 20 m euro ya gidecek mesela.

Şimdi şöyle bir şey var bir futbolcuyu beğenip beğenmemek normal bir şey.

Fakat istisnasız alınan her oyuncuya aynı şeyleri yazınca da bir değeri kalmıyor yazılan yazıların.

2 senedir yapılan hata da bu zaten.

İçinde bulunduğumuz durum şunu aldırmaz‚ bunu yaptırmaz diyerek bir sürü oyuncu aldılar‚ 2 senenin içine ettiler. Yine aynı şeyler yaşanıyor.
Kardeşim bu takımın gençleşmeye ihtiyacı var. Para yoksa transfer yapma‚ en azından paran cebinde kalsın. Veya 10 tane vasat alacağına 2 tane yaşça genç iyi oyuncu al‚ kullan ve sat.
Benim beğendiğim oyuncu az olur aynen ama öz olur. Ferdi geldiğinde çok sevindim mesela.
Eljif´e çok sevindim.
Mesela Gustavo süper kalite transfer ama gereksiz oldu eksik mevkiler varken dedim.
Bir öğrenmişsiniz Vedat´a şunu dedin bunu dedin. Ben kendi fikrimi beyan ettim yanıldım. Vedat bırak beni yönetimi bile yanılttı‚ onlar Vedat´ı rotasyon için aldılar ama hazırlık maçında yardırınca as forvet olsun dediler kaldı.
Söylüyorum işte‚ Gökhan kötü.
Novak vasat.
MHY orta.
Caner iyi.

Ben sizi anlamıyorum. Artık milletin çöplerine sevinir olduk.
Çöp işte kardeşim.
Tolgay geldi burda neler yazıldı çizildi.
Şenol gözden çıkarmış‚ vasatın teki‚ acayip düşüşte adam dedik diye neler yazıldı çizildi o zaman da.
Sen Tolgay geldi diye ne yazmıştın mesela? Bir anlatsana.
Adil Rami geliyor. Kötü transfer dedik diye size transfer Beğendirilmiyor‚ adam dünya yıldızı bilmem ne yazılıyor.
Sonra aynı adam 2 ay sonra Rami´ye çöp diyor. Ne büyük samimiyet ama.
Darri gelse yağlama yapacak kişiler biliyorum burda. Abartmıyorum.

08.08.2020 03:01 Cumartesi #305446

_gourcuff_

Mesajı Gönderen: Meloik:cLink:3366456

Renktaş Cold öyle pahalı transferler isteyen biri değil. Yani hayal ettiği transferler bugünkü yapılanlardan daha kolay yapılabilir. Çok benziyor benim görüşlerime o yüzden cevap yazıyorum. O da genç ve dinamik bir takım kurulmasını istiyor çünkü. Vedat konusunda yanıldığını da kabul etti ki insanlar yanılabilir de.

Misal beni de en çok heyecanlandıran transfer İsmail Yüksek şu anda. Şöyle bir Tuncay‚ Serhat çıkaralım istiyorum. Potansiyelinin zirvesini görmüş oyuncular şimdiye kadar aldıklarımız. Ali Koç dönemindeki en iyi transferimiz Ferdiydi bence.

Sinan Gümüş hazır ve iyi bir yedek transferi. Gerekliydi de. Bir şey diyemem ama misal Muhammet gibi bir genç yedek olsaydı ben daha çok sevinirdim. Genç fetişizmi diyebilirsin ama bizim çıkışımız bence burada. Cold da böyle düşünüyor genel olarak. Tabi Sinan çöp falan değil o konuda çok fazla keskin konuşuyor.

Hocam ligin en çok gol atan sol bekini alıyoruz. ( ts nin artığı oluyor)
Ligin en çok skora katkı yapan ve istikrarlı bekini alıyoruz( bjk nin artığı oluyor)
Ligin en verimli ofansif orta sahası olan MHY yi alıyoruz. (Vasat anadolu topçusu oluyor)
Geçen sene 11 gol 12 asist yapmış sosa ile ilgileniyoruz. (Vizyon bu mu deniyor)

Hocam bunların hepsi bedava oyuncular ve ligin elit oyuncuları.

Biz şu anda bunları almaya mecburuz.

Hem beleşe hem genç stoper Sarr var işte.

Sana yedirirler mi onu ?

Elma ile armudu karıştırmamak lazım birbirine.

Bir yerden sonra Fenerbahçe zaten hep başarısız 6 senedir de şampiyon olamıyor.

Ben gelen kim olursa olsun boklarsam sene sonunda yine haklı çıkarım

düşüncesiyle yazılmış diye düşündürtüyor insanı.

Mantığı yok yani bu kadar aşırı bir tepkinin şu anda gelen oyunculara.

08.08.2020 03:06 Cumartesi #305447

FenerManiac

Bizim kurtulusumuz gencler evet ama takimi sadece gencler ile doldurmak da olmaz ki ...

Ferdi var‚ Omer var‚ Altay var‚ Allahyar var .... yok degilki takimda genc ama her pozisyona genc koyarsan iki sakatlik iki kart cezasi olur al sana 5-6 tane genc ilk onbirde ... olmaz‚ olmamali.

Su anki kurulan kadro zaten bir iki senelik kadro. Bedavaya veya cok ucuza alinan oyuncular ile sampiyonluk kadrosu‚ ondan sonra yavas yavas gerisi gelecek zaten.

08.08.2020 03:07 Cumartesi #305448

Cold_Fire

Mesajı Gönderen: Meloik:cLink:3366456

Eyvallah rengim sağolasın.
Düşünsene 2 senede sadece bonservislere verilen para 45 m euro civarı.
Bu 45 m euroya mükemmel bir takım kurulabilirdi.
Şu an da bedava diye tüm yaşlılara saldırıyoruz.
Bonservis yok ama imza parası veriyoruz‚ alamayacağı maaşı veriyoruz.
Ben illa takımı 18-19 yaş oyuncular alınsın da demiyorum. Ne bileyim 23-24 yaşında oyuncular almaya çalış‚ dünyada oyuncu mu yok.
Değerinin üstünde teklif alan kim var Vedat mı sat‚ Gustavo mu sat‚ eldeki Zajc‚ Zanka‚ Frey gibilerini de sat 3-5 kuruş gelse dahi her türlü kar bence.
Ama bu işi Dortmund yaptı bataktan çıktı dünyanın en iyi kulüpleri arasındaki yerine döndü.
Shaktar vasat bir takım iken bu işi yaptı‚ kaç sene üst üste şampiyonluklar‚ Avrupa´da istikrar‚ çook pahalı oyuncu satışları vs. yaptı.

Ali Koç başa ilk geldiğinde transferde 25 yaş altında oyuncular alacağız vs diyordu. Altyapıdan A takıma her yıl 1-2 isim çıkaracağız diyordu.
Gelinen noktada 35 lik Gökhan 31 lik Novak vs alınıyor. Altyapıya önem verme filan yok. Gel de isyan etme.
Caner´i almışsın işte Novak ne alaka mesela? Yahu ya bir genç al ya da koy altyapıdan yetenekli bir çocuğu rotasyona‚ o çocuk da kendini göstermeye çalışsın mesela.
Gidip rotasyona Sinan Gümüş almaya çalışıyorlar yok Darri ismi filan geçiyor.
Yazık günah bu harcanan paralara.

08.08.2020 03:08 Cumartesi #305449

el_clasico

Valla bence de Sinan ´a gerek yok... Erol hoca istemiştir belki... iş yapar inşallah

08.08.2020 03:10 Cumartesi #305450

_gourcuff_

Altay-Ferdi-Ömer faruk 3 tane ileride iyi paralara satabileceğimiz gencimiz var.

Biz altınordu değiliz en fazla bu kadar olur zaten. Birde ekstra olarak büyük paralara gidecek Vedat ımız var.

Ozan Tufan da iyi paralara satılabilecek bir oyuncu.

Eeee barış sungur olsun ismail yüksek olsun 2-3 tane de genç transfer edildi bu senede.

Daha nedir abi dert ? Ben bunu anlamıyorum ki.

Ne yapalım 11 tane genç ile mi oynayalım ? Bu mudur yani ?

Mesaj _gourcuff_ tarafından düzenlenmiştir...

Paylaş 
Sayfa: 1....33933.33934.33935.33936.33937.33938.[33939].33940.33941.33942.33943.33944.33945....39680