Andres Iniesta‚ Tianjin Quanjian´da
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Antu.com Transfer Forumu - Transfer Haberleri - Andres Iniesta‚ Tianjin Quanjian´da

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3
12.04.2018 15:48 Perşembe Konu Puanı: 0

chubacabras

Senelik 37m Euro

Andres Iniesta has agreed a deal with Tianjin Quanjian. He will earn €37m a season before tax at the Chinese Super League club.

12.04.2018 16:13 Perşembe #1

Jai

Artık fizik olarak hiç iyi gözükmüyordu son maçlarda‚ yalnız yılda 37 Milyon euro nedir arkadaş‚ kim reddedebilir böyle bir rakamı?

12.04.2018 16:29 Perşembe #2

Bruce Wayne

Net 25 milyon EUR alsa üç yılda 75 milyon EUR...

Güzel para...

Allah bereket versin...

12.04.2018 18:22 Perşembe #3

GÖKTÜRK

maşallah

13.04.2018 13:33 Cuma #4

tolga73

Futbolu öldürdüler cenazenin üstünde tepiniyorlar. (Sadece Çinlileri kastetmiyorum)

13.04.2018 17:25 Cuma #5

eur0tica

Futbolcular gercekte bu paralari kazaniyor mu? Eger kazaniyorlarsa iyi hos ama cogu galba paravan olarak kullaniliyor.
Yilda 37mln kazanamayan dunyaca unlu sirketler var‚ sonrada bu parayi odeyen kuluplere gidip sponsor oluyolar. Bende bunu anlayamiyorum

14.04.2018 01:32 Cumartesi #6

noxtrag

Mesajı Gönderen: eur0tica:cLink:0203046

Futbolcular gercekte bu paralari kazaniyor mu? Eger kazaniyorlarsa iyi hos ama cogu galba paravan olarak kullaniliyor.
Yilda 37mln kazanamayan dunyaca unlu sirketler var‚ sonrada bu parayi odeyen kuluplere gidip sponsor oluyolar. Bende bunu anlayamiyorum

bende merak ediyorum bunu ya. bu nasıl para? ne yapıyorlar bu parayı? ev‚ araba vs de kulüpler veriyor çogu zaman. ayrıca ben mi yanlış anladım vergi hariç mi net 37 milyon euro kazanacak yıllık? inanılmaz paralar dönüyor.

14.04.2018 01:39 Cumartesi #7

GÖKTÜRK

Mesajı Gönderen: noxtrag:cLink:0203047

bende merak ediyorum bunu ya. bu nasıl para? ne yapıyorlar bu parayı? ev‚ araba vs de kulüpler veriyor çogu zaman. ayrıca ben mi yanlış anladım vergi hariç mi net 37 milyon euro kazanacak yıllık? inanılmaz paralar dönüyor.

benim bildiğim üç sene için 37 yani yılda 12 falan
iniesta için rakam normal

Mesaj GÖKTÜRK tarafından düzenlenmiştir...

14.04.2018 12:30 Cumartesi #8

gabby agbonlahor

iki üç seneye messi´de orada

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3