Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Antu.com Transfer Forumu - Transfer Dedikoduları - Gökhan Gönül ve Caner Erkin

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.5.[6]
01.07.2020 04:59 Çarşamba Konu Puanı: 0

Adem1907

İkiside gelmesin yapılanlar unutulmadı

01.07.2020 16:12 Çarşamba #46

Ayhan_Göksu
Gökhan Gönül ve Caner Erkin

Bencede gelmesinler kocasını bırakıp kaçan karının eve dönmesi ile eşdeğer. Gidenin topuğuna bakmayacaksın. Büyük kaptan olacakken git BJK Li Gökhan ol‚ yazık‚ Birde Tuncay İngiltereye gidince böyle zoruma gitmişti.

Mesaj Ayhan_Göksu tarafından düzenlenmiştir...

02.07.2020 00:22 Perşembe #47

SerdarG

Mesajı Gönderen: Ayhan_Göksu:cLink:3349349

Bence de gelmesinler kocasını bırakıp kaçan karının eve dönmesi ile eşdeğer.
Mesaj Ayhan_Göksu tarafından düzenlenmiştir...

Teşbihte hata olmaz.

11.07.2020 12:30 Cumartesi #48

snow

Dünyada başka oyuncu kalmamış gibi ikisiylede anlaşmaya çalıştı yeni sportif direktörümüz.

Biri bizi kullanıp‚ maaşını artırıp tekrar kendi takımıyla anlaşmak üzere‚ diğeri yine bizi kullanıp daha yüksek miktara gsye gitmek üzere.

Tebrik ederim yeni sportif direktör futbolcu hocamızı. İlk icraatleri çok güzel.

Eski arkadaşları daha çok kazanacak artık.

Mesaj snow tarafından düzenlenmiştir...

11.07.2020 17:51 Cumartesi #49

İbrahim Demir

Mesajı Gönderen: snow:cLink:3352203

Dünyada başka oyuncu kalmamış gibi ikisiylede anlaşmaya çalıştı yeni sportif direktörümüz.

Biri bizi kullanıp‚ maaşını artırıp tekrar kendi takımıyla anlaşmak üzere‚ diğeri yine bizi kullanıp daha yüksek miktara gsye gitmek üzere.

Tebrik ederim yeni sportif direktör futbolcu hocamızı. İlk icraatleri çok güzel.

Eski arkadaşları daha çok kazanacak artık.

Mesaj snow tarafından düzenlenmiştir...

Bilgiler içerden herhalde?
Neye dayanarak söylüyorsun bunları mesela?

11.07.2020 18:55 Cumartesi #50

Noli la

Mesajı Gönderen: pasa_eren:cLink:3349033

35.5 nerdeyse 36 yaşındaki hain sinsi pisliği‚ futbolu bırakmaya ramak kala bitmişken yani hiçbir sportif mantığı da yokken bu kulübe gerçekten getireceklerse‚ hatta getirmeyi akıllarından bile geçiriyorlarsa bu yönetim de başkan da derhal defolup gitmelidir. bu zekadaki yönetici ve başkandan Fenerbahçe´ye nokta kadar hayır gelmez.

caner hadi girdiği kabın şeklini alıyor karakteri bu‚ yaşı da 2-3 sene götürür diyorum. yani bi sportif mantığı da var. ayrıca gidişinde hainlik de yoktu yönetim istemedi. sonrasındaki yaptığı pislikler fotoğraf silmeler‚ diz çökmeler onun çirkef yapısı diyor geçiyorum. benim caner´e kızgınlığım gökhan nefretinin yanında bir hiçtir. gökhan´ı çok ama çok başka sevmiştik. hainliği dolayısıyla nefretimizin de sınırı yoktur. diğer takıma gittiği gün benim futbolla ilgili olan üzüntülerimde ilk 3´e girebilecek seviyedeydi.

özetle 36´lık futbolu bırakacak paranın kölesi hain sinsi gökhan imza attığı gün ali koç benim için bitmiştir. dünyada başka sağ bek bulamayan bir yönetici olarak‚ seçim zamanı scouting diye tottenham barcelona vs ilişkisi diye hepimizi ayakta uyutan resmen kandıran bir başkan olacak gözümde.

hala başkana sevgim çok‚ saygım ise azalsa da iyi niyetinden dolayı var. ama bu şanlı forma ona tekrar verilecek kadar ucuzsa onun gözünde‚ artık sevgi saygı hiçbir şey kalmaz bende ali koç´a karşı. bunu buraya not düşmeden edemiyorum.

Duygularıma tercüman olmuşsun renkdas

15.07.2020 00:56 Çarşamba #51

carlos_1907

Bence Gökhan’ın gelme ihtimali yok... Zaten bizi çok büyük hayalkırıklığına uğrattı, eskilerden uzak durmalı hele ki hain olanlardan....

15.07.2020 11:02 Çarşamba #52

asiFB

Gokhan gonulu bu kulube getirmeye calisan her kimse kendi gitsin onun yanina. Bizden uzak dursunlar

15.07.2020 19:46 Çarşamba #53

FT 9

Umarım ikisi de gelmez.
Artık bizim eski oyunculardan ve diğer takımların işine yaramayan oyunculardan gına geldi.

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.5.[6]