Son Dakika Duyum ve Haberler (Konu Dışı Mesajlara "2 Gün" Forum Düzeni Cezası Verilecektir)
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Antu.com Transfer Forumu - Transfer Dedikoduları - Son Dakika Duyum ve Haberler (Konu Dışı Mesajlara "2 Gün" Forum Düzeni Cezası Verilecektir)

Paylaş 
Sayfa: 1....69486.69487.69488.69489.69490.69491.[69492].69493.69494.69495.69496.69497.69498....71083
03.10.2022 15:43 Pazartesi Konu Puanı: 0

el_clasico
Son Dakika Duyum ve Haberler (Konu Dışı Mesajlara "2 Gün" Forum Düzeni Cezası Verilecektir)

Herşeye rağmen bu takımın en büyük şansının jesus olduğuna inanıyorum...
Kadromuz sanılanın aksine çok yetenekli değil..
Birbirinin benzeri bir çok oyuncumuz var ama kaliteli ayak eksikliği derbi maçlarda ortaya çıkıyor..
Jesus un baskı futbolu olmasa ben bu sene çok iddialı olmazdım ama gerçekten çok sağlam taktik anlayışla oynuyoruz..
Dün maçın hiç bir anında kaybedeceğimizi düşünmedim açıkcası..
Bu tamamen jesus un taktik dehası sonucu ortaya çıkan güven..
Ben de şu oynasa bu oynasa diyorum ama sonuç olarak bana çok güven veren bir hoca var başımızda..

03.10.2022 15:44 Pazartesi #625420

ignacio

Mesajı Gönderen: MutluMesut:cLink:3689495

vay be bu forumda herkes futbol direktörmüş

adam JJ 3 lü oynarsa kısır futbol izleriz dedi ya la :-)))))))

JJ ve kısır futbol‚ aynı cümlede içinde

Mesaj MutluMesut tarafından düzenlenmiştir...

3lu sistemde oyun kurucu yok‚ orta sahamiz da kaliteli ve uretken olmadigi icin cok az pozisyon bulabiliyoruz akan oyunda. Bu‚ su ana gayet net olarak gozuktu.

J.J hocamdan iyi bilmemize imkan yok tabi ama forum burasi. Hocamizdan iyi bilemeyiz diye kapatalim madem forumu‚ neden yaziyoruz ki?

03.10.2022 15:44 Pazartesi #625421

MutluMesut

Mesajı Gönderen: Sansar91:cLink:3689499

3´lü 4´lü tartışmasından bağımsız konya ve bjk maçlarında kısır futbol izledik işte. Olabiliyormuş demek.

hocam Konyaya karşı herkes kötü oynuyor. Ayrıca takım 10 kişi kaldı orada. Ne yapmasını bekliyorduk 10 kişi ile mucizeler mi?
aman neyse ya kime ne anlatacağım‚ herkes bildiği gibi düşünsün.

8jk maçı içinde neyi kısır Allah aşkına‚ adamlar sahalarından çıkamadılar 80 dakika. Gol yememek için defans yaptılar paso.

Neyse sezon sonu inşallah şampiyon oluruz da‚ buradaki herkes biraz rahatlar

03.10.2022 15:47 Pazartesi #625422

hakankary

Mesajı Gönderen: ignacio:cLink:3689505

3lu sistemde oyun kurucu yok‚ orta sahamiz da kaliteli ve uretken olmadigi icin cok az pozisyon bulabiliyoruz akan oyunda. Bu‚ su ana gayet net olarak gozuktu.

J.J hocamdan iyi bilmemize imkan yok tabi ama forum burasi. Hocamizdan iyi bilemeyiz diye kapatalim madem forumu‚ neden yaziyoruz ki?

İrfan yerine Ghezal gibi bir oyuncumuz olsa 3´lü 4´lü hiç fark etmezdi.

03.10.2022 16:08 Pazartesi #625423

alex de souza samba

Dün Valencia yerine daha becerikli bir forvetimiz olsaydı ya da Valencia daha dikkatli olabilseydi kazanacaktık.
Bazı renktaşlar her takıma 3-5 atıp oyunu sürekli domine edeceğimizi düşünüyor‚ öyle bir dünya yok. Bence İnönü deplasmanından alınan 1 puan değerli.

Genel olarak JEsus´un performansını beğenen biri olarak anlamadığım noktalar şunlar;

1-Lincoln´u sol kanat bek oynatmasındaki sebep gerçekten ne olabilir? Gerçekten düşünüyorum ama hiç mantıklı bir sebep bulamıyorum.
2-Takımda duran topları en iyi kullanan adam Lincoln iken dün neden tek bir korneri dahi kullanmadı?

03.10.2022 16:09 Pazartesi #625424

Ben Willis

Dün dandik star İrfan yüzünden Crespo o sarı kartı görmemiş olsa muhtemelen maçı tamamlardı‚ Crespo´lu düzende ortasaha üstünlüğünü kaptırmamış olacağımız için de kazanma şansımız daha yüksek olacaktı ama kısmet böyleymiş

Yine de bjk deplasmanından alınan 1 puan bizi üzmez‚ bu heriflere genel olarak şansımızın pek tutmadığını da hesaba katarsak yenilmemek önemliydi‚ o yüzden istediğimizi aldık diyebiliriz

Pedro´nun fizik olarak istenen seviyeye çıkması şart yalnız‚ bu maçta da Valencia´ya dönerek attığı uzun ara pas haricinde maçta yoktu desek yeridir

Gustavo Henrique de laf söyleyenlerin ağzına lafları tıkıştırmaya devam ediyor

03.10.2022 16:10 Pazartesi #625425

alex de souza samba

Bir de Weghorst bence çok iyi gerçekten transfer sezonunun başında hoca istemedi mi yoksa başka şeyler mi var?
Bence bizde çok net iş yapardı.

03.10.2022 16:11 Pazartesi #625426

MutluMesut

Mesajı Gönderen: alex de souza samba:cLink:3689508

Dün Valencia yerine daha becerikli bir forvetimiz olsaydı ya da Valencia daha dikkatli olabilseydi kazanacaktık.
Bazı renktaşlar her takıma 3-5 atıp oyunu sürekli domine edeceğimizi düşünüyor‚ öyle bir dünya yok. Bence İnönü deplasmanından alınan 1 puan değerli.

Genel olarak JEsus´un performansını beğenen biri olarak anlamadığım noktalar şunlar;

1-Lincoln´u sol kanat bek oynatmasındaki sebep gerçekten ne olabilir? Gerçekten düşünüyorum ama hiç mantıklı bir sebep bulamıyorum.
2-Takımda duran topları en iyi kullanan adam Lincoln iken dün neden tek bir korneri dahi kullanmadı?

Benim anladığım şu. Hoca Lincolnün top kaybetmeden oyun kurabilme yeteneğinden faydalanmak istiyor gibi anlıyorum. Bir kanat devamlı hareketli‚ diğer kanat pek hareketli değil ama oradan oyun kurmasını istiyor gibi.

03.10.2022 16:14 Pazartesi #625427

Isis

Mesajı Gönderen: alex de souza samba:cLink:3689508

özellikle 2. sorunun cevabını ben de merak ediyorum.
alioski de bu kadar sol bek oynar rahatlıkla.
haydi osayiyi anlıyorum‚ kontenjan yüzünden ferdi oynuyor. zaten iyi de oynuyor.
ama lincolnu ben de anlayamıyorum. kötü de oynamadı aslında.

iki şey geliyor aklıma.
lincolne devamlılık kazandırıyor‚ tempo kazandırıyor. mesela dün akşam sezon başına kıyasla daha mücadeleci ve tempoluydu.
bir de topları iyi kullanıyor öne derin top atabiliyor. he işe yaramıyor çeşitli sebeplerle tabi...bir de bunu alioski de yapabilir.

duran top konusunu özellikle çok merak ediyorum.

Paylaş 
Sayfa: 1....69486.69487.69488.69489.69490.69491.[69492].69493.69494.69495.69496.69497.69498....71083