Antu Adige-Abhaz ve Tüm Kafkasyalılar
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Dernekler & Organizasyonlar - Diger Dernek ve Organizasyonlar Forumu - Antu Adige-Abhaz ve Tüm Kafkasyalılar

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.[5].6.7.8.9.10.11.12.13....16
25.04.2012 11:40 Çarşamba Konu Puanı: 0

HÜLYA

Mesajı Gönderen: Jan:cLink:0410493

Sıkeççağ
Selamlar Adige ahalisi

Edit: altgr+a çıkmadı nedense

Mesaj Jan tarafından düzenlenmiştir...

geyblağe
hangi boydansınız?

25.04.2012 11:43 Çarşamba #37

Jan

Mesajı Gönderen: HÜLYA:cLink:0410494

geyblağe
hangi boydansınız?

Şapsığ´ım. Sizin Kabardey (yazılış doğrudur umarım) olduğunuzu okumuştum galiba önceki sayfalarda‚ değil mi?

Edit: Hemen üstteymiş

25.04.2012 11:55 Çarşamba #38

HÜLYA

Mesajı Gönderen: Jan:cLink:0410495

Şapsığ´ım. Sizin Kabardey (yazılış doğrudur umarım) olduğunuzu okumuştum galiba önceki sayfalarda‚ değil mi?

Edit: Hemen üstteymiş

aynen. kabardeyim :)

25.04.2012 12:04 Çarşamba #39

Jan

Mesajı Gönderen: HÜLYA:cLink:0410496

aynen. kabardeyim :)

Dil de biliyorsunuz maşallah
Çok mutlu oluyorum sizin gibi insanlarla tanışınca.

25.04.2012 12:06 Çarşamba #40

HÜLYA

Mesajı Gönderen: Jan:cLink:0410497

dil bayağı biliyorum‚hem anlıyorum hem konuşabiliyorum.ama yazma bilmediğim için burada çok anlaşılmayabilir ne yazdığım

25.04.2012 12:13 Çarşamba #41

Jan

Mesajı Gönderen: HÜLYA:cLink:0410498

dil bayağı biliyorum‚hem anlıyorum hem konuşabiliyorum.ama yazma bilmediğim için burada çok anlaşılmayabilir ne yazdığım

Yazması mesele ya latin alfabesi ile. O peltek harfleri‚ gırtlaktan çıkan sesleri nasıl yazabilirsin ki?
Çok şükür ben de konuşabiliyorum ama eskisi gibi değil artık. 3-4 yaşındayken yanlış söyleyeni düzeltirmişim ama şimdi dilim dönmüyor bazı kelimelere. Sürekli konuşmayınca bozuluyor. Tabii bunu söyledim diye çok bozuk sanılmasın konuşmam‚ evde sürekli Çerkesçe konuşurum

25.04.2012 12:14 Çarşamba #42

HÜLYA

Mesajı Gönderen: Jan:cLink:0410497

sanırım burada var başka adigeler nickleri dikatimi çekmişti ama sizin gibi topicden habersizler galiba

25.04.2012 12:18 Çarşamba #43

HÜLYA

Mesajı Gönderen: Jan:cLink:0410499

Yazması mesele ya latin alfabesi ile. O peltek harfleri‚ gırtlaktan çıkan sesleri nasıl yazabilirsin ki?
Çok şükür ben de konuşabiliyorum ama eskisi gibi değil artık. 3-4 yaşındayken yanlış söyleyeni düzeltirmişim ama şimdi dilim dönmüyor bazı kelimelere. Sürekli konuşmayınca bozuluyor. Tabii bunu söyledim diye çok bozuk sanılmasın konuşmam‚ evde sürekli Çerkesçe konuşurum

bizdede annem babam sürekli çerkezce konuşur‚ben sürekli konuşmasamda iyi biliyorum.ama maalesef şimdiki gençler pek bilmiyolar kültürümüzün devamı için pek iyi değil bu durum

Mesaj HÜLYA tarafından düzenlenmiştir...

25.04.2012 12:25 Çarşamba #44

Jan

Mesajı Gönderen: HÜLYA:cLink:0410500

sanırım burada var başka adigeler nickleri dikatimi çekmişti ama sizin gibi topicden habersizler galiba

Futbol forumunda bir sürü Adige nicki görüyorum. Söylediğiniz gibi burdan haberleri yoktur muhtemelen. Tabii umursamayanlar da var ne yazık ki

Mesajı Gönderen: HÜLYA:cLink:0410501

bizdede annem babam sürekli çerkezce konuşur‚ben sürekli konuşmasamda iyi biliyorum.ama maalesef şimdiki gençler pek bilmiyolar kültürümüzün devamı için pek iyi değil bu durum

Mesaj HÜLYA tarafından düzenlenmiştir...

Anne baba benim de sürekli Çerkesçe konuşur da ben birkaç yıl öncesine kadar konuşmazdım hiç. Sonra baktım ki dilim dönmez oluyor‚ unutuyorum‚ ben de artık konuşmaya başladım. Maalesef gençlerde kültür falan umrunda olan pek yok. Çerkes kültürünü düğünlerde Şamil‚ Leperuj filan oynamaktan ibaret sanıyorlar. Dil konusunda da biraz anne babalara kabahat buluyorum ben. Evde konuşacaksın ki çocuklar öğrenecek. Tabii bunun için de kendin gibi bir Çerkes´le evlilik yapmış olmak gerek filan. Derin mevzu... Boşa değildi dışarı kız vermemek‚ dışardan kız almamak. O da kalmayınca haliyle...

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.[5].6.7.8.9.10.11.12.13....16