Oyuncu Önerileri
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Antu.com Transfer Forumu - Yerli/Yabanci Futbolcu Bankası - Oyuncu Önerileri

Paylaş 
Sayfa: 1....85.86.87.88.89.90.91.92.93.94.95.96.[97]
15.10.2018 23:21 Pazartesi Konu Puanı: 0

feanor3
Oyuncu Önerileri

Mesajı Gönderen: Jimmer Fredette:cLink:0352476

Ben de bunu yazmak için fırsat kolluyordum Feanor. Bu sene Kopenhag ile kendini toparladı istatikleri de çok iyi.16 maç 8 gol 13 asist. Son zamanlarda Kopenhag oyuncuları küllerinden tekrar doğduran kulüp oldu resmen. Zanka mesela. Öyle çok fazla ücrette talep etmez Kopenhag.

Bu arada Kopenhag´da 19 yaşındaki sağ bek Mads Roerslev Rasmussen‚ Robert Skov ve Holse´de takip edilmeye değer oyuncular. Yakın zamanda Rasmussen´in konusunu açacağım.

Jörgensen´de de aynısını yapmışlardı. Kaymağını Feyenoord yiyor şimdi Kendileri de ara sıra Delaney ve Augustinsson gibi iyi oyuncular yetiştirebiliyor. Augustinsson söylentileri çıktığı sene Delaney ile beraber ikisini alsak şuan çok farklı bir durumda olabilirdik. O yüzden söylediğiniz oyuncuları da takip etmekte fayda var.

Lig bazında ise daha genç ve işlenecek yetenekler için Nordsjaelland´ı‚ daha hazır durumda ama pahalı oyuncular için Kopenhag´ı takip etsek yeterli olur sanıyorum.

21.10.2018 01:00 Pazar #865

Jimmer Fredette
Oyuncu Önerileri

Midtjylland´ın Vasco da Gama´dan kiraladığı Evander Danimarka ligine yavaş yavaş ısınıyor. Çok güzel bir gol attı bu hafta.

http://www.youtube.com/watch?v=lecR-CBRJf0

22.10.2018 10:40 Pazartesi #866

chubacabras
Oyuncu Önerileri

Mesajı Gönderen: Jimmer Fredette:cLink:0352482

Midtjylland´ın Vasco da Gama´dan kiraladığı Evander Danimarka ligine yavaş yavaş ısınıyor. Çok güzel bir gol attı bu hafta.

http://www.youtube.com/watch?v=lecR-CBRJf0

Videoyu izleyince Evander den çok Onuachu beni al diyor

22.10.2018 10:49 Pazartesi #867

Jimmer Fredette
Oyuncu Önerileri

Mesajı Gönderen: chubacabras:cLink:0352483

Videoyu izleyince Evander den çok Onuachu beni al diyor

04.11.2018 02:00 Pazar #868

chubacabras
Oyuncu Önerileri

edit...

Mesaj chubacabras tarafından düzenlenmiştir...

05.11.2018 13:25 Pazartesi #869

murphy59
Oyuncu Önerileri

2019 yılı ile ilgili bir başlık açma zamanı gelmedi mi ??

kadrodan bedelsiz gidecekler‚ transfer bütçemiz‚ satılacak yada kiralanacak oyuncular? bedelsiz takip ettiğimiz oyuncular ? genç potansiyellerden ziyade takım çıkartmakta zorlancaz gibi..

12.11.2018 19:59 Pazartesi #870

Morwenath
Oyuncu Önerileri

Kasımpaşa daki diagne bize kaça patlar acaba?

16.12.2018 01:21 Pazar #871

Jimmer Fredette
Oyuncu Önerileri

Mesajı Gönderen: Jimmer Fredette:cLink:0348605

1-2 sene içerisinde adından çok söz ettirecek. 4 milyon euroya Genoa´ya transfer oldu.

6 ay da tüm Avrupa´ya kendisini gösterdi. Tam isabet scouting transferi.

Paylaş 
Sayfa: 1....85.86.87.88.89.90.91.92.93.94.95.96.[97]