TFF 1. Lig te Dikkatimi Çeken Genç Oyuncular.
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Antu.com Transfer Forumu - Yerli/Yabanci Futbolcu Bankası - TFF 1. Lig te Dikkatimi Çeken Genç Oyuncular.

Paylaş 
Sayfa: [1]
08.09.2019 15:23 Pazar Konu Puanı: 0

nesetcan

Bu sene 1. Ligi biraz olsun takip etmeye başladım ilk üç haftada dikkatimi çeken oyuncular oldu daha detaylı takip eden renktaşların düşüncelerinide merak ediyorum.

Ramazan Civelek:

Bizim alt yapımızdan yetişme bir oyuncu ve şu an KaragümrükSpor da baya güzelbir üç hafta geçirdi.Kiralıkmı yolladık bonservisiylemi verdik bilmiyorum ama izlenmesigerekir diye düşünüyorum.

Burak Kapacak:
Bursa Spor da oynuyor henüz 19 yaşında ve ilk üç haftada direk gözüme çarpan oyunculardan bence tam Ersun Hocalık oyuncu.

08.09.2019 15:53 Pazar #1

nesetcan

Emircan Altıntaş:
Ümraniye Spor da bu sene 3 haftada 4 Gol 1 Asistle çok etkili bir kanat performansı sergiliyor.

08.09.2019 17:28 Pazar #2

Jimmer Fredette

Ali Akman‚ bugün göreceğiz zaten. Çok parlak bir gelecek bekliyor kendisini. Türkiye´deki büyük takımların kendisi için transfer yarışına gireceği bir oyuncu olacak.

11.09.2019 00:45 Çarşamba #3

nesetcan

Mesajı Gönderen: nesetcan:cLink:0373116

Burak Kapacak:
Bursa Spor da oynuyor henüz 19 yaşında ve ilk üç haftada direk gözüme çarpan oyunculardan bence tam Ersun Hocalık oyuncu.

Bizle olan hazırlık maçında Bursanın 2. golünü attı.

Paylaş 
Sayfa: [1]