Lativlevici Gs´de
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Antu.com Transfer Forumu - Transfer Haberleri - Lativlevici Gs´de

Paylaş 
Sayfa: 1.[2]
24.09.2017 22:04 Pazar Konu Puanı: 0

6Ssenidesenisevenide
Lativlevici Gs´de

Fena değilmiş bu kaça aldılar bunu

25.09.2017 14:15 Pazartesi #10

CHUCKY_OG
Lativlevici Gs´de

yalnız fena transfer çıkmadı adam

26.09.2017 10:40 Salı #11

Volkan Ateş
Lativlevici Gs´de

Mesajı Gönderen: CHUCKY_OG:cLink:0202473

Sanırım izlemiyprsunuz macları
Suana kadar en kötü gsli
1 tane isabetli ortas yok rezil oynuyor suan

26.09.2017 19:34 Salı #12

nemesisfb1907
Lativlevici Gs´de

çok vasat

29.09.2017 07:33 Cuma #13

Raskolnikov
Lativlevici Gs´de

Mesajı Gönderen: CHUCKY_OG:cLink:0202473

Azcık vizyonunuz olsun her boku övüyorsunuz.

03.10.2017 14:43 Salı #14

keremergir
Lativlevici Gs´de

İyi takım oynatır. Mevzu bundan ibaret.
Rakip Latovlevici´ye gelene kadar zaten 8 futbolcudan dayak yiyor.
E maç boyunca Galatasaray şuursuzca yoruyor rakibi. Bu ortamda top oynamak kolay. Yoksa defansif performansı izlediğim 2 maçı var‚ ikisinde de kötüydü. Ben şahsen Fenerbahçe´ye istemem.

Ha şunu diyenler çıkabilir‚ Hasan Ali layık sana diye. Ben de o zaman sana Latovlevici layık derim. Galatasaray´dan istiyeceğim ben Mariano olur. Senelerce beklerinin yüksek formu sayesinde her rakibe üstünlük sağladı Fenerbahçe. Ben tekrardan aynısını istiyorum. Çok ama çok iyi beklere sahip olmalıyız. İyi hücumun en kolay yolu 2 tane canavar gibi beke sahip olmak.

03.10.2017 20:55 Salı #15

casuscan1
Lativlevici Gs´de

Mesajı Gönderen: keremergir:cLink:0202496

E maç boyunca Galatasaray şuursuzca yoruyor rakibi. Bu ortamda top oynamak kolay. Yoksa defansif performansı izlediğim 2 maçı var‚ ikisinde de kötüydü. Ben şahsen Fenerbahçe´ye istemem.

Ha şunu diyenler çıkabilir‚ Hasan Ali layık sana diye. Ben de o zaman sana Latovlevici layık derim. Galatasaray´dan istiyeceğim ben Mariano olur. Senelerce beklerinin yüksek formu sayesinde her rakibe üstünlük sağladı Fenerbahçe. Ben tekrardan aynısını istiyorum. Çok ama çok iyi beklere sahip olmalıyız. İyi hücumun en kolay yolu 2 tane canavar gibi beke sahip olmak.

Isla gayet iyi bir sağ bek

03.10.2017 21:51 Salı #16

ECELAL
Lativlevici Gs´de

Mesajı Gönderen: keremergir:cLink:0202496

Yalniz bu adamin hucumu fena degil savunmasi vasat.

07.10.2017 10:33 Cumartesi #17

keremergir
Lativlevici Gs´de

Mesajı Gönderen: casuscan1:cLink:0202497

Isla gayet iyi bir sağ bek

Dostum İsla bence de iyi sağ bek. Hatta arkasında bekleyen Şener de hiç fena değil. Sağ bekte eksiğimiz yok.

Ben diyorum ki bir futbolcuya öyküneceksek Latovlevici kalitesinde değil de Mariano kalitesinde olsun‚ Talisca kalitesinde olsun.

Linnes´i mesela al Fenerbahçe´ye koy. Duman olur. Ama sağ ayaklı adam şerefsizlerde sol bekte hiç sırıtmadan oynuyor. Neden? Takımları iyi. Bu adamlar anca iyi takımların içerisinde sırıtmadan oynarlar. Ama bu adamlarla iyi takım kuramazsın. Fenerbahçe´mizin iyi takım kurma zamanı geldi.

Latovlevici Galatasaray´ın ucuz yedek futbolcu çözümüydü. Bize taş gibi as futbolcular lazım. Vasata razı olmamalıyız. İsla´dan memnun olmadığımdan değil‚ kalite bakımından verdim kısacası Mariano örneğini.

Paylaş 
Sayfa: 1.[2]