Almanya´da LIG TV?
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Dernekler & Organizasyonlar - Avrupa ´daki Fenerbahçeliler Forumu - Almanya´da LIG TV?

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3
05.02.2014 15:46 Çarşamba Konu Puanı: 0

.MeMo.
Almanya´da LIG TV?

almanyada ligtv kabelden cikti bildigim kadariyla..

suanki tek secenek internet üzerine aylik 20€ ya ligtv izlemek..

ben ama internetsiz izlemek istiyorum yani arada sirada internet falan gidiyor bende.. bu sorunlarla karsilasmak istemiyorum..

ne gibi alternatifler var?

05.02.2014 16:33 Çarşamba #1

Ömer Eryilmaz
Almanya´da LIG TV?

Renktas ya canak takicaksin yada internet yoluyla izliceksin‚ baska yolu yok malesef suan icin.

Digiplay almak istemiyorum diyorsan cok daha uygun olan Prizma TV yada Anka Web Tvyi tavsiye ederim.

http://forum.antu.com/KonuOku.aspx?gID=70&fID=55&kID=7324

06.02.2014 13:41 Perşembe #2

yalin26
Almanya´da LIG TV?

Prizma Tv nin Internet sayfasinda yazmiyor ama Lig TV´yi. Eger varsa hemen alirim zaten.

Sayfada Kontakt olarak seni gösteriyor. Almanya temsilcisi senmisin?

07.02.2014 14:50 Cuma #3

Zubrowka
Almanya´da LIG TV?

bu ankatv´nin full kanal listesi var mi?
sitede goremedim de

09.02.2014 14:37 Pazar #4

Liaron
Almanya´da LIG TV?

8 yildir Lig Tv üzerinden Ailece Fenerbahce‚mizin maclarini izliyorduk.

Hatta gecen yil da Evin alt katinda Hobby odasi yaptim‚ Bima koyup dev ekranda stadyum tadinda arkadaslarimizida davet edip izliyorduk.

Kabel BW ile anlasmalarini iptal ettiler ve bende o andan itibaren artik mac izleyemez oldum. En aci veren tarafi ise 2 oglumla birlikde Formalarimizi giyip de oturup mac izleyememektir.

Internet üzerinden yayinlarin pek keyifli olmadigini söyledikleri icin o konuyu es gectim‚ Canak konusunuda cok sicak degilim‚ 3 kez Lig Tv den arayip " neden devam etmedigimi " sordular.
1. Olarak Fenerbahcemize karsi yapilmis olan bu Sike olayini protesto ettigimden dolayi simdilik sizinle yeni bir anlasma yapmak istemiyorum ve bunun da altini cizerek LÜTFEN yetkililere bu sikayetimi bildiriniz‚ deyip konuyu kapatiyorum.

2. Olarak da‚ eger ki tekrar Alman yayinci bir Kurulus üzerinden yayinlarinizi devam ettirirseniz yeni sezonda izleyebilirim (örnegin Sky veya KBW gibi.)

Bende durum budur. Kendimce protesto yapiyorum.

isin kötü tarafi Kabel BW Trt int. ile anlasmasini dondurmus‚ artik o da yok‚ maclarin genis özetlerini oturup izliyemiyorumda artik. iyice mahsur kaldim Futboldan.

Bakalim yeni sezonda maclarin yayin ihalesi olacakti.? Olaki Lig Tv alamazsa ihaleyi bu Dekoder satma isleri ellerinde patlayacak.

Bekleyip - görecegiz

11.02.2014 00:37 Salı #5

Ömer Eryilmaz
Almanya´da LIG TV?

Mesajı Gönderen: Zubrowka:cLink:0033878

bu ankatv´nin full kanal listesi var mi?
sitede goremedim de

PM ile attim renktasim.

29.03.2014 18:38 Cumartesi #6

Daneland
Almanya´da LIG TV?

Mesajı Gönderen: Ömer Eryilmaz:cLink:0033880

PM ile attim renktasim.

Hocam bu dediginiz seyler Ingilter´den de ceker mi

21.04.2014 02:04 Pazartesi #7

orci84
Almanya´da LIG TV?

Turkiye den digitürk karti getirin rahat rahat seyredin...

30.04.2014 12:46 Çarşamba #8

.MeMo.
Almanya´da LIG TV?

Mesajı Gönderen: orci84:cLink:0033901

Turkiye den digitürk karti getirin rahat rahat seyredin...

hangi receiver gerekiyor?

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3