Son Dakika Duyum ve Haberler (Konu Dışı Mesajlara "2 Gün" Forum Düzeni Cezası Verilecektir)
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Antu.com Transfer Forumu - Transfer Dedikoduları - Son Dakika Duyum ve Haberler (Konu Dışı Mesajlara "2 Gün" Forum Düzeni Cezası Verilecektir)

Paylaş 
Sayfa: 1....33934.33935.33936.33937.33938.33939.[33940].33941.33942.33943.33944.33945.33946....39680
08.08.2020 03:11 Cumartesi Konu Puanı: 0

pirez
Son Dakika Duyum ve Haberler (Konu Dışı Mesajlara "2 Gün" Forum Düzeni Cezası Verilecektir)

Sinan a birsey demem ama smolov kesmez beni vedat giderse

08.08.2020 03:16 Cumartesi #305452

_stinson_

Mert Hakan gayet yerinde hamle. istatistiki olarak inceleyin göreceksiniz. Sivas´ı bu sene izleyenler de fark etmiştir. o iyi oynadığında Sivas çok rahat pozisyona giriyordu. GG yedek veya rotasyon için alındıysa iyi hamle. Caner aşırı gereksiz hamle özellikle bek olarak alındıysa kötü. çok açık veriyor‚ pozisyon almayı bilmiyor. Sanki yaşlandıkça fundamental olarak geriye gitti. Novak çok iyi! Sinan yedek için alındıysa olumlu. Bu sene‚ lig ve kupa çok maça çıkacağız. Sinan da yedekten girip katkı veren oyunculardan. Sosa için kararsızım. Sanki bu sezon son iyi sezonuydu yaş nedeniyle bitti gibi

08.08.2020 03:19 Cumartesi #305453

katliam1907

Ya deliricem. Uyku tutmuyo abi.
Acıbadem nedir arkadaş vallahi hırsımdan uyuyamıyorum.

08.08.2020 03:20 Cumartesi #305454

FenerManiac

Omer 16
Abdulcebrail 18
Okan 19
Muhammed 19
Allahyar 19
Ferdi 20
Oguz 21
Ismail 21
Murat 22
Altay 22
Oytun 22
Jailson 24
Ozan 25
Vedat 26
Frey 26

1x 16
1x 18
3x 19
1x 20
2x 21
3x 22
1x 24
1x 25
2x 26

15 tane 26 yas ve altinda oyuncu var A takiminda. Bes tane 19 ve alti‚ onbir tane de 22 ve alti ....

Daha ne istiyorsunuz renkdaslarim anlamiyorum ki .... Altinordu degiliz‚ amator degiliz .... daha ne olsun.

08.08.2020 03:26 Cumartesi #305455

Meloik

Mesajı Gönderen: _gourcuff_:cLink:3366462

Altay-Ferdi-Ömer faruk 3 tane ileride iyi paralara satabileceğimiz gencimiz var.

Biz altınordu değiliz en fazla bu kadar olur zaten. Birde ekstra olarak büyük paralara gidecek Vedat ımız var.

Ozan Tufan da iyi paralara satılabilecek bir oyuncu.

Eeee barış sungur olsun ismail yüksek olsun 2-3 tane de genç transfer edildi bu senede.

Daha nedir abi dert ? Ben bunu anlamıyorum ki.

Ne yapalım 11 tane genç ile mi oynayalım ? Bu mudur yani ?

Mesaj _gourcuff_ tarafından düzenlenmiştir...

Dert şu ki aldığımız gençler hep dolu yerlere alınıyor. Misal İsmail Yüksek alındı ve muhtemelen ilk yedek olamayacak çürüyebilir bu şekilde.

Caner veya Novak mı aldın yedeği genç olsun. Gökhan zaten bu yaşta olmamalıydı da hadi bonservis yok tamam ama yedeği genç olmalı. Sinan iyi oyuncu ama yedek olarak o değil de ondan daha yetenekli ama genç bir oyuncu olmalı gibi...

Kimse ilk 11 tamamen gençlerden oluşsun demiyor zaten. Ama yaş ortalaması 24 olsun mesela. Yedekler çoğunlukla genç olsun.

Bak ben örneğin en çok Alan Carvalho gelsin istiyorum. Genç mi? Değil ama yedeği genç olmalı. Böylece yerli "elit" oyuncuya vereceğin 1 milyon euro üzerinde para yerine 400-500 bin euro ile yedeklersin. Artan ile de as oyuncun kalbur üstü olur.

Bak mesela bu yıl as kalecin yedekten daha az alıyor. Sol kanat oyuncun 2 milyon euro üzerinde alan Garry i kesti. Olgun olarak bizim alabileceğimiz oyuncuların çapı belli çünkü. Ya yaşlı ya seviyesi belli olanı alabiliriz. Misal olgun bir Cengiz Ünder alamayız. Ama gençken o yetenekte oyuncuyu alabiliriz. Sonra da para kazanırız ki oynadığı sürece takımın kalitesini de kendini de yükseltir.

Not: Bu benim görüşüm ve şu an transferleri eleştirmiyorum. Önce kim gidecek kim kalacak onu görmek lazım çünkü. Sadece genç dememizin nedenini açıklıyorum.

Mesaj Meloik tarafından düzenlenmiştir...

08.08.2020 03:30 Cumartesi #305456

FenerManiac

Yedeklere guvenemiyoruz bir turlu‚ buna katiliyorum. Gecen sezon Jailson Ozan Gustavo herkes stoper oynadi ama gencleri oynatmadik. Sol bek ve sag bek sorunu vardi‚ gencleri oynatmadik. Ferdi bile zorla forma sansi buldu.

08.08.2020 03:32 Cumartesi #305457

_gourcuff_

Mesajı Gönderen: Meloik:cLink:3366467

Dert şu ki aldığımız gençler hep dolu yerlere alınıyor. Misal İsmail Yüksek alındı ve muhtemelen ilk yedek olamayacak çürüyebilir bu şekilde.

Caner veya Novak mı aldın yedeği genç olsun. Gökhan zaten bu yaşta olmamalıydı da hadi bonservis yok tamam ama yedeği genç olmalı. Sinan iyi oyuncu ama yedek olarak o değil de ondan daha yetenekli ama genç bir oyuncu olmalı gibi...

Kimse ilk 11 tamamen gençlerden oluşsun demiyor zaten. Ama yaş ortalaması 24 olsun mesela. Yedekler çoğunlukla genç olsun.

Bak ben örneğin en çok Alan Carvalho gelsin istiyorum. Genç mi? Değil ama yedeği genç olmalı. Böylece yerli "elit oyuncuya vereceğin 1 milyon euro üzerinde para yerine 400-500 bin euro ile yedeklersin. Artan ile de as oyuncun kalbur üstü olur.

Bak mesela bu yıl as kalecin yedekten daha az alıyor. Sol kanat oyuncun 2 milyon euro üzerinde alan Garry i kesti. Olgun olarak bizim alabileceğimiz oyuncuların çapı belli çünkü. Ya yaşlı ya seviyesi belli olanı alabiliriz. Misal olgun bir Cengiz Ünder alamayız. Ama gençken o yetenekte oyuncuyu alabiliriz. Sonra da para kazanırız ki oynadığı sürece takımın kalitesini de kendini de yükseltir.

Not: Bu benim görüşüm ve şu an transferleri eleştirmiyorum. Önce kim gidecek kim kalacak onu görmek lazım çünkü. Sadece genç dememizin nedenini açıklıyorum.

Siz nedenleriyle birlikte çok güzel açıklamalar yapmışsınız.

Bu dediklerinize en ufak bir itirazım yok.

Gayet mantıklı yorumlar.

Az çok benimde ne demeye çalıştığımı anlamışsınızdır umarım.

Camianın şu anda gelecek şampiyonluğa müthiş ihtiyacı var.

Dile kolay tam 6 sene oldu. O yüzden bu seneki transfer planlamamızı

2000-01 senesine benzetiyorum. O senede tamamen tecrübeli ve ne vereceği

belli adamlar alınmıştı. Tek sıkımlık kurşundu biraz ama orada da şampiyonluğa

büyük bir açlık vardı. İnşallah bu sene de şampiyon olmayı başarabilirsek

zaman içinde sizin istediğiniz dönüşümün yapılacağını düşünüyorum.

08.08.2020 03:32 Cumartesi #305458

FenerManiac

Bir de "keske daha genc birini alsaydik" demek ile "ya yine kazma‚ cop‚ artik" aldik demenin arasinda daglar kadar fark var.

Sizin son postunuz elestiri‚ cok da guzel anlatmisiniz‚ boyle olmali zaten burasi. Ama her gelene BU COP YA‚ BU ARTIK YA‚ SUNUN BASTONU VAR BEEE diyenler var aramizda. Sanki postlari hazir‚ bir haber ciktigi an hop "cevap yaz" deyip atiyorlar postlari.

08.08.2020 03:41 Cumartesi #305459

serdar özlük

fazla çöp doldurmadılar mı takıma?

tolgayı‚alperi‚deniz türücü‚zajc´ı‚jailson´u ne yapacaksın?

sinan gümüş nedir?

36´lık gökhan nedir?

bu mu başarılı transfer politikası?

Paylaş 
Sayfa: 1....33934.33935.33936.33937.33938.33939.[33940].33941.33942.33943.33944.33945.33946....39680