Mehmet Aurelio Fenerbahçe´de.
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Antu.com Transfer Forumu - Transfer Haberleri - Mehmet Aurelio Fenerbahçe´de.

Paylaş 
Sayfa: 1.[2]
27.05.2020 23:36 Çarşamba Konu Puanı: 0

TRAKYA_39

Mesajı Gönderen: eski_maraton:cLink:0206811

Hangi Okan hoca?

okan buruktan bahsediyor galiba‚Allah yazdiysa bozsun.takim iyice gese cöplügüne dönüyor.

29.05.2020 11:56 Cuma #10

iAlbayrak1907

Okan Buruk´u 6s ile özdeşleştirmeye ve bu konuda çokta hassas davranmaya gerek olmadığını düşünüyorum zaten son döneminde bjk de oynadı ayrıca Mustafa Denizli hangi takımlıydı Emre bize gelmeden Ferliliğinimi biliyorduk 6s den yetişmiş oranın çocuğuydu Okan Buruk Akhisar gibi bir takımda bir kupa finali oynadı birde kupa aldı bizden Rizeye gitti düşme hattından neredeyse Avrupaya gidiyordu Başakşehirde ise şuan kafada ve Romalı gruptan lider çıkıp Lizbonu eledi istikrarlı ve çok başarılı şuan alttan gelen en iyi hoca bence bizdede biraz iyi transferlerle çok başarılı olur ama büyük takımlarda önce 6s ye giderse elbette orayla sıkı sıkıya özdeşleşecektir ben Erol Bulut hoca ile anlaşıldığını tahmin ediyorum yabancı olmasındansa heleki bjelica olacağına her türlü Erol hoca tercihimdir bjelica gelsin Malatyada Alanyada çalışsında görelim ama Okan Buruk efendiliği ve istikrarlı üst sınıf başarıları ile şahsi olarak ilk istediğim isim olurdu

29.05.2020 17:14 Cuma #11

Ali Usta

Keske 2008´de Avrupa sampiyonasi sonrasi da bu basligi burda okuyabilseydik.

05.06.2020 01:14 Cuma #12

eski_maraton

Mesajı Gönderen: TRAKYA_39:cLink:0206812

okan buruktan bahsediyor galiba‚Allah yazdiysa bozsun.takim iyice gese cöplügüne dönüyor.

O kadar gevşediysek rıza hoca gelsin

Bence şenol güneşten sonra en iyisi o

11.06.2020 18:32 Perşembe #13

Synergiex

Baya mantikli bir adim atmislar. Turkce‚ ispanyolca‚ portekizce cok iyi biliyor. Disiplinli‚ arkadaslarinca da sevilen gorev adami‚ yillarca sorun cikarmadan catir catir oynamis orta sahamizi tek basina tutmustu. Takimin buyuklugunu‚ kulturunu biliyor. Kisaca takimdaki cogu oyuncuyla birebir iliski kurup ilgilenebilecek ve takimi bir butun olarak tutmada yapbozun onemli bir parcasi olacagini dusunuyorum

Trabzondan sag kanat olarak gelmis Daum adamdan dunya kalitesinde on libero cikarmisti. On liberolarin TRde hic begenilmedigi (ve on liberonun ne yaptigi bile bilinmedigi) zamanlarda bile herkese kendini begendirmisti. Yetmemis mac sonunda garajda kendisine kufreden bir topcuyu dovmustu

05.07.2020 08:24 Pazar #14

FenerEmrah

Mesajı Gönderen: TRAKYA_39:cLink:0206812

Şu kafayı bırakın artık lütfen.

Bu arada büyük bir aksilik çıkmaz ise senin o yok saydığın adam.Başakşehir denilen ve her maçını 200 kişinini ancak izlediği takımın şampiyon hocası olacak adam!

Şahsi fikrim:Emre Belezoğlu bu takıma hoca olacağına Okan olsa sevinirim.Emre nin hırsını hep sevdim ama kulübede bize emin olun kardan çok zararı olacak seneye.Geriye düştüğümüz her her maç kavga çıkaracak.

05.07.2020 12:33 Pazar #15

TRAKYA_39

Mesajı Gönderen: FenerEmrah:cLink:0206817

Şu kafayı bırakın artık lütfen.

Bu arada büyük bir aksilik çıkmaz ise senin o yok saydığın adam.Başakşehir denilen ve her maçını 200 kişinini ancak izlediği takımın şampiyon hocası olacak adam!

Şahsi fikrim:Emre Belezoğlu bu takıma hoca olacağına Okan olsa sevinirim.Emre nin hırsını hep sevdim ama kulübede bize emin olun kardan çok zararı olacak seneye.Geriye düştüğümüz her her maç kavga çıkaracak.

bu kafayi birakamiyorum malesef.eski geseli ve hala kafa olarak geseli olan kimse Fenerbahcede görev yapmasin.
bu yoksaydigim adam yillarin hazirlanmis kadrosuna sistemine kondu.2 yildir avcinin sampiyonlugunu verme sekillerine bakarsak belki oda sampiyon olacakti bu 200 kisilik seyirciyle.
ayrica takimda eski gese artigi kimse istemedigimi söyledim.ben istemiyorum.
gelir basarili olur onada kimsenin bir sözü cikmaz.benim gibi düsünen sayisi eminim az deildir.

05.07.2020 19:10 Pazar #16

FenerEmrah

Mesajı Gönderen: TRAKYA_39:cLink:0206818

bu kafayi birakamiyorum malesef.eski geseli ve hala kafa olarak geseli olan kimse Fenerbahcede görev yapmasin.
bu yoksaydigim adam yillarin hazirlanmis kadrosuna sistemine kondu.2 yildir avcinin sampiyonlugunu verme sekillerine bakarsak belki oda sampiyon olacakti bu 200 kisilik seyirciyle.
ayrica takimda eski gese artigi kimse istemedigimi söyledim.ben istemiyorum.
gelir basarili olur onada kimsenin bir sözü cikmaz.benim gibi düsünen sayisi eminim az deildir.

Avcı olamadı.Okan olursa bence Avcı dan iyi bir hoca olduğunu kanıtlamış olur.Nedeni de şu:Şampiyonluk heyecanı diye bir şey var sonuçta ve Avcı bunu hiç bir zaman kaldıramadı.Bunu başarmak da hiç kola iş değil.

Ben Başak şampiyon olursa Okan saygı duyarum.

Bu arada dün maçtan önce röportajında geçen hafta hakem haksızca oyuncularımızı atmasa Antalya maçına çok daha güçlü çıkabilirdik dedi.Yani gs ye yalakalık yapmadı hakkını savundu.

07.07.2020 13:42 Salı #17

craNFan

Aurelio yu severim de hangi özelliği bizde hoca olmasını sağlıyor‚ nerede kurumsal liyakat mantığı madem‚Çorumspor dışında ne yapmış‚milli takımda da bir ara görev aldı sanırım‚camia cocuğu diye diye Aziz batırmadı mı bu kulubü zaten‚Müjdat ta camianın çocuğuydu‚Şenol Çorlu daha mı az fenerli Aureliodan mesela...
David Badia yı getirdi güzel hamle dedik‚CV si belli adamlara sözümüz yok ama Aurelio ile başarı gelse bile abi kardeş‚fenerin çocuğu muhabbetine şansa gelirse gelir‚nerede sürdürülebilir yapı‚ Ali Koç geldiğinde söylediğine oranla tamamen farklı hamleler yapıyor hele Emrenin sportif direktör olmasına hiç girmiyorum bile... Bide bizim kulübede Volkan varki her seferinde ben fenerbahçeliyim diye vurgulama gereği duyuyor sanki biz değiliz... Saygısız bir karakter.

Paylaş 
Sayfa: 1.[2]