Hollanda´da yasayan Antu´cular
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Dernekler & Organizasyonlar - Avrupa ´daki Fenerbahçeliler Forumu - Hollanda´da yasayan Antu´cular

Paylaş 
Sayfa: 1....44.45.46.47.48.49.50.51.52.53.54.55.[56]
30.01.2020 10:14 Perşembe Konu Puanı: 0

fb2039

Mesajı Gönderen: Delvac:cLink:0034177

Gunaydın renktaslar.
Martın basında expat olarak Hollanda´ya tasınıyorum.Amsterdama yakın bir yermiş unuttum adını kalacagım yerin. Ofis ise hem bu yerde hem rotterdam da olmak uzere 2 sehirde. Tum avrupa ve Turkiye´yle teknoloji alamında iş yapan bir sirket. Daha once yurt dısında yasama anlamında bir tecrubem olmadı sadece turistlik gezıler icin 5-6 ulkeye gittim.
ingilizcem cok ust derecede de degil ama anlasmakta bir problem yasayacagımı dusunmuyorum.

orda yasayan renktasların tecrubelerinden faydalanmak isterim. sirket pozisyonum icin 3-3‚500 gibi bir maas belirleyecek. expat statusunde gittigim icin haliyle ev kirasi gibi bir maliyetım olmayacak. Tek basıma gidiyorum ve sartların iyi oldugunu dusunuyorum. hayat sartları‚karsılasacagım zorluklar‚ maliyetler gibi konularda gorusunuzu almak isterim.

Ozelden bana yaz renkdas

30.01.2020 10:46 Perşembe #496

Delvac

Mesajı Gönderen: fb2039:cLink:0034178

Ozelden bana yaz renkdas

hemen yazdım

27.07.2020 22:37 Pazartesi #497

19o7

!!!!

08.08.2020 23:34 Cumartesi #498

eur0tica

Aktif Renkdaslar var mi bu forumda. Yil sonuna kadar Hollanda da olacagim‚ beraber mac izleyebilecegimiz yerler varsa...
Eindhoven ve Venlo arasinda Fenerbahce ye gonul vermis yoldaslar varsa tanismak guzel olur

Paylaş 
Sayfa: 1....44.45.46.47.48.49.50.51.52.53.54.55.[56]