Berke Özer ve Barış Alıcı Fenerbahçe´de
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Antu.com Transfer Forumu - Transfer Haberleri - Berke Özer ve Barış Alıcı Fenerbahçe´de

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.[12]
13.07.2018 16:07 Cuma Konu Puanı: 0

Ömer

ben pek umutlu degilim bu cocuklardan ama insallah utandirirlar beni. hayirli olsun camiamiza

18.07.2018 09:09 Çarşamba #100

Yusufh666

Mesajı Gönderen: egemen.bilgin:cLink:0203621

İkisini de hiç izlemedim ama umarım Alper‚Ozan‚Salih 3´lüsünden uzak dururlar.

Çok iyi tespit‚ bu adamlara takılırlarsa durumları vahim.

20.07.2018 09:24 Cuma #101

Reveha

Mesajı Gönderen: baku1907:cLink:0203538

İnşallah genç oyuncuların katılımıyla Şampiyonluklar ve Avrupa´da başarılar elde edebiliriz desek daha iyi sanki.

Mali açının düzelmesi için genç oyuncuların bulunup yüksek bonservislere satılmasını ve bunun sürekli olarak devam etmesini söylemek istemiştim tabiki başırılar elde edilecek.

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.[12]