Ricardo Horta(Braga)-Teknik‚Sol Kanat
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Antu.com Transfer Forumu - Yerli/Yabanci Futbolcu Bankası - Ricardo Horta(Braga)-Teknik‚Sol Kanat

Paylaş 
Sayfa: 1.[2]
16.05.2018 20:38 Çarşamba Konu Puanı: 0

Asil Yaşayan

Mesajı Gönderen: Ertem:cLink:0347882

Yani hocam var biraz. Yok diyemem açıkçası Fabio Martins 4-4-2 ve 4-2-3-1´de de iyi performans veriyor. Horta biraz tek yönlü kalıyor o açıdan. Aralarında 1 yaş var. O yüzden Horta daha büyük yatırım gibi geldiğinden olsa gerek tercih genel olarak o oluyor ama bana kalırsa Martins daha iyi bir oyuncu. Dribblingi‚ markajı‚ top kapma gibi özellikleri yeterli seviyede ve çalışkan bir oyuncu. Bu yüzden yeri geldiğinde orta sahada da değerlendirilebilir bir oyuncu. Bonservis olarak da daha makul bir seçenek olur sanırım.

Porto gerçekten Horta´ya kancayı taktıysa muhtemelen Martins´i satmayacaklardır ama bence bize çok büyük katkılar verebilecek iki oyuncu Horta ve Martins.

Bana da öyle gibi geldi renktaş‚ bilhassa 4-4-2 oynayacaksak Martins net daha faydalı olur izlenimi verdi. Tabii Horta da ofansif açıdan Martins´ten yarım tık daha önde olabilir‚ sahada biçilen role bağlı olarak istatistiklerin farklılık gösteriyor olması anlaşılabilir bir şey. Fakat overall anlamda bakılınca + bonservisinin makul seviyede oluşu nedeniyle ben de Martins´i tercih ederdim.

Braga gibi takımlar oyuncu değerini bulunca satarlar bence renktaş‚ Horta Porto yolunu tutsa bile. Ellerinde daha Teixeira var‚ senin de bildiğin gibi takipte oldukları kim bilir daha kaç Güney Amerikalı yahut A takıma çıkmaya hazır altyapı oyuncusu vardır.

17.05.2018 00:50 Perşembe #10

Ertem

Mesajı Gönderen: Asil Yaşayan:cLink:0347884

Bana da öyle gibi geldi renktaş‚ bilhassa 4-4-2 oynayacaksak Martins net daha faydalı olur izlenimi verdi. Tabii Horta da ofansif açıdan Martins´ten yarım tık daha önde olabilir‚ sahada biçilen role bağlı olarak istatistiklerin farklılık gösteriyor olması anlaşılabilir bir şey. Fakat overall anlamda bakılınca + bonservisinin makul seviyede oluşu nedeniyle ben de Martins´i tercih ederdim.

Braga gibi takımlar oyuncu değerini bulunca satarlar bence renktaş‚ Horta Porto yolunu tutsa bile. Ellerinde daha Teixeira var‚ senin de bildiğin gibi takipte oldukları kim bilir daha kaç Güney Amerikalı yahut A takıma çıkmaya hazır altyapı oyuncusu vardır.

Öyle hocam umarım dikkatini çekmiştir Ali Koç´un gözlem ekibinin çünkü çok faydalı oyuncu. İstatistiki anlamda farklılar ancak aldıkları süreler de farklı. 1700 dk´da 7 gol 5 asist oldukça iyi bana kalırsa. Bize geldiğinde aynı performansı sürdürse 14 gol 10 asiste tekabül ediyor aşağı yukarı 4200 dk forma giyerse Avrupa kupalarıyla birlikte. Bir kanat için gayet iyi rakamlar.

Paylaş 
Sayfa: 1.[2]