Macaristan´da yaşayan renktaş var mıdır?
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Dernekler & Organizasyonlar - Avrupa ´daki Fenerbahçeliler Forumu - Macaristan´da yaşayan renktaş var mıdır?

Paylaş 
Sayfa: [1]
30.08.2020 16:34 Pazar Konu Puanı: 0

justicex

Forum ahalisine Macaristan´dan selam olsun‚

Türkiye´de ki gündem ve işimin stresinden bunalarak istifa edip Avrupa Birliği projesiyle Şubat ayında Macaristan´a geldim. Yaklaşık 6 aydır ülkenin en fakir 2. bölgesi Nograd´da ikamet ediyorum. Korona nedeniyle dönem dönem çalışmalarımız askıya alındı fakat şükür şimdiye kadar bir sıkıntı yaşamadık.

Bulunduğum bölgede Macarlar ile iç içe yaşıyorum‚ Türküm deyince enteresan bir şekilde inanılmaz bir sempatiyle yaklaşıyorlar. Türk dizileri ve tarihden gelen uzak akrabalıktan dolayı bize karşı sempatileri var. Nedendir bilmiyorum ama bende de onlara karşı aynı duygu hakim. Bu ülkeyi epey sevdim.

Bilmiyorum aramızda Macaristan´da yaşayan renktaşlar var mıdır? Aklımda bazı sorular var hem onları iletmek‚ hem de kişisel tecrübelerini duymak isterim.

05.09.2020 17:06 Cumartesi #1

gabby agbonlahor

edit .

Mesaj gabby agbonlahor tarafından düzenlenmiştir...

Paylaş 
Sayfa: [1]