Jesper Karlsson - Sarı Neymar
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Antu.com Transfer Forumu - Yerli/Yabanci Futbolcu Bankası - Jesper Karlsson - Sarı Neymar

Paylaş 
Sayfa: [1]
26.10.2020 17:06 Pazartesi Konu Puanı: 0

V4VendeTTa

Oyuncu İsveç liginde 2 sene düzenli skora verdikten sonra dikkatimi çekti bunun üzerine oyuncuyu takip etmeye başladım.

Bu transfer döneminde 1 senelik sözleşmesi kalmıştı‚ transfer yapacağı belliydi‚ son dakikaya da keşke biz alsak diye birkaç defa yazmıştım ama olmadı tabi‚ 2.5 m euro´ya AZ Alkmaar´a gitti.

Oyuncu 22 yaşında‚ asıl mevkisi sol forvet.

Kalite olarak neymar´a benziyor demek çok iddialı olur tabi ama oyun stili olarak ben neymar´a benzetiyorum. İnce uzun bacakları‚ çalımları‚ sert şutları hatta negatif özellik olarak o kırılgan yapısı neymar´ı andırıyor.

Adamda net saf bir yetenek var‚ sert oyuna uyum sağlarsa çok daha iyi yerlere geleceğini düşünüyorum

AZ´de sezona çok iyi başladı ligde 3 maç 2 gol 2 asisti var şu ana kadar. Bundan sonra neler yapacağını merakla bekliyorum.

http://www.youtube.com/watch?v=YkL-GLR-J_I&t=266s

27.10.2020 15:12 Salı #1

Zifiri34

biz ne zaman böyle transferler deneyeceğiz ?

23.02.2021 14:29 Salı #2

V4VendeTTa

deloğlan ne gol atmış

http://www.youtube.com/watch?v=MfCfErOu3Xw

23.02.2021 20:08 Salı #3

ousta

Çocuğun top ayağına geldiği an o nasıl bir kontrol dedim Takip etmek lazım.

24.02.2021 18:35 Çarşamba #4

V4VendeTTa

Mesajı Gönderen: ousta:cLink:0399417

Çocuğun top ayağına geldiği an o nasıl bir kontrol dedim Takip etmek lazım.

Hocam çocuk cidden özel yetenekli attığı gol tesadüf değil. Bu tarz şutları hep atıyor‚ estetik çalımları var vs.

Ama yine de beklediğim patlamayı yapamadı ligde şu an 21 maç 7 gol 6 asist.

Ceza sahası içinde daha etkin olması gerekiyor‚ topu ayağına bekliyor‚ gol bölgesine topsuz koşu çok az atıyor.

Bir de fiziksel direncini arttırmalı sert defans oyuncuları karşısında ezilebiliyor.

Bu konularda biraz daha geliştirirse çok farklı yerlerde görebiliriz ama söylediğim gibi çok daha fazlasını bekliyordum bu çocuktan hala zamanı var 22 yaşında‚ takipdeyiz bakalım.

27.02.2021 12:43 Cumartesi #5

ousta

Bu tür saf yetenekli ama fiziği yetersiz oyuncular çok zeki değilse‚ oyun aklı üst düzey değilse belli bir yaştan sonra düşüşe geçiyor. Örnek Volkan Şen Bence aşırı yetenekli ama oyun zekası sınırlı bir oyuncuydu. 2015´te bize geldi. 2 sene oynadı kayboldu gitti. Hala 33 yaşında. Kaç yıldır kayıp.
Jesper Karlsson hem çok yetenekli hemde kuzeyli olmanın getirdiği disipline sahip. Buna rağmen oyun zekasını geliştiremezse beklenen patlamayı hiç bir zaman yapamayabilir

02.03.2021 12:20 Salı #6

murath

Neymardan ziyade inanılmaz Hazarda benziyor stili top sürüşü‚ kontrolü‚ şut stili.

Paylaş 
Sayfa: [1]