Emre Akbaba cincon´da
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Antu.com Transfer Forumu - Transfer Haberleri - Emre Akbaba cincon´da

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.5.6.[7]
23.09.2018 21:04 Pazar Konu Puanı: 0

nsmrt
Emre Akbaba cincon´da

baya vasat oyuncu maximum olacağı alperdi iyi ki almadık

24.09.2018 02:49 Pazartesi #55

eski_maraton
Emre Akbaba cincon´da

Spikerler maç anlatirken neden buna sadece "emre" demiyor

Sanirsin cristiano ronaldo

26.09.2018 21:25 Çarşamba #56

pasa_eren
Emre Akbaba cincon´da

2 maçı 90 dakika neredeyse tamamen ona odaklı izledim. ağır leşti al ver yapıyor bir şey yaptığı yok. form tutsa bile en fazla alanya´daki katkısını verecek oyuncu. iyi ki gitmiş bunlara

27.09.2018 22:37 Perşembe #57

onur_fb
Emre Akbaba cincon´da

aga suna ayar oluyorum adam geldi ligte ve milli takımda güzel işler yaptı ohhoo mükemmel vs vs konuştular 1 maç kötü oynadı anadolu topçusu oldu yahu rahat bırakın adam bir 5-6 ay oynasın ondan sonra karar verin

bana kalırsa kariyerinin ortasında anadoludan topçu alınmaz büyüklerde oynayacak seviyedeki adam çok daha önceden kendini belli eder zaten istisnalar var mıdır vardır tabii ama bu ekonomik düzende böyle riskli transferlere girilmez

01.10.2018 19:44 Pazartesi #58

civilator357
Emre Akbaba cincon´da

maalesef sakatlanmis. ben iyi oyuncularin bu sekilde uzak kalmasina uzulurum kim olursa olsun.

bize gelmis olsaydin buyuk ihtimalle buyuk usta Topal´in arkasinda yedek bekleyecektin hic bunlar olmayacakti iste... gecmis olsun.

01.10.2018 23:32 Pazartesi #59

SERKAN MERT
Emre Akbaba cincon´da

Gs maçını izlerken nazarım değdi sanırım.. "Bak ya şerefsize" dedim‚5 sn sonra sakatlandı.

04.10.2018 18:05 Perşembe #60

-sB-
Emre Akbaba cincon´da

İlk yarıyı kapadı herhalde.

06.10.2018 23:32 Cumartesi #61

Uche1907
Emre Akbaba cincon´da

cok bile oynadi deyze oglu

11.10.2018 23:58 Perşembe #62

Joachim Löw
Emre Akbaba cincon´da

Alma mazlumun ahını diye bir atasözümüz vardır..

Mesaj Joachim Löw tarafından düzenlenmiştir...

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.5.6.[7]