Son Dakika Duyum ve Haberler (Konu Dışı Mesajlara "2 Gün" Forum Düzeni Cezası Verilecektir)
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Antu.com Transfer Forumu - Transfer Dedikoduları - Son Dakika Duyum ve Haberler (Konu Dışı Mesajlara "2 Gün" Forum Düzeni Cezası Verilecektir)

Paylaş 
Sayfa: 1....69497.69498.69499.69500.69501.69502.[69503].69504.69505.69506.69507.69508.69509....71086
04.10.2022 00:13 Salı Konu Puanı: 0

Fener_67
Son Dakika Duyum ve Haberler (Konu Dışı Mesajlara "2 Gün" Forum Düzeni Cezası Verilecektir)

Ben karşı tarafın gözünden bakmaya çalışıyorum mesela.Ürkütür abi bu takım insanı.

Mezara girdi sandığımız Fener nasıl bu hale geldi ki şimdi dersin yani.Ki onuda görüyorsun onlarda.Geçen senelerdeki gibi ağızlarını yaya yaya "Sizden yine bir şey olmaz" diyemiyor artık hiçbiri.Bak bizimde puanımız sizin gibi diye kuyruğu dik tutmaya çalışıyorlar anca.

Can sıkıcı‚keyif kaçıran halde Fener.

Dün koltuğu sallantıda‚bu adıma ihtiyacı olan adam dahi ya herru ya merru diyemedi‚aman daha kötü duruma düşürmesin şunlar beni diye çıktı sahasında.

Bunları hissetirir hale getirdin yani sen kendini.Bunlar algıyla‚şişirmeyle olmadı.İçini doldurduğun şeylerle oldu.

Kadıköy´e giderim puanımı alır gelirim diye geliyordu Anadolu takımları buraya.Şimdi nasıl geliyor ?

Mesaj Fener_67 tarafından düzenlenmiştir...

04.10.2022 00:41 Salı #625519

türevfb

Mesajı Gönderen: Fener_67:cLink:3689598

Yarısı Avrupa takımlarına karşı 15 resmi maçın 14´ünde‚hatta hazırlık maçlarıyla oynadığı 21 maçın 20 sinde üstün taraf olmayı başarmış bir takım var.Hemde öyle 1-2 yıllık yol yürüyüp buraya ulaşmış takım değil ha yanlış olmasın.Daha 3.-4. ayını tamamlıyor.Ve herşeyiyle yeni bir takım‚oyun.

Bence gerektiğinden‚hak ettiğinden daha az bile övgü alıyor bu tablo.

Maç sonu yorumlara baktım dedim biz başka maç izlemişiz
Maçtan önce çok tedirgindim
Hatta kaybederiz bile dedim
Maç başladı 10 .dakikada biz bu takıma ancak tesadüf bir golle yeniliriz dedim
Son 8 senede ilk defa bir bjk maçında (deplasmanda) bu kadar rahattım

04.10.2022 01:08 Salı #625520

zigott

Mesajı Gönderen: ferhatozdemir:cLink:3689580

Serdar Aziz çok enteresan adam her sezon başı sakat ama döndüğünde hiç sakatlanmamış gibi devam edebiliyor

Sakatlik sorunu olmasa tr sartlarinda tas gibi stoper ama her sene boyle bu adam maalesef.

04.10.2022 01:24 Salı #625521

Fener_67

Mesajı Gönderen: ferhatozdemir:cLink:3689580

Serdar Aziz çok enteresan adam her sezon başı sakat ama döndüğünde hiç sakatlanmamış gibi devam edebiliyor

Cidden ilginç bu da.Bu sefer o kadar kolay olmayacaktır‚uzun süreçti diyorum her seferinde.Hatta tam bu maçta oynatılması nasıl tercih dedim ama yine sınavı verdi.

Fizikende‚mental anlamda da ilginç iş.Selamın aleyküm diyip dahil oluyor yani adam hemen olaya.

Bakın Mert patinaj çekiyor mesela o kayıp döneminin ardından‚Pedro öyle.Kolay değil çoğu oyuncu için.

04.10.2022 01:31 Salı #625522

Fener_67

Mesajı Gönderen: türevfb:cLink:3689604

Maç sonu yorumlara baktım dedim biz başka maç izlemişiz
Maçtan önce çok tedirgindim
Hatta kaybederiz bile dedim
Maç başladı 10 .dakikada biz bu takıma ancak tesadüf bir golle yeniliriz dedim
Son 8 senede ilk defa bir bjk maçında (deplasmanda) bu kadar rahattım

Ben hem derbi atmosferi nedeniyle(Bjk´ninde çok ihtiyacı vardı bence bu maçı kazanmaya) hemde milli ara dönüşü olmasıyla daha dengeye yaklaşmış bir tablo görüyordum.Yoksa şu 2 takımın sahip oldukları oyun gücünü‚efektifliğini‚çok yönlülüğünü 10 maç sahaya koysan 8 inde yenilmeyiz biz yani.

O yüzden kazanamadık diye üzülenide anlıyorum.Ama olur yani.Yolunda yürüyen bir takım var.Devam ediyor o yolda.

04.10.2022 01:36 Salı #625523

zigott

Mesajı Gönderen: Fener_67:cLink:3689606

Cidden ilginç bu da.Bu sefer o kadar kolay olmayacaktır‚uzun süreçti diyorum her seferinde.Hatta tam bu maçta oynatılması nasıl tercih dedim ama yine sınavı verdi.

Fizikende‚mental anlamda da ilginç iş.Selamın aleyküm diyip dahil oluyor yani adam hemen olaya.

Bakın Mert patinaj çekiyor mesela o kayıp döneminin ardından‚Pedro öyle.Kolay değil çoğu oyuncu için.

Yanlis biliyorsam duzelt lutfen. Bu adam cok sik sakatlaniyor ama surekli ayni yerden degil. Kronik bir sakatlik bolgesi yok sanki. Benim hatirladiklarim en azindan oyle.

04.10.2022 01:37 Salı #625524

el_clasico

Mesajı Gönderen: Fener_67:cLink:3689606

Yalnız serdar sakatlanmazsa elimiz çok rahatlar..
Hiç İrfana bulaşmadan
Forvet posizyonunu tamamen Apaçi hattı kurabiliriz..
Bu noktada Ferdi de tam bir joker olarak kullanılır
King‚ Bats‚ pedro‚ valencia..
Bunlardan 3 ü aynı anda sahada olablir.. Hatta Osayi ve alioski dahi bu kombinasyonda rahatlıkla aynı anda veya içlerinden biri süre alır..

-Altay
-Serdar
- Atilla
- peres
Osay(Ferdi)
Arao
crespo
(ferdi) /Alioski

King (Ferdi)
pedro
bats(valencia)

04.10.2022 01:43 Salı #625525

Fener_67

Mesajı Gönderen: zigott:cLink:3689608

Yanlis biliyorsam duzelt lutfen. Bu adam cok sik sakatlaniyor ama surekli ayni yerden degil. Kronik bir sakatlik bolgesi yok sanki. Benim hatirladiklarim en azindan oyle.

Hiç bilmiyorum onu açıkçası.Gözlemini yaptığım bir şey değil yani.

Ama şurdan biraz o sonuç çıkarılabilir.

https://www.transfermarkt.com.tr/serdar-aziz/verletzungen/spieler/44996

04.10.2022 02:06 Salı #625526

Muscular Man

Mesajı Gönderen: pasa_eren:cLink:3689563

weghorts ne zaman izlesem kötüydü. bir pivot olarak hadi akan oyunda dökülsün ama en etkili olduğu ceza sahası içinde bile kazmalığı var. elbet skor katkısı verir yine devam eder ama gelmediğine çok sevindim bence tinerciler de bonservisini almaz. biz alsaydık adı sarışın serdar dursun olurdu iyi ki gelmemiş

hücum takımı golcüsü. büyük takım oyunu oynayan her takımda çok iş yapar. roma‚chelse hatta barca bile ilgilendi 2021 yazında. 2 tane atıyordu ghezzal girdikten sonra hatta.

Paylaş 
Sayfa: 1....69497.69498.69499.69500.69501.69502.[69503].69504.69505.69506.69507.69508.69509....71086