Marcel Tisserand Fenerbahçe´de
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Antu.com Transfer Forumu - Transfer Haberleri - Marcel Tisserand Fenerbahçe´de

Paylaş 
Sayfa: 1.2.[3]
18.09.2020 00:21 Cuma Konu Puanı: 0

fntkniho

umarım faydalı olur

15.12.2020 00:59 Salı #19

AlNesKo

Mesajı Gönderen: AlNesKo:cLink:0207085

Pek bi beklentim Yok..Wolfsburgta iyi bi sezon gecirmedi...daha öncede alman ikinci ligindeydi..umarim basarili olur

Korkum gerçek oldu...bundesligayı takip ediyorum ve geçen sezon ligin ikinci yarısı tamamiyle gözden düşmüştü...bu sezon adamlar savunma ve genel anlamda acayip takım oldular ...

28.12.2020 21:06 Pazartesi #20

Berkay64

Bence gereğinden fazla eleştiriliyor. Tisserand iyi oyuncu‚ uzun vadede katkı verecek. Yanına sağlam sert bir stoper lazım.

02.01.2021 00:56 Cumartesi #21

Hakan Pehlivan

Hüloooggg almanyadan geldi

23.03.2021 06:16 Salı #22

HuseyinAkçay

Chelsea´nin‚ atletico´nun‚ psg´nin‚ vs. gibi büyük takımların yedekleri belki bizde oynayabilir (gerçi van der wiel gibi bir vaka da var geçmişten) ama artık lütfen wolfsburg´un aston villa´nın gibi orta/alt sıra takımlarının çöplerini bonservis verip almayın.
Oralarda oynamayanın bizde iş yapma ihtimali %10 bile değildir‚ bir de maaşları yüksek oluyor. En iyi transferlerimiz yunan ve rum liginden geldi (atilla ve pelkas)‚ meksika liginden gelen valencia bile tisserand ve samatta´dan daha faydalı oldu.

28.03.2021 12:18 Pazar #23

eski_maraton

Bana serdar kesimalı hatırlatıyor

04.04.2021 15:32 Pazar #24

olanbatur

Imza attigin gune lanet olsun

10.04.2021 18:03 Cumartesi #25

folkano

Bu zıpır Fenerbahçe beni alarak büyük iş başardı filan diyordu