Dizi Film Haberleri Muhabbetleri
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Sosyal Forumlarımız - Onur Baykal Sonsuz Muhabbet Forumu - Dizi Film Haberleri Muhabbetleri

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3.4.5.6
26.11.2018 00:30 Pazartesi Konu Puanı: 0

Milla Jovovich

Kültür sanatın içine edildiği için konuşacak konu olarak bunu buraya açıyorum.

Şahsiyet dizisini 9 bölüm izledim ve baya beğendim. 3 bölüm kaldı sardı iyice.

Çarpışmanın ilk bölümü de çok beğendim. Güzel dizi olacak gibi Kıvanç oyunculukta üstüne koymaya devam ediyor.

Nightflyers aralık ayında geliyor onu bekliyorum yabancı dizilerden.

26.11.2018 01:07 Pazartesi #1

Deatus

anladığım kadarıyla o Çarpışma dizisi 2004 yapımı Crash´in çakması değil mi? ben onu izlemem. Crash´e yapılmış bir saygısızlık olarak adlederim bu işi :/

First Man ve A Star is Born filmlerinde biraz hayal kırıklığı yaşadım bu arada. maçlar tat vermiyor bari şu ödül sezonu filmleri iyi çıksa da biraz kafayı dağıtsak

26.11.2018 13:11 Pazartesi #2

Milla Jovovich

Ben araştırmadım hiç kimin çakması esinlenmiş mi ? Yönetmeni ezelin yönetmeni olması lazım bir onu biliyorum.

26.11.2018 14:37 Pazartesi #3

Deatus

dalgasına‚ espirisine yazdım öyle
belki de cidden kalitelidir bilemiyorum‚ ben Crash filmini çok severim‚ özeldir benim için.

haber yazayım mı

Hulu‚ George R. R. Martinin editörlüğünü yaptığı Wild Cards kitap serisini diziye uyarlayacak. 27 kitaplık Wild Cards serisi‚ 2. Dünya Savaşının ardından uzaydan gelen bir virüsü konu alıyor.

26.11.2018 14:39 Pazartesi #4

Milla Jovovich

E bu nightflyers da martinin kitaplarından dizi oluyor zaten maşallah 3 dizisi olacak

27.11.2018 13:14 Salı #5

Milla Jovovich

Mesajı Gönderen: Isis:cLink:0326057

rennktaş yapma bosşver
kim kaldı anime konuşan
erman uğramıyro zaten buralara artık

Hocam oraya yazmayacağım için mesajını buradan alıntıladım.

Ben o bottan çok sıkıldım. Didik didik ediyoruz bu elemandan başka biri anlamlı kendi fikrini yazmış mı diye bakıp duruyorum. Şu konuyla ilgili bir şeyler yazarım diyorum 10 sayfa geri atıyor.

Anime benden başka izleyen kalmadı benim de yazasım kalmadı. Belki burada yazarım gene ara ara izlediğim animeleri.

27.11.2018 13:46 Salı #6

Deatus

yaz buraya animeyi‚ filmi.. hatta oyun bile konuşalım. maksat muhabbet. sonu olmayan tartışmalardan bıktık

mesela overkill´s the walking dead sarmadı beni sildim‚ belki multiplayer keyifli olur bu oyun.

anime mezusu ise bende hiç gitmiyor bunu anladım artık. grand blue´ya göz atmıştım keyif alamıyorum‚ ilerlemiyor hikaye bende :/

27.11.2018 16:51 Salı #7

Milla Jovovich

Anime için benim sana önerilerim olur ama ne izleyip izlemediğini zevkini bilmem lazım.

Bir kere dublajlı izlemeyeceksin japonca olacak. Çabuk alışılıyor. İngilizce dublajlı bile izlemek kötü geliyor.

Her zaman yapılan tavsiyeleri izlemelisin.

Death note‚ Full metal alchemist: Brotherhood‚ Steins;Gate mesela bunlara bir başlayacaksın.

Animelerden iyi olanları izleyeceksin ama üst üste gitmiyor. Ben bunun dengesini buldum bazen dizi filmlerden uzaklaşıp anime izliyorum bazen dizi film. Üst üste 3-4 seriden sonra bayıyor insanı.

--------------

Bu arada şahsiyeti bitirdim ve baya beğendim. Agah Beyoğlu on numara karakter olmuş. Tabii beğendim ama bir sürü eleştireceğim yönü var.

Tıklamazsan çatlarsın... Tıklarsan yanarsın...

Oyun da witcher dlclerine devam hearts and stone bitti. DLC baya iyiymiş. Blood and wine Dlc´sinde o soğuk iklimden rengarenk thousandlara gidildi. Ne güzel bir oyundur.

Tekrar bir The last of us yapasım var bu ara bir de.

Mesaj Milla Jovovich tarafından düzenlenmiştir...

27.11.2018 17:36 Salı #8

Ermanht

Mesajı Gönderen: Milla Jovovich:cLink:2253756

Hocam oraya yazmayacağım için mesajını buradan alıntıladım.

Ben o bottan çok sıkıldım. Didik didik ediyoruz bu elemandan başka biri anlamlı kendi fikrini yazmış mı diye bakıp duruyorum. Şu konuyla ilgili bir şeyler yazarım diyorum 10 sayfa geri atıyor.

Anime benden başka izleyen kalmadı benim de yazasım kalmadı. Belki burada yazarım gene ara ara izlediğim animeleri.

Hala izlerim de son dönemde özgün eser kalmadı...

Manga da keza okurum da orası da birbirinin kopyası senaryolarla ilerlemeye başladı...

Senarist ve çizerlerde biraz ilham eksikliği başladı sanırım... Ya da editörler ve prodüksiyon işindekiler "aa bu tuttu hadi benzerini yapalım" diye buna yönlendiriyorlar...

SOA´nın devamı sadece ilgimi çekiyor bu ara onun haricinde direk takip ettiğim kalmadı... One Piece çok uzadı artık konu ritmi falan kalmadı onda da...

Anime sektörü de zaten yavaş yavaş kore ve çin´e kaymaya başladı bu nedenle...

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3.4.5.6