Hollanda´da yasayan Antu´cular
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Dernekler & Organizasyonlar - Avrupa ´daki Fenerbahçeliler Forumu - Hollanda´da yasayan Antu´cular

Paylaş 
Sayfa: 1....43.44.45.46.47.48.49.50.51.52.53.54.[55]
19.04.2017 17:08 Çarşamba Konu Puanı: 0

Turcolatino

Hollanda Gelderland bolgesinde akrabam var ve kendisi universite okumam icin garantor olmak istiyor.

Ama Hollandada Turk ogrenciler Non-Eu statusunde oldugu icin instituonal fee istiyorlar.

Yani Avrupali ve Hollandali ogrenciler legal tuition fee 2000 euro oderken biz Turk ogrencilerden 7000 euro istiyorlar.

Hollandalilarla ayni statude ucret icin ne yapabiliriz?

Hukuksal haklarimiz var midir?

25.04.2017 10:10 Salı #487

TurkMenoglu

Mesajı Gönderen: Turcolatino:cLink:0034136

Hollanda Gelderland bolgesinde akrabam var ve kendisi universite okumam icin garantor olmak istiyor.

Ama Hollandada Turk ogrenciler Non-Eu statusunde oldugu icin instituonal fee istiyorlar.

Yani Avrupali ve Hollandali ogrenciler legal tuition fee 2000 euro oderken biz Turk ogrencilerden 7000 euro istiyorlar.

Hollandalilarla ayni statude ucret icin ne yapabiliriz?

Hukuksal haklarimiz var midir?

Akrabaniza soyleyin detayli bir arastirma yapsinlar. Turkiye EU uyesi olmasa bile 1963 Ankara antlasmasina dayandirilarak bir cok sey diger ulke vatandaslarina gore farkli uygulaniyor.

Yani demek istedigim ‚ sizin bahsettiginiz o miktar daha dusuk olabilir Ankara antlasmasina gore..

09.06.2017 21:59 Cuma #488

eur0tica

Renkdaslar
Yardiminiza ihtiyacim var.
3 Haftadir Hollanda da calisiyorum. Kontrat imzaladim ama sadec Holandca yaziyor ve baska kopyesi yok. Tam olarak anlayamiyorum neler yazdigini(Holandca bilmiyorum). Bu kontratin gecerliligi‚ yasal mi ne kadar sureligine falan biri bana yardimci olabilir mi.
Bu firma hakkinda bazi suphelerim var.
Daha simdiden tesekkur ederim!
Herkese iyi gunler

21.06.2017 22:23 Çarşamba #489

ufuktan

Mesajı Gönderen: eur0tica:cLink:0034138

Renkdaslar
Yardiminiza ihtiyacim var.
3 Haftadir Hollanda da calisiyorum. Kontrat imzaladim ama sadec Holandca yaziyor ve baska kopyesi yok. Tam olarak anlayamiyorum neler yazdigini(Holandca bilmiyorum). Bu kontratin gecerliligi‚ yasal mi ne kadar sureligine falan biri bana yardimci olabilir mi.
Bu firma hakkinda bazi suphelerim var.
Daha simdiden tesekkur ederim!
Herkese iyi gunler

Ben yardimci olabilirim renkdas

Paylaş 
Sayfa: 1....43.44.45.46.47.48.49.50.51.52.53.54.[55]