BERNARD MENSAH - Ortasaha Sorununa Kalıcı Çözüm !!!
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Antu.com Transfer Forumu - Transfer Dedikoduları - BERNARD MENSAH - Ortasaha Sorununa Kalıcı Çözüm !!!

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3.4.5
15.05.2019 23:23 Çarşamba Konu Puanı: 0

myth_1907

başlık kellik ilacı reklamı gibi oldu biraz ama bizim durumda farklı sayılmaz hani‚ bizim ortasahada senelerdir hem kel hem fodul gidiyor.

forumda daha öncede çok konuştuk tartıştık aynı fikirde olan çok kişi olduğunu biliyorum‚ tek başına bizim tüm orta saha oyuncularından daha yetenekli. süratli oyunu iki yönlü oynayan çift ciğerli oyuncu ekolünden. yetenek olarak daha 20 yaşındayken v.guimareste bizle oynadıkları maçta takımının en iyisiydi‚ Türkiye liginden alınabilecek en iyi oyuncu olduğunu düşünüyorum.

bizim maçtaki karaktersizliğini bir kenara bırakırsak ki ismail köybaşı serdar aziz gibi tipler şu anda mevcut futbolcumuz o meseleyi hayli hayli unutabiliriz yani.

henüz 24(buçuk) yaşında Türkiye liginide çok iyi biliyor‚ topalın tolgayın jailsonun toplamda yapabileceği herşeyi çok daha iyi şekilde hemde tek başına yapabiliyor‚ bence sınıf atlatır bizim takıma‚ mutlaka değerlendirmeliyiz.

15.05.2019 23:28 Çarşamba #1

M.TOKHAN

şimdi önümüzdeki senenin 11 lerine banko jailson yazanlar gelip ‚ gerek yok mensaha‚ jailson daha iyi derler!

15.05.2019 23:39 Çarşamba #2

ugur.FB

Box to Box ta inanılmaz faydalı olur‚ 8jk salça olmadan alalım şu adamı Ersun Hocam.

15.05.2019 23:54 Çarşamba #3

myth_1907

Mesajı Gönderen: M.TOKHAN:cLink:3209866

şimdi önümüzdeki senenin 11 lerine banko jailson yazanlar gelip ‚ gerek yok mensaha‚ jailson daha iyi derler!

jailson ülker biskot gıdanın bim mağazaları için fason olarak ürettiği krinkıl çubuk krakerdir fazlası değil.

16.05.2019 00:32 Perşembe #4

curas

Her ne kadar tam olarak aynı mevkiinin oyuncuları olmasa da Devre arası Mensah mı Zajc mı alınsın diye bir anket olsa Mensah´ı işaretlerdim .

İyi futbolcu Mensah .

16.05.2019 00:34 Perşembe #5

onur_fb

elvis manu bu adamı alalım tolgaydan da ekicidenden daha iyi mensahla ikisi olursa 3 tane de yıldız takviyes ile şampiyonluğa oynarız

16.05.2019 00:35 Perşembe #6

Savetrons

Mesajı Gönderen: curas:cLink:3209897

Her ne kadar tam olarak aynı mevkiinin oyuncuları olmasa da Devre arası Mensah mı Zajc mı alınsın diye bir anket olsa Mensah´ı işaretlerdim .

İyi futbolcu Mensah .

adamın zaten mental sıkıntıları olmasa şu an la ligada ve şampiyonlar liginde oynuyordu bence de iyi oyuncu teknik ve fiziksel olarak sıkıntısı yok da sıkıntılı bir arkadaş kendisi biraz yoksa atl değer verdiği bir oyuncuyu 2 sene üst üste türkiye ligine kiralamazdı‚ bu cocugu ılk bızımle yaptıkları hazırlık macında begenmıstım portekizdeyken sonra atl aldı zaten ama hic bekleneni veremedi biz de is yapar mı derseniz hocam risk bence net bir transfer olmaz

16.05.2019 00:43 Perşembe #7

curas

Mesajı Gönderen: Savetrons:cLink:3209900

adamın zaten mental sıkıntıları olmasa şu an la ligada ve şampiyonlar liginde oynuyordu bence de iyi oyuncu teknik ve fiziksel olarak sıkıntısı yok da sıkıntılı bir arkadaş kendisi biraz yoksa atl değer verdiği bir oyuncuyu 2 sene üst üste türkiye ligine kiralamazdı‚ bu cocugu ılk bızımle yaptıkları hazırlık macında begenmıstım portekizdeyken sonra atl aldı zaten ama hic bekleneni veremedi biz de is yapar mı derseniz hocam risk bence net bir transfer olmaz

O derece bilmiyorum yani mental sıkıntıları vs vs ..Bugüne dek her izlediğimde bana hep iyi futbolcu izlenimi vermiştir .

16.05.2019 01:41 Perşembe #8

myth_1907

Mesajı Gönderen: Savetrons:cLink:3209900

ortasahada oynayan oyuncu biraz sıkıntılı olsun zarar gelmez bence‚ mehmet topal gibi kibar oyuncudan gına geldi artık. 2 senedir kıytırık tr liginin vasat takımlarına kiralandığı içinde küsmüş olabilir‚ o değeri hissedebileceği büyük bir takımda kendini daha iyi gösterir‚ bu tarz elemanlar birazda gazla çalışıyor Ersun Yanal emenike gibi bir eşşeği ehlileştirmiş adam‚ bunu haydi haydi kıvamına getirir ama sorun şu‚ yönetimin herhangi bir ilgisi alakası olur mu. gidip sinan gümüş yasin öztekin gibi paçavralara talip olanlardan böyle bir hamle beklemekte biraz hayalcilik oluyor.

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3.4.5