Frankfurt-Fenerbahce maci hakkinda
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Dernekler & Organizasyonlar - Avrupa ´daki Fenerbahçeliler Forumu - Frankfurt-Fenerbahce maci hakkinda

Paylaş 
Sayfa: [1]
29.08.2021 15:21 Pazar Konu Puanı: 0

dj_CaN_

Merhaba dostlar

Ben frankfurtta oturuyorum benim gibi frankfurt ve cevresinde oturan dostlar var ise hem tanisalim hemde guzel bir organizasyon ile maca gidelim istiyorum.

Herkese sevgiler sari laci gunler.

07.09.2021 01:40 Salı #1

Osman Celik

Ben de katilmak isterim

10.09.2021 00:13 Cuma #2

dj_CaN_

Mesajı Gönderen: Osman Celik:cLink:0034192

Ben de katilmak isterim

Bende cok isterim dostum lakin bu bilet olayi beni cildirtmak uzere kimse birsey bilmiyor kim dagitacak kim verecek belli degil daha bugun

kac 6s li varsa karaborsadan bilet satiyor 300-350 euro ya cildirmamak elde degil takimizi deplasmanda sahipsiz birakmamak icin 10 gundur aramadigim yer kalmadi nasil bu kadar kolay olmadik insanlara verilebiliyor bu biletler aklim almiyor

10.09.2021 17:23 Cuma #3

dj_CaN_

Avrupada ki fenerbahceliler derneklerinin bu iki yuzlulugunden biktim her sene bizden para alirlar aidat mac gelir catar bilet isteriz 70 bilet geldi uyelere dagittik diye cevap verir ulan biz uye degilmiyiz neye gore dagitiyorsun esine dostuna ahbabina dagitiyorsun sonra internette 6s li lerin fais fiyatla bilet satislarini goruyoruz hainsiniz hic birinizin fenerbahce sevgisine inanmiyor yaziklar olsun

Paylaş 
Sayfa: [1]