Almanya´da LIG TV?
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Dernekler & Organizasyonlar - Avrupa ´daki Fenerbahçeliler Forumu - Almanya´da LIG TV?

Paylaş 
Sayfa: 1.2.[3]
12.09.2014 13:26 Cuma Konu Puanı: 0

Jamiroquai
Almanya´da LIG TV?

Tesekkürler Ipek hanim‚ hemde bu bayi benim yasadigim sehirde‚ gidip bire bir danisabilirim.

12.09.2014 14:37 Cuma #19

egemavisi
Almanya´da LIG TV?

avrupada ligtv izlemek istiyorum diyorsaniz‚
en iyi cözüm‚tr den ligtv üyesi olup kutusu ile birlikte getirmektir.
bunun disinda diger cözümlerin hepsi eksiktir.

09.03.2015 03:45 Pazartesi #20

dj_CaN_
Almanya´da LIG TV?

Serverlari avrupada olan cok guvenli ve kaliteli bir site de veriyor hemde cok uygun fiyata ben senenin basindan beridir kullaniyorum sadece lig tv degil d-smart sinema ve ulusal kanallari veriyor dreambox ve internetten uzerinden rahatlikla izlenebiliyor dusunen arkadaslar bana ozelden ulasabilir yardimci olabilirim..

15.12.2019 13:13 Pazar #21

emr_fb
Almanya´da LIG TV?

Halen eski yöntemlerle mi izleniyor maçlar ?

Paylaş 
Sayfa: 1.2.[3]