Son Dakika Duyum ve Haberler (Konu Dışı Mesajlara "2 Gün" Forum Düzeni Cezası Verilecektir)
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Antu.com Transfer Forumu - Transfer Dedikoduları - Son Dakika Duyum ve Haberler (Konu Dışı Mesajlara "2 Gün" Forum Düzeni Cezası Verilecektir)

Paylaş 
Sayfa: 1....16602.16603.16604.16605.16606.16607.16608.16609.16610.16611.16612.16613.[16614]
26.03.2019 01:11 Salı Konu Puanı: 0

pasa_eren
Son Dakika Duyum ve Haberler (Konu Dışı Mesajlara "2 Gün" Forum Düzeni Cezası Verilecektir)

Mesajı Gönderen: fb1973:cLink:3205111

Tecrübeyle olacak o iş. Doğru yerde bulunup pozisyonlara girmesi önemli bir meziyet. Daha 20 yaşında olduğu için oynadıkça vuruşları da gelişeceğine inanıyorum.

inşallah öyle olur hocam orta alanda pas alışverişi gerçekten çok çok iyi. çok olgun oynuyor. ama içerde aşırı saçmalıyor manasız şekilde panikle. inşallah gelişir.

Mesajı Gönderen: naklowfb:cLink:3205112

Abi her antreman sonrasi alsin 3 genci bunlar arkasindan kostururken gol vurusu yapmaya çalışsın

valla çok mantıklı renktaş özellikle de içerde bekleyen arkadaşlarına da bakmayı öğrensin o sırada başkaları da olsun. cidden bunun üzerine gitmesi şart

26.03.2019 03:20 Salı #149518

Umurhan Kayra

Mesajı Gönderen: Cold_Fire:cLink:3205134

Aslında Terraneo ile Comolli´yi kıyaslamak yanlış. Kjaer 7‚5 m avro‚ Josef 8 m avro‚ Nani 6 m avro gibi rakamlara geldi ‚ transferde toplam yaptığı harcama 40 m avro kadardı.
Comolli´nin elinde çok sınırlı bütçe vardı ilk etapta‚ Josef ve Giuliano´nun satılması ile eli biraz rahatladı ama tüm transferler bitmişti hemen hemen.

Ama şu da bir gerçek ki Comolli´nin elinde 40 m avro bütçe olsa da yine farkeden bir şey olmazdı‚ nerede çöp var gidip transfer ederdi. Ayew mesela. Para olsaydı eminim 9-10 m avroya transfer ederdi kiralık getirmek bir yana.
Ali Koç bu adamı hala savunabiliyor‚ düşününce aklımı kaybediyorum yeminle. Bir insan futboldan bu kadar mı uzak olabilir?
Mevcut durumdan dolayı Aykut´undan personeline‚ yöneticisinden çaycısına kadar suçlayıp bazılarını gönderdi bazılarını kovdu ama aklına nedense hiç Comolli gelmedi. Hala da bu vasıfsızı koruyabiliyor.
Futboldan anlamayı geçtim‚ akıl tutulması mı yaşıyor ya da büyü mü yapıldı gerçekten bilemiyorum.
Frey denen amatör adamı bu kulübe layık görebilen bir sportif direktörün bu kulüpten 1 m avro maaş alması‚ düşme hattında olmamıza rağmen hala koltuğunda oturuyor olması gerçekten büyük rezalet ve skandaldır.

Abi sezon basi kime ayew ve slimani desen burun kıvırmaz alalım derdi. Ikisinin toplam transfer maliyeti son iki sezon 70-80 milyon bandinda. Kimse bilemezdi boyle bos cikacaklarini. Bence comolli uluslararasi iliski‚ is cozebilme anlaminda iyi. Lakin topu comolliye bıraktigimizda scoutluk anlaminda pek basarili olacagini düsünmüyorum. Ersun hocanın kendi ekibini kurup‚ bizzat izleyip isim vermesi‚ comollinin de isi bitirmesi daha makul duruyor.

26.03.2019 04:48 Salı #149519

Cold_Fire

Mesajı Gönderen: Umurhan Kayra:cLink:3205137

Abi sezon basi kime ayew ve slimani desen burun kıvırmaz alalım derdi. Ikisinin toplam transfer maliyeti son iki sezon 70-80 milyon bandinda. Kimse bilemezdi boyle bos cikacaklarini. Bence comolli uluslararasi iliski‚ is cozebilme anlaminda iyi. Lakin topu comolliye bıraktigimizda scoutluk anlaminda pek basarili olacagini düsünmüyorum. Ersun hocanın kendi ekibini kurup‚ bizzat izleyip isim vermesi‚ comollinin de isi bitirmesi daha makul duruyor.

Slimani için haklısın kardeşim‚ Slimani İngiltere´de çok forma şansı bulamadığı için kimse net bir fikir yürütmedi ama Portekiz ligi performansı iyi bir referansı‚ tutarsa hesabı bile yapılmadı herkes tutar dedi ama performansı herkesi çok şaşırttı. Ama Ayew Swansea´da düzenli oynuyordu daha doğrusu oynatılmak zorundaydı çünkü takımı çok alternatifsizdi‚ zaten küme düştüler bu yüzden. Ayew´i oynadığı maçlarda verdiği sinyal çok kötüydü düşüş yaşadığı çok barizdi‚ EPL´yi ben çok takip etmiyordum ama burada futbol bilgisine güvendiğim ve EPL´yi takip eden birkaç renktaşın yaptıkları yorumlar ve İngilizlerin futbol formlarındaki olumsuz yorumları Ayew konusunda büyük şüpheler uyandırıyordu‚ nitekim korkulan da başa geldi malesef.

Bir de bu Ayew geldiğinde Comolli ´Listemdeki birinci isimdi´ deyince beynimden vurulmuşa dönmüştüm‚ biz ondan scout transferi beklerken o gidip sönmüş yıldızlar peşindeydi‚ 100 kişilik liste olayının palavra olduğu orada ortaya çıkmıştı aslında.

26.03.2019 09:31 Salı #149520

saviola76

Merih Demiral sahip olduğu özellikleri ve İtalya da oynaması sebebiyle Türk futbol tarihinin en iyi defans oyuncusu olmaya adaydır.

Alpay Özalan ve Bülent Korkmaz dan daha büyük bir kariyere sahip olabilir.

Paylaş 
Sayfa: 1....16602.16603.16604.16605.16606.16607.16608.16609.16610.16611.16612.16613.[16614]