Merih Demiral Sassuolo´da
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Antu.com Transfer Forumu - Transfer Haberleri - Merih Demiral Sassuolo´da

Paylaş 
Sayfa: 1.2.[3]
16.03.2019 13:56 Cumartesi Konu Puanı: 0

sarılacivert01

Yine taraftar suclu oldu iyi mi !!! Zannedersin her sene altyapidan birbirinden yetenekli adamlar cikiyor da taraftar yuzunden oynayamiyorlar.

18.03.2019 02:40 Pazartesi #19

onur_fb

kema-safo-müco sizin çiğ köfte dükkanı açıp 3 kişi işletecek kapasiteniz yokken size bu alt yapıyı emanet edenenin kafasına osurayım

bir ekleme daha istanbulsporun fransa lig 1 e transfer olan sol beki de bizim alt yapımızdan çıkmış haberimiz var mı yok tabii

19.03.2019 22:23 Salı #20

mavi örümcek

Mesajı Gönderen: ousta:cLink:0205252

Bence bizim altyapı hocaları oyuncu yetenek ve potansiyel değerlendirme konusunda rezalet. Günümüz futbolunda potansiyel %40 fizik‚ %30 oyun zekası ve mental‚ %30 yetenektir. Bizde cılız cılız adamlar çıkıyor‚ derli toplu fiziği olan adamlar çıkamıyor.

Bu çocuğa şans vermeyen teknik direktörlere de ayıp. Aykut Kocaman mesela. Tam onun tarzı sert stoper. Nasıl görmez anlamıyorum.

bence 50% fiziğe bakıyor hocam güçsüz adamın bu saatten sonra hele iddalı takımlarda top oynama şansı çok az.

20.03.2019 11:23 Çarşamba #21

ousta

Mesajı Gönderen: mavi örümcek:cLink:0205260

bence 50% fiziğe bakıyor hocam güçsüz adamın bu saatten sonra hele iddalı takımlarda top oynama şansı çok az.

Tamam defans oyuncuları için %50 olsun hocam seni mi kıracağız

Aslında mevkiye göre değişir bu. Örneğin kaleciler için fizik olmazsa olmazdır. 1.80´in altında kaleci olmaz mesela. Bire birlerde çok çeviktir ama yüksek toplarda yetişemez‚ yan top alamaz vs.

Stoper için de öyle. Fizik ve sertlik çok çok önemli. Forveti yıldırmalı.

Bekler için daha farklı. Örneğin Gökhan Gönül´ün fiziği bek için tam ideal. Başka hiçbir mevkide düşünemiyorum o fiziği.

Orta saha ve hücumcular için ise ben hala %40 fizik‚ %30 mental yapı (oyun zekası‚ iş ahlakı vs.) ve %30 yetenek diyorum.

22.03.2019 23:25 Cuma #22

Magath

Ya Merih bize gelse ikinci maçtan sonra süre vermeyiz. Şimdi maçı izliyorum Sadık´tan aman aman farkı vallahi yok. Daha iyi oyuncudur falan da bize oyuncuya sabır yok! Bir maç iyi oynar Sadık yerli Puyol olur‚ bir maç kötü oynar çöp olur. Bizde skntı mentalitede...

25.03.2019 23:42 Pazartesi #23

onur_fb

bari yiğithanı kaybetmeyelim

26.03.2019 05:07 Salı #24

Cold_Fire

Mesajı Gönderen: folkano:cLink:0205247

50 yılda bir futbolcu çıkmış alt yapıdan onuda bundan bişe olmaz diye göndermişler. Ne kadar yetersiz insanların yönetiyormuş alt yapıyı düşünün artık.

Bizde kalsaydı bu duruma gelebilir miydi? Hiç sanmıyorum.
Bu adamın altyapısına değer katan‚ gelişimini sağlayan biz değiliz‚ Sporting Lizbon.
Adam bizimle sözleşme yenilemeyip(veya feshedip‚ emin değilim) Avrupa´da ama özellikle de Portekiz´de büyük takım aramış. Lizbon altyapısında karın tokluğuna oynamayı kabul etmiş‚ helal olsun diyorum başka söyleyecek bir şey yok.
Çok ala bizden sonra gidip PTT 1.liginden bir takımla sözleşme imzalayıp Türkiye şartlarında iyi para kazanabilirdi ama çocuk bilinçli imiş ki önceliği kariyerine ve gelişimine vermiş. Meyvesini de alıyor.

Paylaş 
Sayfa: 1.2.[3]