Stefano Sensi(Sassuolo)-Box to Box
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Antu.com Transfer Forumu - Yerli/Yabanci Futbolcu Bankası - Stefano Sensi(Sassuolo)-Box to Box

Paylaş 
Sayfa: [1]
12.07.2018 14:19 Perşembe Konu Puanı: 0

Ertem

Sassuolo´nun geniş orta saha rotasyonunda kendine pek şans bulamıyor. Bu yıl 1200 dk sahada kalabildi. Ciddi anlamda dişli rakipleri var önünde. Missiroli ve Duncan tercih ediliyor takımın kalibresi gereği. Çift 6´lı oynuyorlar. Bu yüzden Sensi gibi bir box to box şans bulamıyor 4-2-3-1 sisteminde. 22 yaşında. Oyunu iki yönlü oldukça iyi oynuyor. Hareketli bir oyunu var‚ top ayağına yakışıyor. İyi bir pasör. Yırtıcı bir oyuncu.

Satın alabileceğimizi sanmam. Kapıyı çok rahat 6-7´den açacaklardır. Kendileri zaten 5´e aldılar. Ancak oyuncu 22 yaşında. Bu yüzden körelmesini istemeyecekleri için kiralamaya yanaşacaklarını düşünüyorum. Kıran kırana bir pazarlıkla opsiyonunu alabileceğimize inanıyorum.

Geleceğe dair iyi bir yatırımın yanında ihtiyacımız olan bölgeyi kapatmış oluruz. Ciddi anlamda iyi bir pasör çünkü. Mücadele gücü yüksek. İlaç gibi gelir bize ve benim ilerisi için çok şey beklediğim bir oyuncu.

12.07.2018 16:06 Perşembe #1

Cold_Fire

Hiç dikkat etmemiştim‚ Sassuolo´yu çok severim‚ Politano‚ Berardi‚ Sansone‚ Zaza gibi çok oyuncu parlattılar. Bu eleman da çok iyi oyuncu imiş.

12.07.2018 21:07 Perşembe #2

Ermanht

İtalya´da çok etkili btb oyuncular var ama Lucas Torreira´ya ödenen meblağdan sonra ucuza vermez kimse... Benim tahminim 10+ bedel biçerler... Ama Ertem´in dediği gibi 7 civarında alınırsa büyük iş yapılmış olur kanısındayım...

Bu çocukta potansiyel çok... Claudio Marchisio ve Daniele De Rossi´nin aynı vücutta şekil almış hali... Her ikisinden de özellikler taşıyor...

Yalnız btb´den ziyade regista kullanmak daha mantıklı bu çocuğu... Çok çabuk takımını ilk pasla kontraya çıkarabilecek ve oyun rakip alana yığılmasında etkin rol oynayacak bir oyuncu...

Hani bizim dmc´den 3. stoper gibi olup statik kalarak top kapma şeklinde oyun oynamasından ziyade oyunda etkin rol oynamasını istiyoruz ya... İşte bu istekleri çok net karşılar...

Not: tek sıkıntısı boyu kısa hava topunda sıkıntı yaratır bu bölgede... onun için de sağlam öne çıkan stoperlerle konu ekarte edilir...

Mesaj Ermanht tarafından düzenlenmiştir...

Paylaş 
Sayfa: [1]