Halı Saha Organizasyonu
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Dernekler & Organizasyonlar - Ankaralı Fenerbahçeliler Forumu - Halı Saha Organizasyonu

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3.4.5.6.7.8.9.10.11
11.10.2012 23:27 Perşembe Konu Puanı: 0

Daniel_Gonzalez
Halı Saha Organizasyonu

Arkadaşlar‚Ankarada yaşayan Antulular için Pazar günü 21.00 22.00 arası eskişehir yolu üzerinde‚ armada ile cepa arasında‚ halkbankası genel müdürlüğünün biraz ilersinde‚tarım lisesi ve kyk genel müdürlüğü yanında Ada Halısaha tesislerinde maç organize edilmiştir. Gelmek isteyenlerin en geç cumartesi gününe kadar bu sayfada geleceklerini belirtmesi yeterlidir.

13.10.2012 12:02 Cumartesi #1

cansel78
Halı Saha Organizasyonu

maalesef renkdaş bana uygun bi gün ve saat değil. c.tesi olsa seve seve gelirdim. katılamadığım için üzgünüm

13.10.2012 18:37 Cumartesi #2

Daniel_Gonzalez
Halı Saha Organizasyonu

Mesajı Gönderen: cansel78:cLink:0025080

maalesef renkdaş bana uygun bi gün ve saat değil. c.tesi olsa seve seve gelirdim. katılamadığım için üzgünüm

maçı çarşamba günü almıştım. daha erken dönebilseydiniz c.tesiye çekebilirdim. neyse sağlık olsun.

14.10.2012 20:20 Pazar #3

gunaysson24
Halı Saha Organizasyonu

edit.

Mesaj gunaysson24 tarafından düzenlenmiştir...

19.10.2012 01:31 Cuma #4

feyman
Halı Saha Organizasyonu

dün maç vardı ne oldu haberi olan varmı?????????????

23.10.2012 10:39 Salı #5

Daniel_Gonzalez
Halı Saha Organizasyonu

Mesajı Gönderen: feyman:cLink:0025089

dün maç vardı ne oldu haberi olan varmı?????????????

malesef maç olmadı? haber vermiştim herkese ama 1 kişi hariç geri dönüşü olan yoktu... bu kez yan çizen arkadaşlar yapsın organizasyonu‚ ben kesin geleceğim...

Mesaj Daniel_Gonzalez tarafından düzenlenmiştir...

01.11.2012 01:36 Perşembe #6

feyman
Halı Saha Organizasyonu

Mesajı Gönderen: Daniel_Gonzalez:cLink:0025091

malesef maç olmadı? haber vermiştim herkese ama 1 kişi hariç geri dönüşü olan yoktu... bu kez yan çizen arkadaşlar yapsın organizasyonu‚ ben kesin geleceğim...

Mesaj Daniel_Gonzalez tarafından düzenlenmiştir...

trajikomik

04.12.2012 17:19 Salı #7

S.Emre ÖZTÜRK
Halı Saha Organizasyonu

güzel bi organizasyon olsa‚ şöyle kemik 10 kişi olsa‚ 3-4 kişi de herhafta bi şekilde bulunur.

Gün olarak kesinlikle hafta içi olmalı...

04.12.2012 21:56 Salı #8

Sami-Belgin
Halı Saha Organizasyonu

Mesajı Gönderen: S.Emre ÖZTÜRK:cLink:0025115

güzel bi organizasyon olsa‚ şöyle kemik 10 kişi olsa‚ 3-4 kişi de herhafta bi şekilde bulunur.

Gün olarak kesinlikle hafta içi olmalı...

hala katılıyorum ve destekliyorum

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3.4.5.6.7.8.9.10.11