Christian Baroni Kktc de Merit Alsancak Yesilovasporda
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Antu.com Transfer Forumu - Transfer Haberleri - Christian Baroni Kktc de Merit Alsancak Yesilovasporda

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.[4]
18.09.2018 08:27 Salı Konu Puanı: 0

etvekan

Mesajı Gönderen: caution:cLink:0204622

baroni konusundaki ön yargıyı anlamış değilim

asist ve gol bakımından ondan daha faydalı bir ortasaha hatırlamıyorum açıkçası
tapılan appiah dahil

ön yargı olamaz. 5 yıl oynadı neticede bizde. performansı rakamlarla belli. 196 maçta 29 golü‚ 20 asisti var. bu aşağı yukarı %25 gol/asist katkısı demek. dört maçtan birinde gol/asist katkısı vermiş yani fenerbahçe gibi hücum oynayan bir takımda. ben ön libero oynarkenki rakibi bozma şeklindeki katkısını da beğenmiyordum. yeterince sert ve aktif değildi o açıdan. bence de ön libero değildi hiç. ama hücuma yönelik orta saha olarak da yetersizdi bizim için.

appiah biraz taraftar şişirmesiydi ama aurelio muhteşem bir ön liberoydu.

Mesaj etvekan tarafından düzenlenmiştir...

18.09.2018 15:37 Salı #28

Milla Jovovich

Mesajı Gönderen: etvekan:cLink:0204624

ön yargı olamaz. 5 yıl oynadı neticede bizde. performansı rakamlarla belli. 196 maçta 29 golü‚ 20 asisti var. bu aşağı yukarı %25 gol/asist katkısı demek. dört maçtan birinde gol/asist katkısı vermiş yani fenerbahçe gibi hücum oynayan bir takımda. ben ön libero oynarkenki rakibi bozma şeklindeki katkısını da beğenmiyordum. yeterince sert ve aktif değildi o açıdan. bence de ön libero değildi hiç. ama hücuma yönelik orta saha olarak da yetersizdi bizim için.

appiah biraz taraftar şişirmesiydi ama aurelio muhteşem bir ön liberoydu.

Mesaj etvekan tarafından düzenlenmiştir...

Oyun katkısı sadece gol veya asistle en azından orta sahalar için değerlendirilmez hocam. Appiah taş gibi adamdı. Casper Baroni de zaman zaman güzel oynasa da biraz fizik karşısında daima sinen bir oyuncuydu. Şimdiki takımda iş yapardı.

Aurelio harika adamdı ama appiah bir başkaydı doyamadan çabuk ayrıldık.

07.12.2018 08:42 Cuma #29

Volkan A

benzıayı top dıye oynar

14.12.2018 10:22 Cuma #30

roselover16fb

Hep derim bu foruma gelince futboldan hiç anlamadığımı anlıyorum. Diye.

Ulan baroni zidan değil de abartmayın. Adam gerçekten iyiydi. Şimdiki takımın direk yıldızı olurdu. Hatta 8 numara adamı 10 numara diye altından benziadan en az 3 gömlek yukarıda idi.

Ulan en azından frikik atıyordu be. Şimdi hasan ali kullanıyor.

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.[4]