Son Dakika Duyum ve Haberler (Konu Dışı Mesajlara "2 Gün" Forum Düzeni Cezası Verilecektir)
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Antu.com Transfer Forumu - Transfer Dedikoduları - Son Dakika Duyum ve Haberler (Konu Dışı Mesajlara "2 Gün" Forum Düzeni Cezası Verilecektir)

Paylaş 
Sayfa: 1....33935.33936.33937.33938.33939.33940.[33941].33942.33943.33944.33945.33946.33947....39680
08.08.2020 03:44 Cumartesi Konu Puanı: 0

serdar özlük
Son Dakika Duyum ve Haberler (Konu Dışı Mesajlara "2 Gün" Forum Düzeni Cezası Verilecektir)

Mesajı Gönderen: serdar özlük:cLink:3366471

fazla çöp doldurmadılar mı takıma?

tolgayı‚alperi‚deniz türücü‚zajc´ı‚jailson´u ne yapacaksın?

sinan gümüş nedir?

36´lık gökhan nedir?

bu mu başarılı transfer politikası?

zanka ve frey de var...

08.08.2020 03:44 Cumartesi #305461

Cold_Fire

Mesajı Gönderen: _gourcuff_:cLink:3366458

Hocam ligin en çok gol atan sol bekini alıyoruz. ( ts nin artığı oluyor)
Ligin en çok skora katkı yapan ve istikrarlı bekini alıyoruz( bjk nin artığı oluyor)
Ligin en verimli ofansif orta sahası olan MHY yi alıyoruz. (Vasat anadolu topçusu oluyor)
Geçen sene 11 gol 12 asist yapmış sosa ile ilgileniyoruz. (Vizyon bu mu deniyor)

Hocam bunların hepsi bedava oyuncular ve ligin elit oyuncuları.

Biz şu anda bunları almaya mecburuz.

Hem beleşe hem genç stoper Sarr var işte.

Sana yedirirler mi onu ?

Elma ile armudu karıştırmamak lazım birbirine.

Bir yerden sonra Fenerbahçe zaten hep başarısız 6 senedir de şampiyon olamıyor.

Ben gelen kim olursa olsun boklarsam sene sonunda yine haklı çıkarım

düşüncesiyle yazılmış diye düşündürtüyor insanı.

Mantığı yok yani bu kadar aşırı bir tepkinin şu anda gelen oyunculara.

Mantığı yok derken?
Ben sebeplerini hep yazarım‚fikrimi belirtirim.
Bak sen belirtmişsin fikrini‚ ben de sana belirteyim o halde:
- Novak orta bile açamayan dümdüz bek. Gol sezgisi yüksek diye bek oyuncusu beğenmek bana pek normal gelmiyor. Bek oyuncusunun savunmasına‚ oyun kurmasına‚ bindirmesine‚ pas tekniğine bakarsın. Ben daha gol atıyor diye bek oyuncusu alındığını mantık çerçevesinde görmedim. 74 maçta ortayla asisti sıfır opta verilerine göre. Öyle bir vasat bek. 74 maçta başarılı orta sayısı 10. Bizim Hasan Ali bile 64 maçta 74 başarılı orta ile oynamış düşün.

Gökhan. Yaşı 35 olmuş‚ son vurgununu bizde yapmak için tekrar döndü. Fizikten düştü bu sene yediği çalım oranı ve gördüğü sarı kart sayısı bunun ispatı zaten. Bu sezon en çok kontra golünü 7 golle bjk yemiş‚ bunun 5´i sağ kanattan. Ne tesadüf değil mi?

MHY‚ Sivasın lideri. Sen bu oyuncuya lider görevi verecek misin? Sivas´ta o kadar serbest oynuyor ki‚ tüm toplar kendisine veriliyor‚ maç başı 3-4 şut oranı var‚ ligde toplam golü kaçtı? 5-6. Merkez ortasahaya almışsan berbat bir savunması var‚ pres özelliği yok‚ ikili mücadelelerde zayıf. 10 numara pozisyonuna alındı ise beğenilecek mi sence? Zor. Geçen sene Sivas´ta rotasyon oyuncusu‚ 8-9 maç görev aldı‚ yani 1 sezonluk patlama yaptı. Şut çabukluğu da yok bu arada.
Ama rotasyon için fena değil.

Sadece Sosa ve Caner alınmış olsaydı gerçekten düşünülmüş bir transfer politikası derdim de.
Paldır küldür nerde boşta 30 üstü var topluyorlar.
Bu mu vizyon?
Bunu mu alkışlamam lazım yani?

08.08.2020 03:56 Cumartesi #305462

_gourcuff_

Mesajı Gönderen: Cold_Fire:cLink:3366473

Mantığı yok derken?
Ben sebeplerini hep yazarım‚fikrimi belirtirim.
Bak sen belirtmişsin fikrini‚ ben de sana belirteyim o halde:
- Novak orta bile açamayan dümdüz bek. Gol sezgisi yüksek diye bek oyuncusu beğenmek bana pek normal gelmiyor. Bek oyuncusunun savunmasına‚ oyun kurmasına‚ bindirmesine‚ pas tekniğine bakarsın. Ben daha gol atıyor diye bek oyuncusu alındığını mantık çerçevesinde görmedim. 74 maçta ortayla asisti sıfır opta verilerine göre. Öyle bir vasat bek. 74 maçta başarılı orta sayısı 10. Bizim Hasan Ali bile 64 maçta 74 başarılı orta ile oynamış düşün.

Gökhan. Yaşı 35 olmuş‚ son vurgununu bizde yapmak için tekrar döndü. Fizikten düştü bu sene yediği çalım oranı ve gördüğü sarı kart sayısı bunun ispatı zaten. Bu sezon en çok kontra golünü 7 golle bjk yemiş‚ bunun 5´i sağ kanattan. Ne tesadüf değil mi?

MHY‚ Sivasın lideri. Sen bu oyuncuya lider görevi verecek misin? Sivas´ta o kadar serbest oynuyor ki‚ tüm toplar kendisine veriliyor‚ maç başı 3-4 şut oranı var‚ ligde toplam golü kaçtı? 5-6. Merkez ortasahaya almışsan berbat bir savunması var‚ pres özelliği yok‚ ikili mücadelelerde zayıf. 10 numara pozisyonuna alındı ise beğenilecek mi sence? Zor. Geçen sene Sivas´ta rotasyon oyuncusu‚ 8-9 maç görev aldı‚ yani 1 sezonluk patlama yaptı. Şut çabukluğu da yok bu arada.
Ama rotasyon için fena değil.

Sadece Sosa ve Caner alınmış olsaydı gerçekten düşünülmüş bir transfer politikası derdim de.
Paldır küldür nerde boşta 30 üstü var topluyorlar.
Bu mu vizyon?
Bunu mu alkışlamam lazım yani?

Yahu tarihimizin en iyi beklerinden olan a.santos un 2010-11 yılında

5 gol 0 asisti vardı. O zaman sana göre Santos ta kötüydü doğru mu ?

Ne demek yani orta açmıyor o zaman kötü bek ?

Mhy içinde tıpkı geçen sene Vedat ta olduğu gibi ekim ayında

beni yanılttı iyi ki almışız yazacaksın. Bekleyip görelim.

Ha bu arada beğendiğin Caner de Gökhan dan 2 kat fazla gol yedirdi

bu sene BJK ye

08.08.2020 04:14 Cumartesi #305463

V4VendeTTa

Sinan Gümüş potansiyeli çok yüksek olan ama potansiyeline ulaşamamış bir oyuncu. Zaten ilk oynamaya başladığında sinan´ın potansiyelini porto görmüş‚ sinanı almak istemişti. Aynı şekilde Genoa da babasının hayrına almadı Sinan´ı o potansiyelinden dolayı aldı. Teknik ve fiziksel açıdan gayet ortalama üstü bir oyuncu. Sıkıntısı oyun bilgisi ve mental zayıflığı.

Ben burak yılmaz´a benzetiyorum sinan´ı‚ o da potansiyeline bir türlü ulaşamamış tam kayboldu derken eskişehir´de toparlamış‚ trabzon´da da asıl patlamayı yapmıştı. Sinan da antalya´da biraz toparladı‚ bizde asıl patlmayı yapar umarım. Yaşı da 26 o mental değişimi yapabilirse bonservis bile kazandırabilir.

Ayrıca bu tarz kanattan gol yollarına giren‚ gol atabilen oyuncuya ihtiyacımız var. Sinan ligde toplam 3500 dk süre almış yaklaşık 40 tane 90 dk. ya denk geliyor 24 gol 7 asist‚ aldığı süreye göre gayet iyi rakam. Var mı bu rakamlara benzer skor üreten oyuncumuz yok. Ki bu rakamı tecrübesiz haliyle yapmış‚ şimdi daha tecrübeli ve 6s´den ayrılınca burnu sürtmüştür bizde daha olgun davranma olasılığı yüksek.

Bana göre içinde bulunduğumuz durum düşünüldüğünde iyi transfer

Mesaj V4VendeTTa tarafından düzenlenmiştir...

08.08.2020 04:34 Cumartesi #305464

Sinyor_CanBartu

08.08.2020 04:35 Cumartesi #305465

memo85

Seçim kampanyası 100 üstü oyuncu izliyoruz...trde adam bırakmadı biraz da türkiye dışında izleseydiniz be başkan

08.08.2020 04:42 Cumartesi #305466

memo85

Alınan ilgilenilen adı geçen her oyuncu için aynı tanım yapılabilir: iyi alternatif olur.

Ali koçun 3.senesine girerken anlamadığı olay şu.Bizim şu an alternatife değil artık fark yaratan adama ihtiyacımız var. Bu iyi alternatif olur adamlar bizim gibi kötü takıma geldi mi sadece küfür yer‚10 tane bunlardansa 2 tane fark yaratacak adam Fenerbahçeyi bir yerlere taşır.İyi takımda sinan gümüşde deniz türüçde iyi alternatif olur‚bu fenerde ise her hafta birine sövülür.

08.08.2020 04:57 Cumartesi #305467

Cold_Fire

Mesajı Gönderen: _gourcuff_:cLink:3366474

Yahu tarihimizin en iyi beklerinden olan a.santos un 2010-11 yılında

5 gol 0 asisti vardı. O zaman sana göre Santos ta kötüydü doğru mu ?

Ne demek yani orta açmıyor o zaman kötü bek ?

Mhy içinde tıpkı geçen sene Vedat ta olduğu gibi ekim ayında

beni yanılttı iyi ki almışız yazacaksın. Bekleyip görelim.

Ha bu arada beğendiğin Caner de Gökhan dan 2 kat fazla gol yedirdi

bu sene BJK ye

Andre Santos´un tekniği muazzamdı‚ bahsettiğin sezonda çoğu maç bek yerine ortasahada ve sol önde oynatıldı. Asisti azdı ama oyunu müthiş açıyordu‚ sol tarafta oyun kurma rolü veriliyordu. Novak´ta bunların hangisi var? Adamda teknik yok‚ orta açma becerisi yok‚ adam geçme yok. Ee duran toplarda veya karambollerde gol buluyormuş. Kanat oyuncusundan bahsediyoruz en nihayetinde‚ defansif kanat oyuncusu bu adam.
Caner 2 kat gol yedirdi diyorsun ki öyle bir istatistiki veri görmedim. Yedirmiş olsa bile yedirdiğinin en az 3 katını atmış attırmış. Daha be olsun?

Ben dikkat ettiysen MHY kötü transfer demiyorum. Rotasyon için fena değil diyorum. Eğer merkez ortasaha için alınmışsa kötü‚ 10 numara için alındıysa ilk 11 için vasat ama rotasyon için orta düzeyde oyuncu diyorum.

İnşallah yanıltır. İnşallah Vedat gibi parlar patlar ne diyeyim.

08.08.2020 05:09 Cumartesi #305468

defrim

Ozan´a 12m teklif geldiyse vallahi satilir.
Ozan meziyetleri olan bir adam.
Hep diyorum‚ iyi yaptigi seyleri yapmasini tesvik ettigimizde cok fayda sagladigimiz bir adam.
Bir organizatorun onunde 8 numara oynadiginda‚
Hele bir de gunude ise‚
Gayet izlemesi zevkli bir oyun oynuyor.
Iki ceza sahasi arasinda her yere basar‚
Topla dribling yapar‚
Disaridan sut atar‚
Yandan kesilen toplara iyi kafa vurur.
Bu sene 6+6 yapmis‚
Hep Gustavo ya da Emre´nin onunde oynuyor olsa daha fazlasini yapardi.
Ben bazen cok kizsam da bir sekilde seviyorum bu adami.
Yurekten Fenerbahceli naif bir adam bence.
Ama basta dedigim gibi‚
12m cok ciddi para‚
Buna hayir diyemeyiz bugunku kosullarda...

Bircok kisinin aksine Ozan´in muadilinin de Jailson oldugunu dusunuyorum.
Umarim Ozan satilirsa Jailson kadroda tutulur.

Aynisi Vedat icin de gecerli bence.
20m+´ya satmamak kotu fikir...
Daha sonra bu fiyata da satabilecegimizden benim suphem var.
Keza Gustavo´ya da 8m+ veren varsa satmayacak miyiz?
Bu sartlarda cok zor...

Mesaj defrim tarafından düzenlenmiştir...

Paylaş 
Sayfa: 1....33935.33936.33937.33938.33939.33940.[33941].33942.33943.33944.33945.33946.33947....39680