Roberto Soldado Fenerbahçe´de
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız


Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.


forum.antu.com - Antu.com Transfer Forumu - Transfer Haberleri - Roberto Soldado Fenerbahçe´de

Paylaş 
Sayfa: 1....4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.[16]
22.11.2017 16:21 Çarşamba Konu Puanı: 0

CHUCKY_OG
Roberto Soldado Fenerbahçe´de


Mesajı Gönderen: Emre BABA:cLink:0202545

İlginçtir Soldado oyundayken Giuliano´ya birşeyler oluyor. Bu 2. kez denk geldiğim bir durum. Çok iyi pas yapıyor ikisi.Sebebi şu; Soldado yan ve çapraz koşuları iyi yapabilen bir oyuncu‚ bunları yaptıkça Guilano´nun alanı açılıyor ve rakip defans arası bloklar boşalıyor. Aynı zamanda Soldado sırtı dönük servis te yapabilen bir oyuncu.. Şimdi bunları yazarken Soldado neymiş vay be diyenler olacak ama gerçekte Soldado zaten böyle bir oyuncu.. Yaşadığı sakatlık ve buna bağlı olarak devamlılık sıkıntısı yaşadığından çok düştü. Herne olursa olsun yetenekler yok olmaz‚ yapmaya çalışıyor fakat nekadar faydalı olabileceğini görecez. Guilano bu tarz oyuna Zenit den alışkın‚ orda da forvet oyuncuları bu tarz koşuları çok yapıp açık alan yaratıyordu. Jansen ve Soldado ile çift forvet oynarsak bu randıman ile Guilano bu alanlarda çok gol atar çok ta atırrır.. İş orta saha oyuncularımızın oyunun iki yönünü nekadar oynayacağı? Bunu başarabilecek oyuncularımız olmadığı için tıkanıyoruz. Defans ile forvet hattı arasında dünya kadar boşuklarımız var‚ her maç gol yememizden belli zaten yukarıda arkadaşımızın dediği gibi takım baskılı olursa olur.. sahanın her bölgesinde ısıran iştahlı Fenerbahçe istiyoruz çokta birşey istemiyor aslındaMesaj CHUCKY_OG tarafından düzenlenmiştir...


  
11.12.2017 09:38 Pazartesi #136

alidickowfb
Roberto Soldado Fenerbahçe´de

Bursa maçında da çok kritik 3 puanı aldırdı yaptırdığı penaltı ile.
İnşallah gollerini fazlasıyla atmaya başlayıp 15+ gol civarına ulaşır.


  
Paylaş 
Sayfa: 1....4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.[16]