Son Dakika Duyum ve Haberler (Konu Dışı Mesajlara "2 Gün" Forum Düzeni Cezası Verilecektir)
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Antu.com Transfer Forumu - Transfer Dedikoduları - Son Dakika Duyum ve Haberler (Konu Dışı Mesajlara "2 Gün" Forum Düzeni Cezası Verilecektir)

Paylaş 
Sayfa: 1....33937.33938.33939.33940.33941.33942.[33943].33944.33945.33946.33947.33948.33949....39680
08.08.2020 06:11 Cumartesi Konu Puanı: 0

ALEX Kral Jack Bauer
Son Dakika Duyum ve Haberler (Konu Dışı Mesajlara "2 Gün" Forum Düzeni Cezası Verilecektir)

Mesajı Gönderen: FenerManiac:cLink:3366445

Altay
Gokhan Godin Jesus Caner
Gustavo Sosa
Shaqiri Mert Ferdi
Vedat

Oytun
Mert Serdar Sadik Novak
Ozan Tolga
Sinan Omer Rodrigues
Smolov

Mis gibi olmazmi

Geri kalanlari yollariz (bence Jailson kalmali‚ adami bir de dogru durust yerinde gorelim).

Altay
Marcinho Sarr Jesus Caner
Gustavo Sosa
Shaqiri Mert Ferdi
Vedat

Tarık
Gökhan Alparslan cenk Novak
Ozan Tolga
Sinan Omer allahyar
Thiam

Ek olarak
Gurkan başkan
oğuz kağan
Ismail yüksek
Deniz
Barış süngür

Bu daha süper olurdu

08.08.2020 06:18 Cumartesi #305479

ALEX Kral Jack Bauer

Mesajı Gönderen: Meloik:cLink:3366456

Renktaş Cold öyle pahalı transferler isteyen biri değil. Yani hayal ettiği transferler bugünkü yapılanlardan daha kolay yapılabilir. Çok benziyor benim görüşlerime o yüzden cevap yazıyorum. O da genç ve dinamik bir takım kurulmasını istiyor çünkü. Vedat konusunda yanıldığını da kabul etti ki insanlar yanılabilir de.

Misal beni de en çok heyecanlandıran transfer İsmail Yüksek şu anda. Şöyle bir Tuncay‚ Serhat çıkaralım istiyorum. Potansiyelinin zirvesini görmüş oyuncular şimdiye kadar aldıklarımız. Ali Koç dönemindeki en iyi transferimiz Ferdiydi bence.

Sinan Gümüş hazır ve iyi bir yedek transferi. Gerekliydi de. Bir şey diyemem ama misal Muhammet gibi bir genç yedek olsaydı ben daha çok sevinirdim. Genç fetişizmi diyebilirsin ama bizim çıkışımız bence burada. Cold da böyle düşünüyor genel olarak. Tabi Sinan çöp falan değil o konuda çok fazla keskin konuşuyor.

Muhammet kiprit mi hocam öyleyse aynı fikirdeyim ya Halil İbrahim Dervişoğlu yada muhammet kiprit Derdim ben

08.08.2020 06:22 Cumartesi #305480

ALEX Kral Jack Bauer

Mesajı Gönderen: _stinson_:cLink:3366464

Mert Hakan gayet yerinde hamle. istatistiki olarak inceleyin göreceksiniz. Sivas´ı bu sene izleyenler de fark etmiştir. o iyi oynadığında Sivas çok rahat pozisyona giriyordu. GG yedek veya rotasyon için alındıysa iyi hamle. Caner aşırı gereksiz hamle özellikle bek olarak alındıysa kötü. çok açık veriyor‚ pozisyon almayı bilmiyor. Sanki yaşlandıkça fundamental olarak geriye gitti. Novak çok iyi! Sinan yedek için alındıysa olumlu. Bu sene‚ lig ve kupa çok maça çıkacağız. Sinan da yedekten girip katkı veren oyunculardan. Sosa için kararsızım. Sanki bu sezon son iyi sezonuydu yaş nedeniyle bitti gibi

Yok abi emre den daha klas bir adamdan bahsediyorsun Alex gibi zeki bir adamdan bahsediyorsun
Emin olun 38 rahat oynar çok büyük de fark eder

Bunu 30 yaş üstü değil 25 yaş üstü almam diyen ben diyorum

08.08.2020 07:03 Cumartesi #305481

yunus19077

Bir şey soracağım cidden.

Geçen sene Sinan gibi elimizde kanat oyuncusu varmıydi ? Antalya´nın Sinan Podolski yahovic üçlüsü ile neler yaptığını görmedik mi ?

GS sampoyon olduğu sene Sinan sayesinde bir çok maçta kilit açtıklarını unuttunuz herhalde kenarda Tolga ciğerci oynayacağına yüz kere Sinan oynasin belli kumaşı var ve bu ligde her türlü fayda sağlar rotasyon olarak değerlendirmek gerekli güzel hamle.

08.08.2020 07:27 Cumartesi #305482

17PvH17

6s deyken kıymetini bilmediler. Hep beğendiğim futbolcuydu. Hayırlı olsun inşallah‚ hoş geldin Sinan

08.08.2020 07:58 Cumartesi #305483

ekola1907

Gökhan: 35 yaşında sık sık sakatlık sorunu yaşayan bir futbolcu 50 maç oynanacagini düşünürsek başarısız transfer.dirar denen boş beleş adamla beraber sağ bek konusunda iyi değiliz. Malesef iyi transfer değil.
Caner: bjkdeki performansı kötü arkaya çok adam kaçırıyor yaş olarak gokhandan daha genç dinamizmi var bedava alınabilecek iyi bir adam olabilir ama asla mükemmel bir transfer diyemeyiz. Eh işte.
Novak: iyi bir transfer denilebilir. Orta açma yeteneği yok çizgiye inemeyen bir futbolcu skora katkısı yüksek istikrarlı bir oyuncu takıma seviye katacak oyunculardan değil. puanım 10/6
Mhy: ligin alinabilecek en iyi yerlisiydi vercac yapan çabuk bir oyuncu skora katkısı iyi sut cekebilen biri bir senelik performansı yüzünden aklimda soru işareti olsa da 10/7 veriyorum kalite olarak takıma katkı verecektir.
Sinan gümüş: hiçbir özelliği çok iyi olmayan vasat bir futbolcu Mevlüt Erdinç kivaminda kendisi başarısız bir transfer
Genel anlamda kötü transferler arkadaşlar takıma seviye atlatacak gustavo kıvamında en az iki stoper bir kanat gelmezse şampiyonluk yarışını unutun

Mesaj ekola1907 tarafından düzenlenmiştir...

08.08.2020 08:14 Cumartesi #305484

RenJian

Şu vasat kelimesini nereden öğrendiniz ya?

İki analiz okuyalım diye foruma geliyoruz‚ vasat aşağı vasat yukarı. Başka bir şey bilmiyor musunuz arkadaşım? Tamam herkes vasat. Sıktınız valla.

08.08.2020 08:16 Cumartesi #305485

infern0

Bende bu forumda birçok kişiyi vasat buluyorum‚ forum vasatları sizi.

08.08.2020 08:29 Cumartesi #305486

Caner Demir

messi : boyu kisa istemezuk. cop

ronaldo: yasi 35 yasli istemezuk cop

herkes cop olmus masallah

sivas in macini izlemeyen tipler mert hakan a cop muamelesi yapiyor

rakiplerin beklerinde kimler var hatirliyor musunuz su anda

gokhan ve caner hatta novak cop oluyor

novak veya caner mi sarachi mi

novak veya caner mi clichy mi

sinan in antalya performansini izlemeyen tipler hemen meshur cumleyi kullaniyor
cop vasat anadolu topcusu

sinan ile podolski olmasa antalya ligi kacinci bitirirdi haberleri yok ama

meshur olmus yani

istemezuk cop demek

bak alexander arnold u alsak liverpooldan bu kafa sirf ego tatmini icin ona da cop der

adim gibi biliyorum

Paylaş 
Sayfa: 1....33937.33938.33939.33940.33941.33942.[33943].33944.33945.33946.33947.33948.33949....39680